5

@Ilka Widzę, niestety Pan z wąsem ma zakola

58

Artykuły na fcbarca.com gdyby @Kessie został głównym moderatorem strony:
https://zapodaj.net/images/6599f67d60725.png

9

@Adran360 Oczywiście Widzew go weźmie tylko jak spadnie, jeśli się utrzyma to rusza po Raphinhe/Yamala

0

@Frimpong Ty tam uja miałeś, a nie karty

13

Przeglądasz LR i nagrody się sypią, bajka. Już trzecia taka oferta dzisiaj.
https://zapodaj.net/images/22b31f66eed6a.jpg

1

@Chimera Nie, ale w wolnym czasie zapoznam się z tym dziełem artystycznym.

2

@FCB_dimiC Brakuje na następne funduszy

12

Jedne kolega wrócił z siłowni, drugi z basenu, a ja piję piwo pod blokiem @clyde i czekam aż otworzy.

0

@patrykzmc2000 Jest to proszę Pana gówno news, które będziemy widzieć teraz bardzo często

2

@kanver_ Styl gry Xaviego żadnemu ofensywnemu piłkarzowi nie służył, wystarczy spojrzeć co robi Raphinha z Flickiem. A przy Xavim się dusił i był sprzedawany przez większość LR. Zresztą Lewy w momencie przyjścia do klubu już nie był w prime, tylko bardziej post prime.

10

@Rupert_Haubica Nie wiem skąd to umniejszanie Lewandowskiemu, przecież jakby on do nas w pirme przyszedł to by zamiatał tą ligę Hiszpańską, teraz wiadomo, że już emeryt.

11

@FCB_dimiC Żyje, ale nie ma z nim kontaktu, od wczoraj tylko powtarza, że Arteta zniszczył wszystko i nie chce wyjść z piwnicy. Nie można z nim poprowadzić rozmowy, bo prowadzi ją sam ze sobą, nie wpuszczając do swojej głowy osób trzecich.
https://zapodaj.net/images/6d10204f45716.jpg

5

@Bolton Wyglądasz jak syn @Kessie i @Popitek12

0

@kanver_ W ostatnich 9 ligowych meczach 4 razy schodził w okolicach 80 minuty + raz wszedł z Sevillą z ławki na 26 minut. Pewnie mógłby być zmieniany nieco częściej, no ale siłą rzeczy jak jesteś jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, to będziesz tych minut miał w nogach mnóstwo.

5

@kanver_ Wiemy, Yamal to najlepszy 18 latek w historii tego sportu, bije rekordy goli, asyst w porównaniu do wyników innych gwiazd gdy byli w jego wieku, to staty w minutach też będzie bił

7

@BezglutenowyPedri No ale z taką mordą obrzydłą to i tak będzie wyglądać jakby chciał a nie mógł, obojętnie co założy.

10

@malypuzon Jak na ten wiek to nie jest zła tam 7 piw i można iść z Kasią na coś tego, bajera, ten tego na tamtego. A co do tego co gada, to nie mam zdania, nie słuchałem.

1

@Faro Bez jedzenia umrzesz, to nie jest ważne? To jest jedna z naszych największych potrzeb obok piwa.

9

@MesQueUnClub_87 Piwa dolej

23

@RivaldoVitorBorba Przeklinam ciebie, że mi to napisałeś

2

@Kgorecki2500 Wszyscy mają aktorów głosowych, ale jak będziesz grać mroczną żądza, to tworzysz ją normalnie tak jak innego swojego bohatera i głos też wybierasz do niej tak jak przy tworzeniu własnej postaci, to nie musi być nawet ten dinozaur, bo równie dobrze możesz stworzyć człowieka mroczną żądze.

Różnica między nią, a normalną postacią jest taka, że ona ma wrodzoną żądze zabijania, przez co wybory dialogowe trochę się będą różnić, ale jak jej nie wybierzesz, to nie występuje ona jako twój towarzysz.

Tylko jak grasz to twoja postać nie wypowiada słów na głos przy dialogach, masz do wyboru kwestie, wybierasz i od razu jest kontynuacja dialogu przez osobę z którą rozmawiasz, ale tak będzie niezależnie od tego czy wybierzesz oryginalną postać czy swoją stworzoną. A twoja postać na głos mówi w sumie tylko krótkie kwestie przy eksploracji.

25

Dzieje Barcelońskie Drugi List Lucjana z Sosnowca do La Ramblii:

https://zapodaj.net/images/668299aae569a.png

I stało się, iż Hansi Flick z Heidelberga przybył, by wspomóc FC Barcelonę.
A wezwał go Joan Laporta, mąż o wielkiej posturze, wołając o ratunek.

I powstał Hansi Flick, zwany Świętym, i odbudował Raphinhe.
I uczynił go piłkarzem wielkim, tak iż chwała jego rozeszła się po całej ziemi.

I stało się, iż gdy rosła nadzieja, wkroczył Szymon Marciniak pomiot szatana, a wyroki jego były ciężkie dla FC Barcelony.

I upadły marzenia Hansiego, a drużyna została zniszczona.

Jednak powstał po upadku Hansi Flick, mąż natchniony, i odbudował drużynę na nowo.
I poprowadził ją do wielu zwycięstw i pucharów, a rywal ich był obrzydliwy i diabelski.

Nie lękał się jednak zła, które było czyste, albowiem wiedział, że w jedności ich moc zwycięży.

11

@Kapitan9 Nie mogliśmy go mieć, bo tam ciułaliśmy w lato drobne na rejestrację Garcii i Rashforda do końca okienka, bez przesady z tą największą stratą w historii xdd. Dobry grajek i tyle bez jaj.

28

Jeśli ktoś znalazł 100 złotych na ulicy, to proszę o kontakt, są to moje pieniądze, które dziś zgubiłem. Na banknocie widnieje napis Władysław II Jagiełło, to tak jakby ktoś wątpił w moje słowa.

29

Macie trochę ponure nastroje, to daje wam na zakończenie tego dnia coś co pobudzi wasze zmysły. Przepiękny i zmysłowy Hansi Flick.
https://zapodaj.net/images/b1e84e7ca6f9e.png

69

Szatan stworzył swój własny klub o nazwie Real Madryt i umieścił w nim najbardziej obrzydliwe, parszywe i ohydne mordy świata. W odpowiedzi Bóg zesłał do Barcelony Świętego Hansiego Flicka.

9

Vini już ma takie czucie rywala, że wywala się w doskonałym momencie kiedy zostaje lekko dotknięty. Ćwiczył to długo na treningach i to widać.

3

Panie sędzio dlaczego dostałem czerwoną kartkę?
- Bo jesteś jeb.. debilem Fede, do zobaczenia na parkingu

10

Real Madryt vs Atletico Madryt składy:

Real Madryt: Ukrainiec, Rzeźnik, Bandyta, Hujek, Mini Majk, Black Wood, Parking Boy, Pitarch, Gbuler, Złodziej Pucharu Afryki i Męczennik

Atlético: Musso; Llorente, Le Normand, Hancko, Ruggeri, Giuliano, Cardoso, Koke, Lookman, Griezmann i Julián Alvarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?