LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Cale szczescie. Az milo patrzec jak nasi wychowankowie zapewniaja nam zwyciestwo. Samper, Munir czy Sandro to talenty o ktore trzeba dbac.
Ciesze sie, ze Messi nie ryzykuje i odpoczywa w Barcelonie. Strata takiego zawodnika bylaby tragedia.
2
Pewnie tak:).
19
Nie nastawialbym sie na zdobycie wszystkich punktow, bo ciezko bedzie wygrac oba mecze z PSG, ale powinnismy zajac pierwsze miejsce:)
0
Cos Ajax zle zaczal sezon. Jak tak dalej pojdzie tonnie bedziemy miec z nimi wiekszego problemu
0
Ramosa dalbym do ataku, bo z niego lepszy napastnik niz obronca.
0
Meczu nie oglades i bierzesz sie za analize... Alves zagral dobry mecz, wrecz bardzo dobry, a ty piszesz, ze zagral fatalnie... Juz po tym zdaniu widac, ze meczu nie ogladales i nie ma co brac twojego komentarza na powaznie...
0
A ja na przegrana Realu:) Mysle, ze Atletico nam nie zagrozi w tym sezonie w lidze:)
0
Real dostal ladne lanie:) My z pewnoscia tez bedziemy miec problem z RSSS na wyjezdzie i ciezko bedzie o 3 punkty:)
1
Nie przesadzaj... Dani nie popelnil zadnych razacych bledow i zagral calkiem solidnie.
0
To moze jednak Real straci punkty? Jeszcze sporo czasu, ale nie zanosi sie na zwyciestwo Realu.
0
Z pewnoscia zasluza po 90 minutach, ale skonczy sie bez kartek:)
0
Trudny mecz, ale na szczescie skonczylo sie dobrze. Po raz kolejny Messi uratowal druzyne:)
2
Po raz kolejny Messi ratuje nam tylek:)
0
Troche dziwi mnie brak Neymara. Czyzby nie byl w stanie zagrac 90minut? A moze Lucho chce go wpuscic na podmeczonych rywali?:)
1
Swoja droga Xavi moze se wkurzyc, ze nie jest nawet pierwsza opcja, a Lucho woli postawic na "zoltodzioba":) Ciesze sie, ze Lucho nie boi sie stawiac na mlodych:)
0
Dziwne, ze najlepszy asystent ligi francuskiej wyprzedzil najlepszego strzelca ligi angielskiej, ktory mial wiecej asyst od Jamesa( Suarez)....
2
Blagam, nie badz zalosny...
0
Niech sobie porowna ostatni Mundial...
0
Zgadzam sie w 100%:)
1
0
1
Aktualnie? Chodzi Ci o zdobyta Zlota Pilke? Bo chyba nie porownujesz obecnego stanu:)
1
Juz kiedys pisalem, Messi jest najlepszy pod kazdym wzgledem...
3
Dlaczego? To cytaty Ronaldo, ktore wypowiadal publicznie i kazdy kibic moze sie o nich dowiedziec.
1
Prawda w oczy kole?:)
0
Zdecydowana wiekszosc kibicow pilki noznej wie kto jest najlepszy( oczywiscie oprocz kibicow Realu i pojedynczych osobnikow):)
1
Arykul jak kazdy inny, a nawet jest ciekawy, wiec nie rozumiem. Redakcja cos zmyslila???
4
Smutne, ze na sile chce ludzia wmawiac, ze to on jest najlepszy. Niestety kibicow pilki noznej nie oszuka, bo wszyscy dobrze wiedza kto jest najlepszy. Messi nikogo nie musi przekonywac:)
10
2
A skrzydlowy dla wielu kibicow Realu jest pomocnikiem!