2

@Krzyniu Kadra jest zregenerowana po kilku kontuzjach, Flick spokojnie wprowadził Pedriego spowrotem, to trzeba ich lać po mordzie a nie kalkulować. Kalkulować to może Atletico w lidze, gdzie dawno nie grają o mistrza i została im jak co roku gra o top 3, a nie Barca. To jest mecz o finał pucharu, a nie 1/32 z 4 ligowcem.

0

@FcPortoFan1999 No ale musisz kogoś lubić/nie lubić

0

@FcPortoFan1999 Za kim ty w sumie jesteś w tej Ekstraklapie? Bo dużo meczów oglądasz, ale nie kojarzę kto skradł w Polsce twoje serce Oskar.

5

@draxidox Takie żarty to trochę przesada jak dla mnie

4

@Szczygiel06 Grubas niby coś tam z ultrasami kosę ma, bo mu hot dogi wykupywali na stadionie i zamiast się z nimi dogadać, to woli zapraszać jakiś turystów Chińczyków z aparatami czereśniaków i dopingu nie ma, a klub na tym cierpi

1

@kaamil1910 Mądrego to aż miło poczytać

3

@JordiAlbion Getafe razem z nimi do 4 ligi

5

Najbliżej Bernabeu oprócz Atletico jest Rayo Vallecano. Ja bym oddał cały majątek mierd temu klubowi, wszystkich piłkarzy i stadion. Wtedy Rayo sprzedaje te najgorsze mordy za granicę, powiedzmy, że jakiegoś Gonzalo Garcie na ławkę zostawią.

Reszta sprzedana, za te pieniądze kupują innych piłkarzy klasy światowej ale niezainfekowanych wirusem madryckim i tworzą zespół, który będzie z nami rywalizował z kulturą. A Real Madryt dostaje odprawę 20 milionów euro na podstawowe potrzeby i zostaje zdegradowany do 4 ligi hiszpańskiej, stadionem się zamienią z Vallecano.

8

Tottenham od 9 spotkań nie jest w stanie wygrać meczu w lidze, wiecie co to oznacza?

To oznacza, że kiedyś muszą wygrać, a kiedy będzie na to lepsza okazja, jak nie dzisiaj, gdy kurs na nich to 3,80? Włączcie myślenie

2

@KRISU77 Oczywiście, że nie

11

i stało się po zwycięstwie nad Villarrealem, iż Barcelona podniosła głowę swoją i kroczyła ku mistrzostwu ziemi hiszpańskiej.
A prowadził ją Hansi, mąż roztropny, który zna drogi zwycięstwa i nie lęka się burzy.

I byli pośród niej wybrani młodzieńcy Yamal i Pedri perły czyste i skarby bezcenne, w których pokładana jest nadzieja ludu.

A oto powiadano: niechaj Bernal powstanie i zajmie miejsce w środku pola, albowiem Frenkie nie jest tej chwili godzien pierwszego szeregu, gdyż czyny jego nie dorównują oczekiwaniom wiernych.

Niechaj Cancelo, szybki jako wiatr, zastąpi Balde, który stał się bezradny w obliczu przeciwników.

A w ataku niechaj prowadzi Rashford, wojownik śmiały i groźny, albowiem Robert jest już po drugiej stronie rzeki czasu, a lata jego dają o sobie znać.

I Ferran niechaj umocni serce swoje, gdyż ciężar presji bywa dlań zbyt wielki, a pole bitwy wymaga ducha niezłomnego.

I niechaj każdy stanie wedle zasług swoich, aby drużyna trwała w chwale i sile, a sztandar jej powiewał nad wszystkimi narodami.

9

@Rupert_Haubica Miałeś Mbappe, Messi, Neymar i gówno z tego było, moim zdaniem nie ma szans na taki transfer, bo Mbappe za bardzo jest nastawiony na gole i nie zniesie takiej maszyny jak Norweg, który też chciałby postrzelać karne i bić rekordy.

Jak będzie kasa, a on będzie chciał odejść, to ja widzę jedynie kierunek Barcelona, Yamal to jest genialny kreator i bliżej mu do 20 bramek i 20 asyst, niż ładowania samych goli, więc to byłby idealny duet.

7

@gumaz Głupi ale dobry chłopak, lubię go pomimo jego ułomności, ponieważ jest szczerym człowiekiem, a to w dzisiejszym zakłamanym i brutalnym świecie jest bardzo cenne.

Może i nasra ci na kanapę i ukradnie portfel, ale się do tego przyzna uczciwie i ja to cenię.

3

@gumaz @FCB_dimiC Czyli jak czyścił rakietę Vamosowi to opowiadał w przerwach, że masz mniejszego.

3

@Karol145 Trochę z Kompanym przesadzone, bo tam Bayern ma hajs, bezapelacyjnie najlepszą kadrę w lidze, dostaje co chwilę zajebiste transfery do klubu, tutaj nie ma co porównywać tego z pozostałą dwójką, którą wymieniłeś.

Do tego Barcelona/Jaga mają realną konkurencję w lidze, Bayern naprawdę musi się postarać, żeby przegrać ligę z tymi cieciami z Dortmundu.

3

@domin1515 No ja wiem, że to nie jest napastnik na pierwszy skład, często to powtarzam, że to fajny zmiennik i gracz numer 12,13.

Statystyki patrząc na gole/minuty dalej ma bardo dobre, ale on nigdy nie będzie dziewiątką na miarę takiego klubu, stał się trochę "ofiarą" tego, że Lewandowski już nie dojeżdża i gra dużo mniej niż w pierwszych dwóch sezonach. Jakby wchodził sobie na pół godziny i od czasu do czasu wyszedł w pierwszym składzie to by było elegancko, ale jak gra w pierwszym składzie, to widać jego braki.

0

@Krzysztof1987 To nie on, to jego sobowtór.

0

@domin1515 Masz rację, to jest dobry zmiennik i tyle. Ale ta statystyka jest zakłamana, bo w kilku tych meczach nie wystąpił w ogóle, a w kilku zagrał po 10-20 min.

15

Być fanem Borussi to jak być w związku z @Kessie , wiesz, że nic dobrego w życiu już cię nie czeka.

2

@Szklaner Stawiaj Chelsea i Jagiellonię i mamy kilka dodatkowych mieszkań socjalnych chłopie.

9

To jutro Chelsea win z Arsenalem i baila ela

0

@LukaszFan Arka postanowiła oddać punkt Lechii, bo ma mecz rozegrany mniej, spokojnie, wszystko zgodnie z planem, trzeba te punkty równomiernie podzielić, bo Lechii ten punkcik też się przyda.

6

Korona Kielce solidarnie oddaje 3 punkty Motorowi, bo oni i tak mają więcej, a ważne, że zjednoczona liga walczy wspólnie o spadek Legii, brawo Kielczanie, brawo Polska, misja trwa.

8

@Popitek12 A co tam w tej Żabce najdroższe Popit?

19

Fajnie gra Barcelona, prawie wszyscy zdrowi, może Gavi powoli wróci do gry, to jest niesamowite jaką my mamy drużynę patrząc na to, że ostatnie wielkie okienko to było jak przychodził Lewy, Kounde, Rapha. Nawet ten Torres co każdy narzeka na niego i ja też będę narzekał nie jest taki zły, on jest po prostu zajebistym zmiennikiem, a nie gościem na 1 skład.

21

Jeśli nie wierzysz w siebie i masz blokadę w głowie, to pomyśl sobie, że taki łeb jak Orłowski komentuje od wielu lat bardzo ważne mecze piłkarskie w jednej z najlepszych lig świata, ograniczenia są tylko w naszej głowie

53

Hustle Hard 304 co przypłynął na pontonie z Maroka i zapomniał pijany założyć gumki zrobił najlepszego piłkarza młodego pokolenia ostatnich lat, tak rodzą się legendy.

2

Jakby Balde bronił dostępu do Lewiatana wczoraj zamiast ochroniarza Bronka, to zamiast dostać wpier.. i mandat od policji wyniósł bym skrzynkę piwa i jeszcze portfel Balde niezauważony.

2

Żebym nie był wypity to bym mógł zagrać w ataku dzisiaj a że jestem wypity to bym mógł zagrać na tym ataku w sumie

2

Powiem krótko, jak Balde będzie cieciował, to daj Cancelo, Lewandowski już ledwo chodzi, Torres nie wie co jest pięć, to dajesz Rashforda chłopie.

Ty mi powiesz, że Torres strzela, on nawet dzisiaj może strzelić się nie zdziwie, ale przyjdzie LM to on tam obsrany jest, to samo co De Jong czereśniak

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?