1

Jak to? Przeciez Dunga krytykowal Neymara, mowil, ze jest celebryta a teraz daje mu opaske kapitana??? Swoja droga to dziwi mnie, ze zaledwie 22-letni przejmuje opaske po "starym wyjadaczu" . Dla mnie to wielkie zaskoczenie

3

Daje szanse San Jose a Bartra siedzi na lawie... Po co on go tam w ogole ciagnal???

1

Ty tez o wszystko obwiniasz Ikera?

1

Glosujcie, glosujcie, bo kibice Realu juz prowadza kampanie "antybarca" i glosuja na mecz Romy:) Zalosne, prawda?:)

0

Lepiej przedluzyc kontrakt z Pedro, niz sciagac zmiennika za 20-30mln

0

Nic nie odzyskaja...

0

Ale jest geniuszem i to sie liczy:)

0

Di Maria strzelil druga bramke? I kto asystowal, bo akurat odszedlem od telewizora?:)

3

Di Maria to jest jednak geniusz:) Przeglad pola prawie jak u Messiego:)

0

Ironia?:) Tak to ja tez potrafie strzelac:)

0

Po co nam Gotze i Muller? Kroos to dobry pomocnik, ale na pozycje Iniesty, ktorego nie wygryzlby ze skladu. Kroos o bronieniu nie ma zielonego pojecia, a Rakitic walczy w srodku pola i do tego mial swietne statystyki w Sevilli.

0

Z tego co kojarze to Kroos ma 2 asysty, owszem, ale oby dwie z dosrodkowan z rzutow roznych... Co do gry w defensywie to nie ma porownania, bo Rakitic jest w tym aspekcie o polke wyzej. Skoro tak sie trzymasz statystyk to Real stracil 4 bramki, a Barca 0:)

1

Roberto to ja bym wypozyczyl, bo u nas bedzie "zapchajdziura", tymbardziej z jego obecna dyspozycja.

0

W ataku? Khedira to DM i teraz zastapi go Illaramendi:)

0

A tymczasem Khedira wypada na 6 tygodni i przez najblizsze pare kolejek Real zostaje z 1 defensywnym pomocnikiem - Illaramendim:) No, no przed Realem trudny okres, a juz w najblizszej kolejce mecz z Atletico:) Jak myslicie, Illara da rade, bo Realu bez DM sobie nie wyobrazam:)

0

Ale ta liczba strat. To juz Dani mial mniej:)

3

Czyzby wracal stary, dobry Alves?:) Przypuszczalem, ze Lucho odmieni jego gre, ale nie ze az tak:D Do tego starajacy sie Messi, ktoremu wreszcie zalezy. Oby tak dalej.

0

Jesli MU mialoby obowiazek kupna Falcao za rok to chyba teraz nie bawiliby sie w wypozyczenia, prawda?

0

Pewnie tak.. W obliczu ostatnich niepowodzen chociaz Ronaldo na okladce zostal na oslode:)

2

W takim razie Busquets co mecz jest "czerwony"... Nie wiem co trenerzy w nim widza... Javier jest obecnie o klase lepszy od Busiego.

12

http://realvsbarca.pl/img/2230/kariera-cr7/

I jak sie z tym nie zgodzic?:0

0

http://realvsbarca.pl/img/2235/zabojczy-duet/

Szkoda, ze w Barcelonie nie szlo mu tak dobrze:)

0

Powaznie? Gdzie to wyczytales?:)

1

Wiem, i nie rozumiem dlaczego niz z tym nie zrobil... Lepiej isc na operacje i nie grac pare tygodni niz grac z bolem prawie caly sezon... Dla mnie to glupia wymowka...

0

Chcial odejsc to odszedl i pokazal gdzie ma swoje ukochane kluby i ich kibicow...

0

Byc moze samo przestalo go bolec.

8

To przepuklina jest nieuleczalna??? Wolal grac z bolem niz udac sie do specjalistow?

2

Ja to sie usmieje jak go Carlo na El Clasico wystawi.:)

0

Porownanie srodkowego napastnika z pomocnikiem jest troche nie na miejscu. Poza tym Suarez to wyrobiona marka, jeden z najlepszych zawodnikow na swiecie a James to mlody zawodnik z perspektywami i narazie nic poza tym. Wiadomo, ze napastnik bedzie mial wiecej bramek od gracza dbajacego o rozgrywanie pilki, a ofensywny pomocnik bedzie mial wiecej asyst od napastnika( chociaz w tym przypadku Suarez jest na rowni z Suarezem). Tak jak mowilem dla mnie to nie ma sensu, bo to tak jakby porownywac Ronaldo z Tello... Roznica klas i tak jest w tym przypadku:)

0

No dobra... Skoro nie jest "mlodziutki" to na pewno jest mlody i nie ma nawet 1/10 doswiadczenja, ktore posiada kapitan Xavi, a mimo wszystko to Rafinha zagral od poczatku spotkania, wiec to, ze Rooney jest kapitanem nic nie znaczy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?