LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz "bol dupy" Ci sie uruchamia? Wracaj do siebie, na rm.pl, bo tam masz rownorzednych partnerow do "dyskusji"...
0
Ile jest w meczu Bayern-Borussia?
0
Proponuje wlaczenie komentarzy dla osob z kilkumiesiecznym stazem na stronie:) Malo ktore " hala dziecko" ma takie konto, bo wiekszosc zostala wybanowana:)
0
Przeciez nie musisz nic placic... Jutro o godzinie 15.00- rm.pl.
18
Tak, tak... Szkoda, ze FIFA nie ma nic wspolnego ze zmniejszeniem kary... Typowy (hala) dzieciak...
1
A co sie bedzie dzialo na rm.pl jak zmniejsza kare Suarezowi?:) 95% dzieciakow z tamtej strony bedzie miala " bol" przez pare ladnych dni, a 9 na 10 komentarzy bedzie zawierala teksty typu "TASelona", "UEFAlona", "Farca" i "ciekawe ile dali". Cos czuje, ze ta dzieciarnia zrobi show i radze Wam sie przygotowac na solidna dawke humoru:)
0
Mial sie kiedy wykazac:) Mam nadzieje, ze u nas bedzie mial mniej racy:)
0
I to wszystko Kroos pokazal w ostatnim meczu? Nie zauwazylem... Moim zdaniem Rakiticiowi niczego do Kroosa nie brakuje i nie wymienilbym sie z Realem.
0
Nie po to wydawali 80mln na najlepsza dziewiatke na swiecie, zeby ustawic ja na skrzydle... Lucho chcial prawdziwa dziewiatke i teraz ja ma. W innym przypadku w klubie zostalby Alexis, ktory na skrzydle radzil sobie swietnie.
0
Chyba, ze zaczną wczesniej:)
28
Czyli jutro masowy "bol dupy" na rm.pl?:)
0
Alves na 90% zostanie... Swoja droga dziwi mnie postawa Lucho.. Teraz mialby 3 prawych obroncow, ale Cuadrado to rowniez skrzydlowy i pomocnik, a za rok Alves odchodzi, tyle ze wtedy na Cuadrado moze juz byc za pozno.
0
Nic;)
1
Beda z niego ludzie:)
0
Oni zyja z kontry:)
1
Ciemne.
2
Jego fryzura i tak najlepsza:) Tak, wiem, nie powinienem sie z niego smiac, ale trzeba przyznac, ze wyglada troche komicznie:)
0
Nie troluj juz...
8
Denis Suarez juz teraz jest wspanialy, a za dwa lata, gdy juz ogra sie w La Liga i wroci do nas to bedzie mozgiem naszej druzyny:) Sporo mamy tych mlodych talentow, a to dobrze wrozy na przyszlosc.
1
Sevilli szlo swietnie dopoki nie dochodzili do pola karnego:) W srodku boiska zadna druzyna na dominowala i zadna nie przejela inicjatywy.
0
Hipokryzja- tyle w temacie:)
0
Ej, ej... Teksty typu"wina sedziego" sa wlasnoscia Realu Madryt... Ladnie sie rozpromowali, bo nawet piosenki na ten temat powstaly:)
0
Mecz w ich wykonaniu moz a oceniac... Co najwyzej nie mozna wysuwac wnioskow...
0
Jak dla mnie cytat miesiaca:) 100% racji:)
0
Kroos??? Zartujesz sobie? To juz Modric czy Denis Suarez byli od niego o wiele lepsi...
0
Podobno ma sie z koszulek zwrocic(haha):)
0
Dlaczego dowartosciowujesz siebie i swoja druzyne na stronie Barcelony? Przegraliscie ostatnio z nami jakis mecz? Chyba nie...
1
Fakt:) Kladzie sie jak panienka:) Od Neymara nie jest gorszy, tyle ze Neymar wazy kilkadziesiat kilogramow mniej( tak, to ma znaczenie):)
5
Haha:) Kroosa w tym meczu Denis Suarez bije na leb:)
0
Nie widzisz, ze trolluje?:)