0

A czy przypadkiem Ronaldo nie mowil tego pare tygodni temu? Juz mi sie obila o uszy ta wypowiedz.

1

Super jest ta sektorowka Legii:)

0

Spokojnie, l teraz Messi znowu bedzie wielki i wroci na tron:)

0

O ile PSG nie postawi autobusu:)

0

To korzystnie:).

2

Messi na pewno nie byl gorszy od Robbena i mimo, ze mial bardzo slaby sezon to i tak miazdzy Robbena statystykami...

0

Haha:) a my z kim gramy przed El Clasico?:)

2

Wino to nie alkohol:)

0

Z ManU....

0

Szczegolnie z PSG sobie postrzela..

0

Zaczeli losowanie???:)

0

O co chodzi z " pedalowaniem"?:)

0

I co? I tak by wyszli z grupy, tyle ze Ronaldo juz by sobie nie nastrzelal ze slabszymi:)

13

"Jeśli chodzi o mnie, Luis Enrique prosił, żebym próbował strzelać z dystansu".

I to mi sie podoba. Wreszcie bedziemy rozbijac autobusy:)

0

Z pewnoscia odejdzie, tylko pytanie czy na wypozyczenie czy definitywnie.Jesli zostalby wypozyczony i gralby przyzwoicie to za rok z pewnoscia znalazloby sie pare chetnych klubow

0

Bale zarabia w Realu 12 mln( nawet nie wiem czy brutto czy netto) i tez niczego nie osiagnal... Takie sa stawki:)

0

Brutto?:)

0

5,5 mln to tak duzo?

0

Myslalem, ze Neymar zarabia 11mln netto, a nie brutto:)

3

Nie ta strona...

0

Kibicow hiszpanskiej pilki?

5

I tak wygramy kazda grupe:)

2

Ciagnie swoj do swego:) Swoja droga ciekawi mnie dlaczego kibic Realu podsumowuje "rewolucje" w Realu na stronie Barcy.

0

W 2015 przeciez jest final LE na Narodowym.

0

Mathieu to bardzo dobry transfer. Dla mnie jest w top 3 obroncow w La Liga. Ma wszystko czego potrzeba do bycia stoperem.

0

Pilkarzy nigdy za wiele, a chociaz mamy teraz wybor na PO. 6 mln to niewiele, a kesli sie sprawdzi bedzie wart wiele wiecej.

0

Duzo nas nie kosztowal:) Mam nadzieje, ze sie sprawdzi i bedzie walczyc z Montoya o miejsce na boisku.

0

Podobno Perez wczoraj negocjowal transfer Falcao i wszystko jest juz podobno ustalone. Nie wiem czy im to wyjdzie na dobre, bo Falcao to typowy strzelec i watpie czy zaliczy tyle asyst do Ronaldo i Bale co Benzema.

0

To Montoya juz sobie nie pogra... Troche to nie fair, ze. awet nke dostal szansy zeby sie pokazac, a na jego miejsce wskoczy jakis Brazylijczyk:) Chociaz na 1 sezon Douglas moglby zostac wypozyczony:)

1

Zarzad Realu po raz kolejny pokazal, ze dla nich liczy sie tylko kasa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?