LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy przypadkiem Ronaldo nie mowil tego pare tygodni temu? Juz mi sie obila o uszy ta wypowiedz.
1
Super jest ta sektorowka Legii:)
0
Spokojnie, l teraz Messi znowu bedzie wielki i wroci na tron:)
0
O ile PSG nie postawi autobusu:)
0
To korzystnie:).
2
Messi na pewno nie byl gorszy od Robbena i mimo, ze mial bardzo slaby sezon to i tak miazdzy Robbena statystykami...
0
Haha:) a my z kim gramy przed El Clasico?:)
2
Wino to nie alkohol:)
0
Z ManU....
0
Szczegolnie z PSG sobie postrzela..
0
Zaczeli losowanie???:)
0
O co chodzi z " pedalowaniem"?:)
0
I co? I tak by wyszli z grupy, tyle ze Ronaldo juz by sobie nie nastrzelal ze slabszymi:)
13
"Jeśli chodzi o mnie, Luis Enrique prosił, żebym próbował strzelać z dystansu".
I to mi sie podoba. Wreszcie bedziemy rozbijac autobusy:)
0
Z pewnoscia odejdzie, tylko pytanie czy na wypozyczenie czy definitywnie.Jesli zostalby wypozyczony i gralby przyzwoicie to za rok z pewnoscia znalazloby sie pare chetnych klubow
0
Bale zarabia w Realu 12 mln( nawet nie wiem czy brutto czy netto) i tez niczego nie osiagnal... Takie sa stawki:)
0
Brutto?:)
0
5,5 mln to tak duzo?
0
Myslalem, ze Neymar zarabia 11mln netto, a nie brutto:)
3
Nie ta strona...
0
Kibicow hiszpanskiej pilki?
5
I tak wygramy kazda grupe:)
2
Ciagnie swoj do swego:) Swoja droga ciekawi mnie dlaczego kibic Realu podsumowuje "rewolucje" w Realu na stronie Barcy.
0
W 2015 przeciez jest final LE na Narodowym.
0
Mathieu to bardzo dobry transfer. Dla mnie jest w top 3 obroncow w La Liga. Ma wszystko czego potrzeba do bycia stoperem.
0
Pilkarzy nigdy za wiele, a chociaz mamy teraz wybor na PO. 6 mln to niewiele, a kesli sie sprawdzi bedzie wart wiele wiecej.
0
Duzo nas nie kosztowal:) Mam nadzieje, ze sie sprawdzi i bedzie walczyc z Montoya o miejsce na boisku.
0
Podobno Perez wczoraj negocjowal transfer Falcao i wszystko jest juz podobno ustalone. Nie wiem czy im to wyjdzie na dobre, bo Falcao to typowy strzelec i watpie czy zaliczy tyle asyst do Ronaldo i Bale co Benzema.
0
To Montoya juz sobie nie pogra... Troche to nie fair, ze. awet nke dostal szansy zeby sie pokazac, a na jego miejsce wskoczy jakis Brazylijczyk:) Chociaz na 1 sezon Douglas moglby zostac wypozyczony:)
1
Zarzad Realu po raz kolejny pokazal, ze dla nich liczy sie tylko kasa...