Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mój stary 280 milionów, spadek o 50 milionów przez problemy z sercem po otrzymaniu oferty z urzędu pracy, ale wrócił już do zdrowia.
3
@Kacper1432 Absurd
1
@Rifek Araujo to potrzebny Barcelonie jak mi piwo bezalkoholowe
31
To co, polecimy klasykiem:
Fajny ten Liverpool, taki nie za mocny
@Frimpong
5
@capricornusjrk Nie, Lewandowski w drugiej Bundeslidze też byłby killerem, trochę w złą stronę już idziemy. On się już nie nadaje na Barcelonę, ale w takiej Serie A myślę, że dalej byłby spokojnie kozakiem.
17
@clyde
Bolało jak spadłaś z mostu? Twój tata złodziejem se nie jest? Bo on tam ukradł chyba stronę superbeta i se wsadził w twoje oczy, że w sensie taka piękna, że nie mogę przestać patrzeć.
Bo anioł chyba cię maltretował, że w sensie się nie mógł powstrzymać, że taka ładna coś tego, pożyczysz mi 100 zł na kupon?
3
@Kgorecki2500 Jakoś tak mnie nie zachwyca ta gra po tych przeciekach, już widać, że fabuły w tym nie będzie, bo byłoby jej więcej w trailerach. Do tego nie będzie to klasyczny RPG, ja odpuszczam tą grę za 300 zł, może za parę miesięcy na promocji się ogra.
Trochę mi to wygląda na duży otwarty pusty świat, w którym nie będzie co robić, takie mam wrażenie po tych przeciekach.
2
@July_6_BcN Tobie to nie grozi
2
Żeby nie maska to by trafił
25
Wybór pomiędzy Lewandowskim a Torresem jest jak wybieranie czy masz wylizać dupę @Kessie czy zjeść włosy łonowe @Comentateiro
12
Negreira rozdaje karne jak szalony
7
Lewy dziś cztero tricka walnie
5
@europejczyk Rafinha karierę skończył.
9
@Czajka90 Taki mądry jesteś, ale nie podasz już statystyki, że Tottenham zdobył więcej punktów w ciągu trzech sezonów od Arsenalu z tego sezonu, wszystko pod twoją narrację.
25
Wczoraj Abqar z Getafe przechodzi obok Sorlotha i łapie go za fiuta, za to dostał czerwoną kartkę. Getafe to już inny wymiar niedorozwinięcia umysłowego, Rudiger mógłby tam pograć na koniec kariery.
0
@Frimpong Darmowe 50 zł bym wziął
0
@Frimpong O ile
1
@AmigoBlancos Moje typy nigdy nie wchodzą jak pisze o nich publicznie, bardziej ciebie można pytać, bo widzę, że realnie trafiasz typy, które przed meczem wyglądają jak abstrakcja.
1
@Jonyx Pomódl się za mój kupon
1
@FcPortoFan1999 Wczorajszy mecz Cracovia vs Wisła Płock idealna reklama Ekstraklasy
https://streamable.com/e72esj
4
@Frimpong po tym jak dwa razy ograł w makao @Comentateiro i @Kessie (nie znali zasad gry).
https://streamable.com/fz7dvl
12
Jutro wszyscy co nie lubią Realu, Arsenalu i Legii się zbierają pod moim blokiem i niech przyniosą dużo dużo piwa. Będziemy śpiewać wulgarne piosenki na temat tych klubów i będziemy se pić piwo
0
@Kapitan9 Osimhen zarabia netto 15 milionów i kosztowałby minimum 100 milionów, nie ma szans
4
Nie oszkujmy się, Real u siebie nie ma prawa stracić punktów z Elche
5
W ogóle @AmigoBlancos co ty jesteś za gość, z dupy chłop wyciąga czerwo Atletico vs Getafe kurs 4,20 i jest czerwo xd
0
@Czajka90 Arsenal gra ciulowo i City gra bez jaj, jedno nie wyklucza drugiego
16
Jakbym miał oglądać ten Arsenal co tydzień, to bym wolał oglądać jak @Kessie se w dupie grzebie. Arteta wydał setki milionów euro, żeby grać taki kibel, dajcie se spokój.
3
@FcPortoFan1999 Nie chciał być inwestorem kuponowym
9
Michał Gajdek : Sosnowiec to bezpieczne miasto, zła opinia o nim jest przesadzona.
Michał Gajdek po spędzeniu jednego dnia w Sosnowcu:
https://zapodaj.net/images/939ba411280cc.jpg
9
W poprzednim sezonie napisałem, że nikt nie zasługuje na mistrzostwo, bo jesteśmy gównem, a nie ligą. Dzisiaj napiszę dokładnie to samo, gdybyśmy nie byli tacy żałośni, to takiego Frederiksena dziada już dawno by w Lechu nie było.
Ale jesteśmy takim żałosnym tworem, że ten dziad gra dalej o mistrzostwo Polski, a Legia w najgorszym sezonie od lat jak wygra z trzy mecze z rzędu to może grać o puchary xd. W tej lidze najczęściej mecz ma 20 minutowy dobry fragment do oglądania, a później jest kopanie się po czole i paraolimpiada, to jest scenariusz 90% spotkań ligi.