6

Mój stary 280 milionów, spadek o 50 milionów przez problemy z sercem po otrzymaniu oferty z urzędu pracy, ale wrócił już do zdrowia.

3

@Kacper1432 Absurd

1

@Rifek Araujo to potrzebny Barcelonie jak mi piwo bezalkoholowe

31

To co, polecimy klasykiem:
Fajny ten Liverpool, taki nie za mocny
@Frimpong

5

@capricornusjrk Nie, Lewandowski w drugiej Bundeslidze też byłby killerem, trochę w złą stronę już idziemy. On się już nie nadaje na Barcelonę, ale w takiej Serie A myślę, że dalej byłby spokojnie kozakiem.

17

@clyde
Bolało jak spadłaś z mostu? Twój tata złodziejem se nie jest? Bo on tam ukradł chyba stronę superbeta i se wsadził w twoje oczy, że w sensie taka piękna, że nie mogę przestać patrzeć.

Bo anioł chyba cię maltretował, że w sensie się nie mógł powstrzymać, że taka ładna coś tego, pożyczysz mi 100 zł na kupon?

3

@Kgorecki2500 Jakoś tak mnie nie zachwyca ta gra po tych przeciekach, już widać, że fabuły w tym nie będzie, bo byłoby jej więcej w trailerach. Do tego nie będzie to klasyczny RPG, ja odpuszczam tą grę za 300 zł, może za parę miesięcy na promocji się ogra.

Trochę mi to wygląda na duży otwarty pusty świat, w którym nie będzie co robić, takie mam wrażenie po tych przeciekach.

2

@July_6_BcN Tobie to nie grozi

2

Żeby nie maska to by trafił

25

Wybór pomiędzy Lewandowskim a Torresem jest jak wybieranie czy masz wylizać dupę @Kessie czy zjeść włosy łonowe @Comentateiro

12

Negreira rozdaje karne jak szalony

7

Lewy dziś cztero tricka walnie

5

@europejczyk Rafinha karierę skończył.

9

@Czajka90 Taki mądry jesteś, ale nie podasz już statystyki, że Tottenham zdobył więcej punktów w ciągu trzech sezonów od Arsenalu z tego sezonu, wszystko pod twoją narrację.

25

Wczoraj Abqar z Getafe przechodzi obok Sorlotha i łapie go za fiuta, za to dostał czerwoną kartkę. Getafe to już inny wymiar niedorozwinięcia umysłowego, Rudiger mógłby tam pograć na koniec kariery.

0

@Frimpong Darmowe 50 zł bym wziął

0

@Frimpong O ile

1

@AmigoBlancos Moje typy nigdy nie wchodzą jak pisze o nich publicznie, bardziej ciebie można pytać, bo widzę, że realnie trafiasz typy, które przed meczem wyglądają jak abstrakcja.

1

@Jonyx Pomódl się za mój kupon

1

@FcPortoFan1999 Wczorajszy mecz Cracovia vs Wisła Płock idealna reklama Ekstraklasy
https://streamable.com/e72esj

4

@Frimpong po tym jak dwa razy ograł w makao @Comentateiro i @Kessie (nie znali zasad gry).
https://streamable.com/fz7dvl

12

Jutro wszyscy co nie lubią Realu, Arsenalu i Legii się zbierają pod moim blokiem i niech przyniosą dużo dużo piwa. Będziemy śpiewać wulgarne piosenki na temat tych klubów i będziemy se pić piwo

0

@Kapitan9 Osimhen zarabia netto 15 milionów i kosztowałby minimum 100 milionów, nie ma szans

4

Nie oszkujmy się, Real u siebie nie ma prawa stracić punktów z Elche

5

W ogóle @AmigoBlancos co ty jesteś za gość, z dupy chłop wyciąga czerwo Atletico vs Getafe kurs 4,20 i jest czerwo xd

0

@Czajka90 Arsenal gra ciulowo i City gra bez jaj, jedno nie wyklucza drugiego

16

Jakbym miał oglądać ten Arsenal co tydzień, to bym wolał oglądać jak @Kessie se w dupie grzebie. Arteta wydał setki milionów euro, żeby grać taki kibel, dajcie se spokój.

3

@FcPortoFan1999 Nie chciał być inwestorem kuponowym

9

Michał Gajdek : Sosnowiec to bezpieczne miasto, zła opinia o nim jest przesadzona.

Michał Gajdek po spędzeniu jednego dnia w Sosnowcu:
https://zapodaj.net/images/939ba411280cc.jpg

9

W poprzednim sezonie napisałem, że nikt nie zasługuje na mistrzostwo, bo jesteśmy gównem, a nie ligą. Dzisiaj napiszę dokładnie to samo, gdybyśmy nie byli tacy żałośni, to takiego Frederiksena dziada już dawno by w Lechu nie było.

Ale jesteśmy takim żałosnym tworem, że ten dziad gra dalej o mistrzostwo Polski, a Legia w najgorszym sezonie od lat jak wygra z trzy mecze z rzędu to może grać o puchary xd. W tej lidze najczęściej mecz ma 20 minutowy dobry fragment do oglądania, a później jest kopanie się po czole i paraolimpiada, to jest scenariusz 90% spotkań ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?