3

Cale szczescie. Az milo patrzec jak nasi wychowankowie zapewniaja nam zwyciestwo. Samper, Munir czy Sandro to talenty o ktore trzeba dbac.
Ciesze sie, ze Messi nie ryzykuje i odpoczywa w Barcelonie. Strata takiego zawodnika bylaby tragedia.

2

Pewnie tak:).

19

Nie nastawialbym sie na zdobycie wszystkich punktow, bo ciezko bedzie wygrac oba mecze z PSG, ale powinnismy zajac pierwsze miejsce:)

0

Cos Ajax zle zaczal sezon. Jak tak dalej pojdzie tonnie bedziemy miec z nimi wiekszego problemu

0

Ramosa dalbym do ataku, bo z niego lepszy napastnik niz obronca.

0

Meczu nie oglades i bierzesz sie za analize... Alves zagral dobry mecz, wrecz bardzo dobry, a ty piszesz, ze zagral fatalnie... Juz po tym zdaniu widac, ze meczu nie ogladales i nie ma co brac twojego komentarza na powaznie...

0

A ja na przegrana Realu:) Mysle, ze Atletico nam nie zagrozi w tym sezonie w lidze:)

0

Real dostal ladne lanie:) My z pewnoscia tez bedziemy miec problem z RSSS na wyjezdzie i ciezko bedzie o 3 punkty:)

1

Nie przesadzaj... Dani nie popelnil zadnych razacych bledow i zagral calkiem solidnie.

0

To moze jednak Real straci punkty? Jeszcze sporo czasu, ale nie zanosi sie na zwyciestwo Realu.

0

Z pewnoscia zasluza po 90 minutach, ale skonczy sie bez kartek:)

0

Trudny mecz, ale na szczescie skonczylo sie dobrze. Po raz kolejny Messi uratowal druzyne:)

2

Po raz kolejny Messi ratuje nam tylek:)

0

Troche dziwi mnie brak Neymara. Czyzby nie byl w stanie zagrac 90minut? A moze Lucho chce go wpuscic na podmeczonych rywali?:)

1

Swoja droga Xavi moze se wkurzyc, ze nie jest nawet pierwsza opcja, a Lucho woli postawic na "zoltodzioba":) Ciesze sie, ze Lucho nie boi sie stawiac na mlodych:)

0

Dziwne, ze najlepszy asystent ligi francuskiej wyprzedzil najlepszego strzelca ligi angielskiej, ktory mial wiecej asyst od Jamesa( Suarez)....

2

Blagam, nie badz zalosny...

0

Niech sobie porowna ostatni Mundial...

0

Zgadzam sie w 100%:)

1

0

1

Aktualnie? Chodzi Ci o zdobyta Zlota Pilke? Bo chyba nie porownujesz obecnego stanu:)

1

Juz kiedys pisalem, Messi jest najlepszy pod kazdym wzgledem...

3

Dlaczego? To cytaty Ronaldo, ktore wypowiadal publicznie i kazdy kibic moze sie o nich dowiedziec.

1

Prawda w oczy kole?:)

0

Zdecydowana wiekszosc kibicow pilki noznej wie kto jest najlepszy( oczywiscie oprocz kibicow Realu i pojedynczych osobnikow):)

1

Arykul jak kazdy inny, a nawet jest ciekawy, wiec nie rozumiem. Redakcja cos zmyslila???

4

Smutne, ze na sile chce ludzia wmawiac, ze to on jest najlepszy. Niestety kibicow pilki noznej nie oszuka, bo wszyscy dobrze wiedza kto jest najlepszy. Messi nikogo nie musi przekonywac:)

10

2

A skrzydlowy dla wielu kibicow Realu jest pomocnikiem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?