Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
3
@Comentateiro Czyli mówiąc wprost ten weekend atrakcyjny jak grzebanie w pępku @Kessie
12
Ale te reklamy z LR z info, że mam zakręcić kołem aby odblokować specjalną ofertę i przekierowanie na jakąś gównianą stronę to przesada. Czuję się jakbym oglądał pornola z nielegalnej ruskiej strony i musiał wyłączać co jakiś czas jakieś scam reklamy.
18
@Encore Ten to ma ładnie we łbie nasrane, już go widzę oczami wyobraźni jak patałach sapie koło męczennika i dyktatora do sędziego, zawodnik skrojony pod Real Madryt.
14
Komiks od Lucianos Studio w uniwersum Wiedźmina czyli Wiedźmin Dziki Zgon. Część 1 "Krąg Decyzji".
Lucjan z Sosnowca zostawia w domu swoją zjawiskową Trisswite i wyrusza wraz z przyjaciółmi na poszukiwanie swojego przybranego syna Popitka, który jest ścigany przez policję za wielokrotne obnażanie się w miejscach publicznych.
https://zapodaj.net/images/1d4c3ea0da4ac.png
2
@Comentateiro Messi dopełnił dzieła w 2022 roku, tutaj też tak myślę, że jakiś ćwierćfinał może wpaść i to tyle, nie mają drużyny na wygranie mistrzostwa świata. Tutaj widzę czterech faworytów czyli Hiszpania, Francja, Anglia, Niemcy. Brazylia też jest cienka i ich nie widzę w walce o tytuł.
11
Dobra nie było tematu koszulki
https://zapodaj.net/images/c895109bc60ce.png
10
Lucek Puyol, w sobotę Orlen zapłonie po naszym zwycięstwie nad Atletico i moim wygranym kuponie
https://zapodaj.net/images/45b58b681be8d.png
1
@Fantastyczny Chłopiec Właśnie się obawiam, że dostanie kilkuletni kontrakt z mocną pensją i tyle z tego będzie xd, fajny zmiennik, ale to tyle, pewnego poziomu nie przeskoczy. A przypuszczam, że jego nowy kontrakt może być mocno przepłacony.
2
@macio_944 @clyde sobota to stawiaj kochana wygraną dzielimy się fifty fifty 65/35 dla mnie, Macio czereśniak niech sie ciąga
2
@macio_944 Patrz co się dzieje sobota, Raków win, Lech vs Jagiellonia obie strzelą, Barca win, obie strzelą, nawet mi nie pożyczaj stówy. Po prostu to postaw i dzielimy wygraną fifty fifty 60/40 dla mnie
40
Barcelona co okienko zawsze chętnie wysłucha ofert za Ferrana, problem w tym, że nigdy żadne nie przychodzą.
2
@MesQueUnClub_87 Jutro jest normalny dzień, powinieneś robić, żenada
28
Jest to ogromny wstyd i bardzo smutny widok, że Cristiano Ronaldo i Lionel Messi wystąpili u boku tak obrzydliwych person jak Vinicus "męczenik"JR i Kylian "Dyktator" Mbappe w reklamie komercyjnej. Granica dobrego smaku została przekroczona i wyciągnę z tego konsekwencje.
30
@buglikos Odpuścić to sobie może Atletico, Barcelona gra o Ligę i LM, każda strata punktów, to duże ryzyko i nie ma czegoś takiego, że odpuszczą.Trzeba spiąć dupę i teraz grać do końca każdy mecz.
9
@Kapitan hawk Nie no fiutek @Comentateiro jednak krótszy
6
@kanver_ Ban za negatywne nastawienie @Kessie banuj go
8
@tarczon To nie może przenieść tego wkurwienia na ten rok?
4
@Frimpong Nie twoja sprawa
0
@TR3YWAY Absolutnie obrzydliwe to śniadanie
8
@Danny Gaucho Ty już wiedziałeś przed meczem, my nie wierzyliśmy
https://streamable.com/y256il
17
@July_6_BcN Wyślij zdjęcia swoich stóp, to dopasuje do ich figury najbardziej optymalne skarpety i buty do obecnej pogody. W podstawówce byłem designerem modowym i ubierałem innych uczniów, którzy cenili moją wiedzę.
8
Wczoraj usunięte, więc dzisiaj wersja family friendly.
Barcelona 2026/2027, Bracia Araujowiec jak ja ich kurde nienawidzę.
https://zapodaj.net/images/8d2a13be9b19a.png
20
@Faro Ty te gorące dyskusje to kolekcjonujesz jak @Kessie rowery
1
@Bykunn Kurde no ktoś musiał zająć to miejsce tuż za top 5, ale moim zdaniem to jest ogromna przepaść między właśnie tym 5 a 6 miejscem pod względem ligi.
0
@Bykunn No właśnie nie można tak powiedzieć, bo w La lidze, Bundeslidze i Ligue 1 jest bardzo dużo dobrych drużyn, które na tle Premier League oczywiście wypadają blado, ale na tle takiej ligi portugalskiej to jest przepaść.
Porównaj sobie wartości drużyn z miejsc 4-10 z Ligue 1 i z ligą portugalską i nie ma o czym dyskutować.
4
@Bykunn Ale też trzeba uczciwie powiedzieć, że masz tam 3 bardzo mocne drużyny, reszta to jest poziom Lecha Poznań czy Jagielloni i taka jest prawda.
47
Położyć się do świeżo wymienionej pościeli, coś pięknego, następny taki moment za 6 lat.
12
Komentarz usunięty
3
@Karol145 Oni to 1:0 chcieli dowieźć jeszcze przed czerwem, gówno grają totalne, a w tym składzie naprawdę masz dużo jakości. Wiadomo, nie jest to jakaś Hiszpania, ale obrona i środek pola jest top, nieco gorsi napastnicy, ale skład mają fajny.
0
@A4ron Setki? Ile ty Araujo dzisiaj wypiłeś