0

@Kgorecki2500 Nie ma oficjalki dokładnej, ale ma wyjść w tym roku. Patrząc na pierwsze trailery może to być bardzo podobne do Wieśka 3 ( w końcu są tam ludzie, którzy pracowali przy Wieśku), no ale jak się wzorować to na najlepszych.

3

@Kgorecki2500 Im więcej było przecieków dotyczących tej gry tym mniej mi się ona podobała. Teraz jestem pewny, że tego nie kupię. Czekam na The Blood of Dawnwalker, z tą grą wiąże teraz największe nadzieje.

7

@FcPortoFan1999 Oni się kilkanaście lat uczą gry co 3 dni i się nauczyć nie mogą xd

2

@Kgorecki2500 Zacząłem Resident Evil 6, ale nie podoba mi się ta część, przekombinowana, jakieś kopniaki w zombie rodem z Mortal Kombat, dużo chaosu. Myślałem, że grafika będzie kuć w oczy, ale ona paradoksalnie nie jest taka zła biorąc pod uwagę rok wydania tej gry, tutaj zawodzi gameplay. Trzeba szybko przejść kampanię Leonem i przeskok do RE7.

Próbowałem jeszcze grać w poboczne Revolutions 1 i 2, ale nie dam rady tego przejść, tutaj widać mały budżet i źle się zestarzały te gry, słabo wyglądają.

1

Za takie symulowanie to Brunes ojcowski liść się należy

0

@BojanKriKicz Wszystko poszło w pytę

11

Chyba Sosnowiec United z @Kessie , @Comentateiro i moim starym w składzie to jedyna nasza drużyna, która może pomścić Polskę z tą przeklęta Fiorentiną

2

@Foton Z Ding Dongiem byś 7:2 nie obejrzał, on za nim się z piłką obróci i ją popieści, to już by 60 minuta była

5

Bernal ma dla mnie coś takiego czego nie ma De Jong, jest konkret chłopak, potrafi się odnaleźć w polu karnym i załadować gola. De Jong robi to raz na kilka miesięcy w przerwie między kółeczkami i drapaniem się po jajeczkach.

2

@Kgorecki2500 Szkarłatny niewypał wyczuwam bardziej

5

@Frimpong Chyba wszyscy byli piłkarze United mają jakieś defekty w głowie, bo co wypowiedź, to głupsza.

8

@4drian0 Pocieszny Martinek, rozwinął się chłopak i dużo bardziej wolę go w składzie niż Araujo, na którego nie mogę już patrzeć tak szczerze.

3

@Starrk Ale on trzeźwy przyjdzie

10

@Starrk @MesQueUnClub_87 Jak będzie słabo to napisz, 10zł/h na start masz ode mnie i umowę słowną.

25

Oficjalnie! Joan Garcia doznał kontuzji we wczorajszym meczu, ale Hansi Flick powiedział kontuzji, że ma wyp.. z ciała Garcii i Joan wrócił do zdrowia.

20

Wczoraj w przerwie pisaliście, że brakuje De Jonga i cyk 7:2, nie ma przypadków, Bernal nowy król środka pola, razem z Pedrim stworzą duet na lata. De Jong fajny do wejścia z ławki, od początku może zagrać z Mallorcą, żeby reszta odpoczęła, taka jest prawda.

16

Lewy zaraz znowu będzie kopał się po czole, będzie trzeba go cisnąć, ale jednak jego charakter i wola walki są w stanie zrobić różnice. To jest coś czego Ferran nigdy nie będzie mieć, ten głód goli.

1

@Tomifcbarca W środę zagrajmy, we wtorek nie mogę. Ale dzwoń do mnie w poniedziałek, to ci dam znać na 100%

17

@PIWOSZ89 @Kessie pomagał liczyć i okej

7

Szanse na awans obstawiam następująco :
PSG 69-31 Liverpool
Bayern 51-49 Real
Barcelona 56-44 Atletico
Arsenal 79-21 Sporting

66

Fajnie się ogląda tą LM, szkoda, że dla nas koniec emocji, bo nas Newcastle rozniosło.

7

@kamiVeB Bo to Liga Mistrzów, a oni ligę wygrają z ujem w ręce

6

@Faro Specjalnie cię tu nie umieściłem, ponieważ myślę, że się pogubiłeś już z tymi komentarzami. Z jednej strony przekonujesz nas, że jesteśmy słabym zespołem bez szans na LM i piszesz o tym bardzo dużo. A potem piszesz, że te mecze to cię tak naprawdę za bardzo nie obchodzą.

Wydaje mi się, że chcesz już trochę na siłę się kłócić z innymi, no nie można na poważnie męczyć tego tematu słabego Fatiego i podważać cały czas naszego topowego Raphinhe.

12

Przedstawiam klasyczne komentarze ze strony fcbarca.com podczas meczów piłkarskich rozgrywanych przez klub FC Barcelona.

Nie ma tutaj @BarcaKings965212, ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że jest to osoba poniżej 13 roku życia, odurzona substancjami zakazanymi, działająca bez wiedzy swoich rodziców. Odpowiednie organy zajęły się tym przypadkiem indywidualnie.

https://zapodaj.net/images/e90c21386a5d5.png

10

Ja mam komentarze z pierwszej połowy zapisane na swoim telefonie Xiaomi

4

@APTAPT Neto był dobry bramkarz

3

@misterio Wiadomo, że nie, ale czasami muszę wyrzucić co o takich ludziach myślę, tak jak oni tu siedzą cały mecz, żeby co minutę narzekać.

40

Jakim trzeba być zjebem żeby przy karnym siedzieć tu żeby napisać, o pewnie Yamalowi wyciągnie, wy to macie nasrane we łbach niektórzy. Kibice, którzy tu siedzą i czekają, żeby się do czego dowalić, żal patrzeć.

5

@clyde Jak nie masz wcale fiutka, to znaczy, że małego fiutka też nie masz, więc jak obalona? Wszystko dalej jest logiczne, wszystko się zgadza.

@NeroTFP1 Gdyby Flick był na Titanicu to ten by nie zatonął, kocham go.

70

Wszyscy którzy sieją złe nastawienie przed rewanżem z Newcastle w którym prowadzi nas potężny Flick mają małe fiutki.
Jest to oficjalna i niepodważalna informacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?