8

Ferran 50 milionów, De Jong obojętnie może gratis iść, byle odszedł cieciu, Araujo też, no ale dajmy, że ktoś nabierze się i da za nich po 20 mln. 90 milionów mam i bierzemy napastnika Guirassy, damy im 60 mln za niego albo ryzykujemy z Igor Thiago, żaden nie jest idealny ale jest deficyt napastników, decyzja musi być. Ewentualnie Marcus Thuram, Lewandowski niech siedzi na ławie sezon jeszcze. Tu jakiś z nich trzech przyjdzie, duży, silny, brązowy, to jest potrzebne. No chyba, że serio Haaland powie, że tam mu się nudzi granie u łysego, co już się gubi w zeznaniach Guardiola bodajże, ale to wiadomo trochę fantasy, to z przymrużeniem oka ten Erling.

Do tego środkowy obrońca, może być Senesi, nie czaruj się jeden z drugim, że będzie jakiś Bastoni, bo takie bajki to se możesz na dobranoc opowiadać dzieciom. Lewy obrońca jak ktoś da 30-40 za Balde, to trzeba brać, bo to też nie ma sensu, on się rozwija, ale jak grasz w EA FC 26, bo w realnym życiu, to on się 3 lata temu przestał rozwijać. Nie wiem kogo brać, może Grimaldo? Cancelo w obronie ci nie pogra, ale w ataku chociaż pogra za grosze, a ten Balde to się nadaje na tik-toka do tańca już tylko.

No i tak trzeba tę kadrę ułożyć, napastnik, stoper, to jest must have po angielsku, a po po polsku to jest potrzebny. Lewy obrońca wysoki priorytet. A jak ktoś się odezwie, że mu na prawej obronie potrzebny ktoś, to mu powiem, żeby się zastanowił czy on wie, co jest pięć, bo Kounde jest top i on wróci do formy, mi nie gadaj, że jakiś Pedro Porro fajniejszy czy Dumfries, bo Jules do formy wraca i tamci mu mogą ubrania z najnowszej kolekcji Armaniego nosić najwyżej, bo to jest super obrońca.

6

Gdzieś tam wam powiem, że widzę tu Ferran coś by chciał grać ale on chce a nie może ledwo biegnie jak mój stary po 24 piwach dał se ksywę Rekin i myśli, że błyszczy to jest chore. Grasz chopie w Barcelonie, a nie w Sandecja Nowy Sącz, włosy zapuścił i myśli, że błyszczy wieśniak to jest tragedia.

Ja nie mówię, że ja trzeźwy jestemz bo to jest kwestia dyskusyjna, ale wchodzę tak jak teraz siedzę pod mostem i gram lepiej od niego, szanujmy się, dziadek Lewandowski ledwo chodzi i tak lepiej od młodziana takiego będzie grał, jeszcze mu żona tańczy baciatę z Hiszpanem w rytmie disco, dwójka dzieci na głowie. On zmęczony po tym jak mu dwie złote piłki zabrali, a i tak lepiej zagra od Torresa.

Ja ci Flick mówię jasno, 50 milionów lato transfer do Aston Villa albo Aston Martin i Rekin odpływa, póki można go sprzedać i nabrać innych i kupujemy napastnika, bo to nie może tak wyglądać. Flick ty mówisz wprost na konferencji, że mu brakuje szczęścia i pewności siebie? On zarabia miliony, młody Hiszpan, ma w składzie Pedriego, Yamala wybitne chłopaki młode, piłkę jaką chce mu zagrają. I jemu szczęścia brak i pewności siebie, ja wychodzę z siebie jak takie rzeczy słyszę, wyszedłem z siebie, stanąłem obok i mi ręce opadły po tym co przeczytałem.

3

@Czyhrynski Trochę boli, że "nasi" Grimaldo i Cucurella są w topce lewych obrońców, a my gramy słabym Balde

5

@tomek8756 Trochę szacunku, @Sulimo ma godność i ja też, więc wykup jak człowiek film z oficjalnej strony za 19,99 zł, a nie żebraj o darmową kopię.

42

@Sulimo "Czas Seniorów" krótkometrażowy film pornograficzny dla fetyszystów starszych kobiet i mężczyzn.

Młody @Sulimo wystąpił w swoim debiucie u boku światowej klasy weteranów czyli 163 letniego @Comentateiro i 88 letniej Madame Krysi zbierając bardzo pozytywne noty na portalach dla dorosłych. Średnia ocena jego występu to 7,5 w skali od 1 do 10. Docenia się jego pozytywne wejście w branżę i mówi się o jego dużym potencjale.

3

@EzioAuditoreDF Dowiedzieli się, że masz kupon i się ugadali.

5

@clyde Jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji, ma kontrakt do 2027 roku, więc albo dostanie ogromną podwyżkę której oczekuje, a która na 99% będzie przepłacona albo w końcu odejdzie, więc sytuacja win-win.

18

Dla was Vinicus to najbardziej obrzydliwy piłkarz w historii futbolu, który wykorzystuje poważny temat rasizmu do swoich gierek boiskowych dzięki czemu jest bezkarny. Dodatkowo wyśmiewacie jego nieudane próby sztuczek i narzekacie na to, że co mecz symuluje szukając penalti.
Dla mnie też taki jest, również wyśmiewam te nieudane próby, symulki i dlatego się lubimy.

7

Pozwiedzają sobie chłopaki w przyszłym sezonie i okej
https://streamable.com/xtnlv8

24

@Kessie Się pytam skąd internet masz, a nie komu ciągniesz

32

@Kessie Bardziej zastanawia mnie skąd ty masz internet

1

@Kgorecki2500 No kwestia gustu, mi się podoba ta szybka akcja i dużo strzelania w RE 4, RE 3 też była bardziej grą akcji i ten styl mi pasuje, RE 2 też jest świetna, ale dla mnie było za dużo tego wracania się i krążenia w jednej lokacji.

48

Newsy piłkarskie, ale to rok 2056:
https://zapodaj.net/images/9bd54430d24ca.jpg

3

@Kgorecki2500 @clyde Narazie jestem w połowie remake Resident Evil 4, jak dla mnie cała odświeżona seria jest świetna, ale 4 najlepsza. Szybka akcja, trochę zagadek, ale bez przesady, ta część jest idealna.

10

@Losiex Mój stary był w biurach Barcelony, potwierdzam, to prawda

3

@Aequlibre Spotkały się dwie słabe drużyny bez nadziei na lepsze jutro, mecz był wyrównany jak to na takie zespoły przystało. Ale Real fuksem wpakował na 2:1

15

@AmigoBlancos Daj se luz

5

Protokół rzut karny odpalony, będą walczyć do ostatniej kropi o penalti

1

Arda Guler za kare za brak wywalczenia karnego schodzi z boiska, następny żołnierz wchodzi, misja ta sama

0

Parę niedociągnięć jest

3

@SiempreCule10 Jego wada wymowy to najmniejszy problem przy tym, co ten odklejeniec gada

6

Real do boju, 3 punkty to obowiązek

4

@RozowaPantera Liverpool jest neutralnym klubem, jest jak dziewczyna 5/10, na trzeźwo średnia, po 10 piwach piękna

26

Jestem oficjalnym hejterem drużyn takich jak:
- Real Madryt, Legia Warszawa, Arsenal F.C.

Zawodników takich jak:
- Vinicus JR, Antonio Rudiger, Kylian Mbappe

0

@mekston Jutro wszyscy jesteśmy kibicami Jagielloni i Realu, kurs na Real ponad 2,0

5

Fabian Hurzeler, szkoleniowiec Brighton & Hove Albion, nie krył frustracji po minimalnej porażce 0:1 z Arsenalem w środowym meczu Premier League. Niemiecki trener był oburzony rzekomym marnowaniem czasu przez liderów ligi, co jego zdaniem miało miejsce przez całą drugą połowę.

Decydującego gola dla Kanonierów zdobył Bukayo Saka już w dziewiątej minucie, ale mecz był często przerywany z powodu interwencji medycznych dla bramkarza Davida Rayi i innych przerw.

Przed meczem Hurzeler zwrócił uwagę na czas, jaki Arsenal poświęca na wykonywanie rzutów rożnych. Po porażce na Amex Stadium ponownie skrytykował drużynę z północnego Londynu:

- "Tylko jedna drużyna próbowała grać w piłkę.
Czy kiedykolwiek widzieliście w Premier League bramkarza, który upada trzy razy? Powinniśmy skupić się na naszej grze, nie możemy kontrolować takich rzeczy. Mówiłem o tym przed meczem."

2

@Kgorecki2500 Bieda nędza zmieszana z biedą

0

@Rifek Pielgrzyma nie liczę, Araujo się nie nadaje do gry. Jedyni wartościowi stoperzy to Cubarsi i Garcia.

7

Absolutna głupota, Barcelona teraz powinna szukać na rynku dwóch solidnych środkowych obrońców, np Senesi i ktoś jeszcze, a nie przedłużać kontrakt z inwalidą piłkarskim.

2

Wiara w Brighton jest niezmienna, Arsenal traci punkty, nie godzimy się na takie granie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?