0

Niech sobie porowna ostatni Mundial...

0

Zgadzam sie w 100%:)

1

0

1

Aktualnie? Chodzi Ci o zdobyta Zlota Pilke? Bo chyba nie porownujesz obecnego stanu:)

1

Juz kiedys pisalem, Messi jest najlepszy pod kazdym wzgledem...

3

Dlaczego? To cytaty Ronaldo, ktore wypowiadal publicznie i kazdy kibic moze sie o nich dowiedziec.

1

Prawda w oczy kole?:)

0

Zdecydowana wiekszosc kibicow pilki noznej wie kto jest najlepszy( oczywiscie oprocz kibicow Realu i pojedynczych osobnikow):)

1

Arykul jak kazdy inny, a nawet jest ciekawy, wiec nie rozumiem. Redakcja cos zmyslila???

4

Smutne, ze na sile chce ludzia wmawiac, ze to on jest najlepszy. Niestety kibicow pilki noznej nie oszuka, bo wszyscy dobrze wiedza kto jest najlepszy. Messi nikogo nie musi przekonywac:)

10

2

A skrzydlowy dla wielu kibicow Realu jest pomocnikiem!

18

Cristiano podczas Mistrzostw Europy 2012: „Wiesz, gdzie znajdował się Messi na tym etapie rozgrywek? Wiesz to? Został wyeliminowany z Copa América odbywającym się w jego ojczyźnie. Sądzę, że to gorsze, prawda? Ja jestem szczęśliwy ze znajdowania się na tym etapie turnieju”.

Wiecie gdzie byl Ronaldo podczas gdy Messi gral w finale MS? Wiecie to??? Byl w domu od paru tygodni. To gorsze, prawda?:)

0

Nie wpadlem na to...

2

Moze nauczy sie pokory:) Zawsze cos.

1

Ale o co Ci chodzi? Porownujesz jakby nie patrzec slaby mecz Realu u siebie z beniaminkiem, ktory nie gral w La Liga ponad 40 lat do meczu z Villarealem na wyjezdzie, ktory dopiero sie odbedzie?

2

Nawet jesli transfer to na pewno do nie do Barcy:)

8

Denis Suarez, Deulofeu, Ie, Bartra:)

0

Dla mnie niewiadoma jest tylko w obronie:)

0

A ja 3:0:) Mathieu z Bartra beda na posterunku:)

0

No wiesz... Barca calkiem niedawno pokazala, ze nie potrzeba wielkiej kasy zeby podbic Europe:)

4

Oj tam, oj tam... Pieniadze szczescia nie daja, kibice pewnego klubu cos o tym wiedza:)

0

A nie ma na nc+ darmowych meczow z innych krajow?

0

Wszystkk wskazuje, ze Falcao dolaczy do Realu, ale nie uwazam tego transferu za wielkie wzmocnienie w tym systemie gry... Kto bedzie zagrywal do Ronaldo? Di Maria i Benzema robili to najlepiej.

0

I co z tego? Przeciez to nie nasz zawodnik i nie odszedl ze wzgledow sportowych, tylko przez swoja ambicje i " marzeniach" o wystepach w Chelsea... Mnie jako kibica Barcelony nie obchodzi gdzie odszedl, ale dla kibicow Arsenalu jest nikim i sie nie dziwie...

0

Falcao na 95% zostanie pilkarzem Realu. Za duzo o tym sie mowi zeby to byla plotka i do tego te wpisy. Ja tam sie jednak tym nie przejmuje, bo do Realu najbardziej pasuje Benzema, ktory nie " chami" sie na bramki, a gra na skrzydla. Chca to niech go biora:)

0

A co to dla pilkarza kilkadziesiat/kilkaset euro???

2

Nie wiesz to nie pisz... Akurat sprzedawac mozemy.

0

A sa jakies szczegoly? Transfer definitywny czy wypozyczenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?