16

Cofam półfinał z Interem, gramy z PSG zaległy finał po meczu z Newcastle.

26

Patrzę na te parszywe mordy i nie rozumiem jak to możliwe, że tak wielu ludzi na świecie ich wielbi. Przecież to zgraja przychlastów bez kręgosłupa moralnego i szacunku do rywala.

32

Guardiola tak żeś się zesrał w tym dwumeczu, że żal patrzeć. Co sezon transfery jak z jakiejś Fify, co chwila nowy grajek, na papierze dwie drużyny z tego zlepisz, a potem sraka w LM.

1

@KamQiX Warto dodać, że czerwoną kartkę dostał Ronald Araujo, który nie nadaje się do gry w FC Barcelonie.
Pozdrawiam

12

Niesamowite jak wiele drużyn paraliżuje wysokie zwycięstwo w pierwszym meczu, nie mówię tutaj tylko o Bodo. Jako kibice Barcelony już to widzieliśmy nie raz, ostatnio Atletico z nami, Galatasaray z Juve, można mnożyć i mnożyć tych przykładów.

Jest jakaś blokada w głowie i tak jakby uwaliło 80% umiejętności tym grajkom. Galata na luzie wali Juventus na dziurę, a w rewanżu mając jednego więcej nie mogli wymienić 3 celnych podań.

8

@Gibbon_FCB U nas się latami wspominało remis w grupie z Realem 3:3 xd

7

Może wymianka ze Sportingiem Araujo za Araujo?

5

@PIWOSZ89 Dla jakich? Dla takich co ograły City, Atletico, dwa razy Inter i ten wspaniały Sporting 3:0?

9

@PIWOSZ89 Chyba ty

2

@Kgorecki2500 W następnym Leon przyjmuje dawkę eksperymentalnego leku, który odmładza go o kilkadziesiąt lat i znów ma 27 lat jak w RE4 @Bolton

1

@marcin62 Ja patrzę z perspektywy kogoś, kto nie grał w oryginał i dla mnie gra mega spoko, ale jak wycięli dużo zawartości, to faktycznie lipa.

19

@Kgorecki2500 14,20 za godzinę, chore stawki. Potem @Kessie czyta takie rzeczy i się buntuje, bo myśli, że to norma. Weź mu potem wytłumacz, że 14,20 to zarabiają urzędnicy wysokiego stopnia, bankowcy, spece komputerowi.

6

@Popitek12 @Kessie @Comentateiro i ja, tak wyglądały moja drużyna gdybym został zaproszony do teleturnieju "Awantura o kasę".

12

@Popitek12 Popieram

19

@NeroTFP1 Do dziś bawi, że Probierz dostał największe pochwały za to, że elegancko się ubiera i poszedł podać rękę Koemanowi xd

9

@mekston Dzisiaj

41

Rano - Bastoni może odejść za 50 milionów.

Teraz - Inter nie chce go sprzedawać, Bastoni może odejść tylko w przypadku gigantycznej oferty Barcelony.

Tyle warte te wysrywy w połowie marca. Zaraz wypije 0,7 l i wstawię 3 plotki transferowe, które będą tak samo wartościowe jak większość tych "newsów".

1

@AmigoBlancos Myślę, że City wygra, ale za mało na awans, jakieś 2:1,3:1,3:2

5

@Safrani Zimno było, to wygląda na mniejszego jak jest zmarszczony

23

To ja - typ niepokorny
Nikt nie wie, co we mnie tkwi
Ten sam, choć niepodobny
Kochanie, proszę, wybacz mi

0

@Spacedragon Kac Vegas

2

@escarabajo Klub który ma własną drużynę B w Ligue 1

0

@Kgorecki2500 Co tobą kieruję, że to wszystko próbujesz xd?

17

@Kazragore Everton słono zapłaci za to, że nie przypilnowali City

6

Mój stary 280 milionów, spadek o 50 milionów przez problemy z sercem po otrzymaniu oferty z urzędu pracy, ale wrócił już do zdrowia.

3

@Kacper1432 Absurd

1

@Rifek Araujo to potrzebny Barcelonie jak mi piwo bezalkoholowe

31

To co, polecimy klasykiem:
Fajny ten Liverpool, taki nie za mocny
@Frimpong

5

@capricornusjrk Nie, Lewandowski w drugiej Bundeslidze też byłby killerem, trochę w złą stronę już idziemy. On się już nie nadaje na Barcelonę, ale w takiej Serie A myślę, że dalej byłby spokojnie kozakiem.

17

@clyde
Bolało jak spadłaś z mostu? Twój tata złodziejem se nie jest? Bo on tam ukradł chyba stronę superbeta i se wsadził w twoje oczy, że w sensie taka piękna, że nie mogę przestać patrzeć.

Bo anioł chyba cię maltretował, że w sensie się nie mógł powstrzymać, że taka ładna coś tego, pożyczysz mi 100 zł na kupon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?