9

@Bobo25 Normalnie sędziował, wiadomo było przed meczem, że trzeba wykorzystać swoje sytuacje, Barcelona nie wykorzystała okazji, które miała i tyle. Z tych sytuacji można było strzelić dużo więcej bramek niż dwie, my tego nie zrobiliśmy.

2

@Czyhrynski Goat nie, ale na pewno najlepszy stoper Barcelony w poprzednim sezonie

6

@FCB24 No tak, tylko można sobie pisać dość przeciętniaków w Barcelonie, a potem przyjdzie okienko i szara rzeczywistość, w której znowu będziemy żulić każdy grosz, żeby kupić kogokolwiek wartościowego.

Ta obrona jest zlepiona po taniości, tylko Kounde kosztował dużą kasę. Z tych zawodników grzechem było jedynie przedłużenie Araujo, który dostał dużą podwyżkę już w momencie jak grał gówno, bo niby mu obiecali wcześniej to trzeba dać. Tylko mu obiecali jak grał dobrze, a dostał jak już miał zjazd.

9

"Kiedy smutek jest w bramach twojej myśli to bądź dumny z tego, że kiedyś poczyniłeś kroki ku temu, że nie złamała cię twoja wolna wola w przetrwaniu amnezji".

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Yamal zaraz wygra więcej mistrzostw Hiszpanii od Cristiano Ronaldo. Wiem, że są emocje po meczu, ale bredzisz niestety.

2

@Frimpong Dzisiaj zadecydowały detale, byliśmy o krok od półfinału, druga bramka Dembele wam zniszczyła dwumecz
https://zapodaj.net/images/9b73e3616ea9d.png

3

@norbi77 Ruggeri też leżał 3 dni w drugiej połowie, to jest parodia z tym opatrywaniem, powinni schodzić z boiska i na boku opatrywać

6

Przed snem mogę napisać tylko, że dzisiaj była to kolejna próba życiowa dla nas i ważne, żeby w takim momencie ochłonąć i napić się zimnego piwa z lodówki.

Piłkarzy dzisiaj nie wyzywać i na nikogo nie zwalać winy, no wyzywać to tych, którzy przyszli napisać, że mówili, że tak będzie, no ale to takich to się zawsze wyzywa od przedszkola, to wiadomo co jest pięć.

24

No Araujo nie ma co obwiniać, to tam dzisiaj nie jego wina. Ale muszę napisać, że on ma strasznie kwadratowy ten łeb, wyskok, wywalczenie pozycji do główki klasa, ale te strzały to xd jak on celuje tym łbem, wejdzie raz na 20 prób.

3

Komentarz usunięty

2

@KmN Tak, ale z drugiej strony Lenglet miał wylew na 1:0, to nakierowało mecz mocno w naszą stronę.

6

Ferran narazie mecz świetny, ale kur.. no ja miałem takie xd już przed strzałem, jak go widziałem do wolnego, trzeba jednak opanować emocje i znać swoje możliwości

1

@beter2 W końcu się zgadzam

3

@beter2 Ostatni twój wpis tutaj?

0

@beter2 Twoja siostra mi wystarczy

0

@beter2 Znajdź Boga w swoim życiu

2

@Roobo Garcia i Kounde wielkoludami nie są, ale głową też grają zajebiście

5

@Ignareks Wyjdź stąd

3

@LAMC_10 Robota nie @Kessie z rowerem, nie ucieknie

5

@Kgorecki2500 pokaż

2

@Arden Tam już taka nicość w głowie, że jedyne co możesz zrobić, to wyjeb.. na ziemię takiego przygłupa jak rzuca się z łapami i iść dalej, tak jak zrobił ten ziomek. Bo słowa już nie docierają do takiego imbecyla.

22

Dawać tych madryli dzisiaj szóstka wbita gnojom

13

@MirusAmisz Ciężko powiedzieć, na pewno upadek dziecka nawet z niewielkiej wysokości w dzieciństwie może mieć poważne skutki dla człowieka w przyszłości.

Może to skutkować, tym, że takie dziecko będzie mieć zakrzywioną rzeczywistość i spaczone myślenie, bedą mu do głowy przychodzić dziwne pytania w stylu:
- Czy jak kobieta w ciąży pójdzie pływać to można powiedzieć, że przeobraża się w łódź podwodną?

2

@Lanosss Sam sobie go zazdroszczę

14

Mój stary powiedział, że jak Barcelona dzisiaj odpadnie to rzuci picie i znajdzie pracę

4

@insp1re Właśnie w złych momentach jak nie idzie, to drużyna za bardzo go szuka, bo jest piłka do niego i niech coś wymyśli. To jest bardzo widoczne w meczach w których nie ma luzu i trzeba drżeć o wynik.

8

@Kapitan hawk Falcao

2

@Andrzej_Majonez Do czerwonej kartki Barcelona miała kontrolę nad spotkaniem, tworzyła sytuację i grała swoje. Drużyna walczyła do końca, czerwona kartka zniszczyła mecz, więc nie wiem czemu mówisz o zmianie nastawienia w pierwszym meczu.

Yamal, Olmo, Gavi, Fermin każdy z nich gryzł trawę, żeby popchnąć coś do przodu w dziesięciu, jedynie Rashford biegał jak pipka i marnował wszystko co się da, ale drużyna nastawienie miała bardzo dobre w tym meczu. Ostatnie co bym im zarzucił w tym spotkaniu, to brak nastawienia.

10

@DonAndrzejos Wypad Andrzej z takim nastawieniem

14

@takisobiektos Czemu? Dobry obrońca z kartą zawodnika w ręku, przy tym jakie wymagania mają niektóre chłopy z kończącymi kontraktami, to jest dobry deal choćby dla Barcelony. Może jakieś zbicie do 4 - 4,5 mln i mamy obrońcę bez płacenia odstępnego. Jak dla mnie to jest jedna z najbardziej korzystnych opcji na rynku dzisiaj, taki Konate to ci dopiero zawoła pensje przy negocjacjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?