Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
23
Mbappe to jeden z najgorszych piłkarzy drużynowych w historii piłki nożnej. Zniszczył doszczętnie klub Real i to jest piękne
4
@michal26 Nie ma to żadnego sensu, on se kopie w lidze dla emerytów, człapałby bo tym boisku dzisiaj, jest Olmo i Ferminator i ja blokuje Messiego jako osoba zarządzająca klubem
3
Bede rzygal trzymaj mnie
2
@Cule1234 Araujo to tam wiesz, się nie nadaje do niczego i jest bezwartościowy
9
Nie będę kłamał, nie jestem trzeźwy
22
Jednak sędzia
https://zapodaj.net/images/cdfa8bcb4fbdb.jpg
2
To wszystko przez wasze pieprzenie, jesteście ciulami i idę oglądać Ekstraklasę z moim kolegą @FcPortoFan1999 , bo on jest mądry i nie pieprzy głupot, a wy jesteście durni.
4
Mallorca dzisiaj dowozi zwycięstwo, wszyscy którzy pieprzą, że Real coś wciśnie całują gołe cyce El Jarka
11
W drugiej połowie wejdzie Vini i będzie oblężenie, krew, pot, łzy w walce o penalti. Dwóch wielkich żołnierzy Vincius i Kylian nie spoczną, dopóki nie zdobędą penalti dla swojego ukochanego klubu. Jak trzeba będzie położyć się 20 razy, to zrobią to i 20 razy
5
@mekston 8 goli to ładnie nastrzelał
0
Dobrze, że Negreira dolicza tylko minutę
1
Wnoszę o natychmiastowe usunięcie z tej ligi Legii Warszawa oraz Widzewa Łódź, przestańmy się kompromitować.
5
@tbas Nie jest mocne, po prostu tak wyglądają na tle amatorów.
7
Czemu wy analizujecie jakoś niesamowicie mecz pomiędzy poważną drużyną w Anglii, a pół amatorskim zespołem? Jest 4:0 byle dograć bez kontuzji i fajrant, tu się nikt nie będzie zabijał o gola czy dwa już
3
Widzew to chyba najbardziej wykastrowana drużyna w Ekstraklasie xd, ich mecze to zawsze największe i najbardziej obrzydliwe gówno jakie można sobie wyobrazić
8
@Encore Liverpool to kelnerzy, wszystko się zgadza
9
Rodzice do @clyde w 2005 roku: Nie kupimy ci Resident evil 4, jesteś za mała na takie gry, nie przekonasz nas.
Clyde: Przekonam
https://streamable.com/v6cir7
12
@Kessie w Mam Talent:
https://zapodaj.net/images/fc2c85e6e76c2.png
8
@EzioAuditoreDF Kounde to ty szanuj, w poprzednim sezonie był jednym z najlepszych bocznych obrońców świata. W tym się trochę pogubił, ale Żul wróci.
Tak go połowa La Ramblii sprzedaje namiętnie, a prawda jest taka, że na bokach obrony jest posucha i trzeba wierzyć w tego gościa, bo on w przeciwieństwie do Araujo od kilku sezonów jest ważnym ogniwem drużyny. I on w przeciwieństwie do Balde już dużo udowodnił w tych barwach, to jest Pan Żul.
8
@Faro Nieprawda, po prostu nie szukam konfliktów, z jednym piszę o grach, z drugim o pewniakach, a z trzecim o rowerach, które kradnie @Kessie
0
@Faro Żadnego użytkownika
2
@MessiForeverTheBest No miał, ja nie będę bredził, że nie liczyłem na niego, bo liczyłem tak samo jak na Yamala. Bardziej mi chodzi o fakt, że Visca wtedy zwrócił uwagę, że Yamal jest o wiele bardziej wszechstronnym piłkarzem, kiedy ten grał jeszcze w młodzikach.
10
@Encore @Kessie Ban za prowokacje, tryb natychmiastowy, minimum miesiąc, niech ochłonie chłopak.
24
Fajnie się wspomina jak @ViscaBarca123 kiedyś pisał o Yamalu, jak ten był młodziutkim gówniakiem z młodzieżówki, że ten chłopak to jest diament i ma większy potencjał od Fatiego. Bo Fati bazuje na swojej skuteczności, ale brakuje mu szybkości i dryblingu, a Lamine to jest magik i jest o wiele bardziej wszechstronnym zawodnikiem.
To był ten najlepszy czas Ansu, kiedy faktycznie był bardzo skuteczny i z buta wszedł do drużyny, a Yamala to znały może 3 osoby z LR.
2
@Safrani Trzeba się w końcu było kiedyś wybudować za pieniądze z superbetu.
12
@mekston W co to nie wiem, dostałem tylko takie zdjęcie od Kessiego, ale chyba wolę nie wiedzieć.
https://zapodaj.net/images/d105cbf1fa6ac.png
2
@AmigoBlancos No dobrze niech strzelają, bo postawiłem to samo co ty za 10 zł.
5
@TR3YWAY Winiary lepszy
8
Frimpongu przestań słuchać Taylor Swift albo zatańcz do piosenki dla 40 letnich rozwódek w sukience, szpilkach, kręcąc się przy tym jednocześnie na hula hop i załóż perukę zrobioną z włosów łonowych Comentateiro.
@Frimpong :
https://streamable.com/9wsp6o
3
@Dari0G xdddddd