9

Bernal w formie, Gavi będzie pomalutku wprowadzany więc De Jong będzie mógł być powoli wprowadzany na swoją docelową pozycję środkowego rezerwowego ławkowego.

2

@sebasarna Mi się nie tłumacz, sąd najwyższy rozpatrzy twoją apelację i tam będziesz się tłumaczył. Ale między nami mogę ci powiedzieć tylko, że słabo widzę twoją przyszłość na tej stronie po takich słowach.

11

@sebasarna Za takie teksty ban z miejsca powinien być

2

@Ilka Widzę w tym znak na celny strzał Fermina na kuponie z Newcastle, dzięki

@FcPortoFan1999 Notuj partnerze, bo na to stówę wyłożysz jako inwestor.

8

Ale namieszaliście z tymi dniami już kur.. nie wiem który jutro będzie, a już wiedziałem wcześniej

2

@RafiVeB Nie wiem, ja nie mam średniego wykształcenia, @macio_944 chyba ma

3

@Jakchcesz Bo środek miesiąca to łatwo, dodajesz jeden do czternastu na następny dzień i wtedy będzie piętnaście. Trudniej jest jak jest koniec miesiąca np trzydzieści jeden i wtedy to się zeruje i nie możesz dodać tego, tylko znowu od jednego zaczynasz.

To już ciężej, bo miesiące mają różne końce, ale do tego dwudziestego ósmego możesz dodawać w ciemno, potem są schody i trzeba analizować, no to już bardziej skomplikowane jest ogólnie, to już bez średniego wykształcenia raczej nie policzysz tego.

13

Jutro gramy z Sevillą o 3 punkty, to będzie mecz Barcelony i to będzie 15 marca, bo dzisiaj jest 14 marca, to jutro będzie 15 marca.

3

@LAMC_10 Bo w życiu każdego fana Porto musi się pojawić pewien Lucek, który wprowadzi pewnego fana na inne tory, tu nie ma przypadków, tak chciał wszechświat. Ja przegram kupon, ale wracam zawsze z nową energią i nadzieją, ja przegram, żeby później wygrać więcej.

11

@FcPortoFan1999 Dobra niech stracę Oskar, dawaj blika 1000 złotych, ja daję wiedzę, ty jesteś inwestorem i dzielimy zwycięstwa z kuponów 50/50, razem będziemy niepokonani. Ja mam 27 lat, ty masz 27 lat, ty oglądałeś mecz Radomiak vs Legia, ja też, nie wierzę w przypadki, wierzę, że los daje nam znaki i nie można ich ignorować.

1

@FcPortoFan1999 no 1,50 musi być, mniejsze to już żal klikać.

1

@FcPortoFan1999 Nie no ale Benfica 1,27 to dajcie spokój, takich rzeczy to się nie gra

1

@FcPortoFan1999 Weźmiesz za to odpowiedzialność, weźmiesz odpowiedzialność za kupon Cracovia i Benfica?

1

@FcPortoFan1999 Nie no 1,34 kurs na Arsenal którego nie znoszę, to się nie klei

16

Dobra nie przejmujcie się, ja wam ułoże kupon na jutro

2

@FcPortoFan1999 A kto miał słupek? Czarny, wiesz o co mi chodzi, to jest niewiarygodne. A widziałeś czemu Piątkowski leżał na ziemi i musiał mieć założony bandaż? Bo czarnoskóry uderzył go głową w głowę.

11

Czarni z Radomiaka leżeli, symulowali, czarny Nsame miał piłkę meczową i spartolił mi kupon, czarny Mendy gra dwa mecze i znowu ma kontuzje, czarny Vinicius jest utrapieniem piłki nożnej. To już nie jest moje widzimisie, to są brutalne fakty.

1

@FcPortoFan1999 Tym, że jest wysoki i niesamowicie gówniany pod względem technicznym jak na taki poziom

7

Do boju Legio ma

25

Zadzwoniłem przy 2:1, że więcej bramek ma nie być w meczu Motoru i więcej bramek nie było. Tam coś babka sapała, że o uj mi chodzi, że to infolinia Orange i że jestem pijany, ale zadziałało i to jest władza.

2

Termalica i Motor, nie będę się mieszał kto ma wygrać, możecie zremisować, ale pamiętajcie o jednym, w tym meczu mogą paść maksymalnie 3 bramki i ani gola więcej, dobrego meczu wam życzę.

17

@draxidox Może i brzydki, ale chociaż biedny

2

Komentarz usunięty

1

@paweldunajecfcb To trzeba usiąść na spokojnie

3

Ja Legii nie lubię, to jest oficjalna informacja, ale dzisiaj jest kurs 3,40 na to, że wygrają i zdobędą przynajmniej dwie bramki, czy to wejdzie czy nie? Kto wyjdzie na środek sali i weźmie odpowiedzialność za ten typ? Kto ma powiązania z wróżbitą Maciejem i zna temat?

1

@Sekstet2009 Z Xavim nie wymyśla, o Messiego mi chodziło. Tak czy siak jedzie na tym samym patencie, co za pierwszym razem, ale z o wiele mniejszą mocą.

4

@BORO_12 To dobrze, że PSG o niego pytało kilka lat temu, maszyna ruszyła

3

@gaucho104 @macio_944 i mi pożycza na kupony, ja trochę przegrywam, ale nie jestem na minus, bo mu nie oddaje, a jak czasem wygram, to jest czysty zysk. Ale on też jest na plus, bo on ma dużo pieniędzy, więc jest to taka pętla, gdzie wszyscy są zadowoleni i nie ma przegranych.

0

@Pedri16Future Usłyszałem same fakty

6

@Fog_W_1899 Widziałem jak kiedyś małe chore dziecko zbierało na jedzenie. Deco je przytulił, dał mu 1000 euro i odszedł. Potem przyszedł Alemany, napluł dziecku w twarz, skopał je, zabrał mu te 1000 euro, powiedział, że będzie na obiad dla Simeone, następnie odszedł.

Edit - Choć jeśli spojrzymy na to z drugiej strony medalu, to Alemany zarobił dla klubu dodatkowe 1000 euro, pokazał, że jest biznesmenem. Życie nie jest czarno białe, wszystko jest do analizy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?