Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@michaleu Absolutnie obrzydliwy film dokumentalny, który trzeba obejrzeć pomimo odruchów wymiotnych, aby zrozumieć prawdziwą naturę tego czegoś nazywanego przez niektórych Viniciusem.
5
@Kubsoleon A na jakie inne pożegnanie liczysz? Jego rozdział w Barcelonie jest zamknięty, jedynie pożegnalny mecz towarzyski.
17
@DrDNA
Strona Realu to miejsce, które powstało, aby wspierać osoby z niepełnosprawnością intelektualną w odnalezieniu się w nowym środowisku.
Ich misją jest wspieranie pełnego uczestnictwa osób z niepełnosprawnością intelektualną w życiu społecznym online poprzez edukację, dostępność oraz tworzenie bezpiecznego środowiska sprzyjającego rozwojowi i wzmacnianiu poczucia sprawczości.
19
@Popitek12 Czyli klientów przyjmujesz u siebie w mieszkaniu, dzięki czemu oszczędzasz na dojazdach. Popitek zawsze krok przed nami.
1
@Kgorecki2500 Czytałem coś o tym, do tego widziałem, że gra nie będzie posiadać wyborów, tylko fabuła jest z góry napisana. I jestem zajebiście zawiedziony, bo na początku były krzyki, że ma to być pełnoprawne RPG.
0
@Popitek12 Tak, żył kiedyś taki człowiek
6
Gavi powoli wróci do formy i lecimy Gavi-Pedri-Olmo/Fermin, a De Jong cieciu ławka
5
@PatrychoO Jakbym miał wybrać, to chyba jednak randka z Dodą, chociaż ciężkie się wylosowało
5
@Kgorecki2500 Daj se spokój z tym pudełkiem
14
@baczekk13 Zostawcie tego Kounde w spokoju, Porro może mu włosy czyścić najwyżej.
5
Szło dobrze, jeszcze cztery i by wygrali
5
@macio_944 Zimny browar na podwórku wchodzi jak złoto w lipcu, otrząśnij się trochę Maciej, bo bredzisz tutaj.
19
@Litman Jóźwiak to klasyczny polski skrzydłowy, nie robi goli, nie robi asyst, nie robi zagrożenia, ale kiedyś był młodym talentem i babcia mówi, że kawaler.
6
@Batys Pożycz młody 20 złotych do piwa wujkowi
18
Mamy środek lutego, nie wiadomo kiedy wrócimy do zasady 1:1, ale pojawiają się jakieś super newsy o tym, że Alvarez za którego trzeba będzie zapłacić ponad 100 milionów będzie grał dla Barcelony. Tak dokładnie ten Julian Alvarez, który ma kontrakt do 2030 roku.
Jak miałem 10/11 lat, to newsy transferowe obserwowałem w gazecie "Bravo Sport", dziś w 2026 roku czytając takie rzeczy dochodzę do wniosku, że rzetelność tamtych informacji była dokładnie taka sama jak ta w obecnych czasach. Różnica jest taka, że tam płaciłem kilka złotych za gazetkę i miałem jeszcze plakaty i karty, a teraz po prostu opłacam internet.
10
@Arden LGBT i rasizm, największy rak obecnej piłki nożnej
11
@Kgorecki2500 Aż dziwne, że grubas Laporta paczki ciastek nie ruszył, jak to z Barcelony.
39
Łapcie, bo to wam się przyda jak będziecie chcieli założyć konto:
https://zapodaj.net/images/dbb9b36d4a27d.png
7
Ale to Serie A dostaje w ryj w europejskich pucharach, tu chyba Sosnowiec United by z nimi zamieszał
0
@esem91 Ja też, ale nie wierzę w takie duże kwoty, które są sobie rzucane od buta w tych newsach
4
@Encore Jak widzę takie rzeczy w lutym, to widzę w nich tylko gówno news na zapchanie tablicy na Twitterze, to samo jest z Martinem i rzekomych 30 milionach od Milanu.
1
Wolves? Wierzę, że dzisiaj coś urwą
18
Wczoraj kupon za 20 złotych na superbet postawiony, kwota ta została przegrana ale w zamian otrzymałem zwrot w bonusie 20 złotych.
Wnioski? Zarobiłem 20 złotych, które mogę zainwestować w dzisiejszy kupon, w którym jak przegram znowu dostanę zwrot 20 złotych, bo jest promocja na LM.
Wnioski? Zarobię w sumie 40 złotych.
25
Ja chcę tylko grać w piłkę, wyzywać innych, faulować ich, prowokować, symulować, wymuszać karne, ale żeby oni tego nie odwzajemnili, bo mi będzie przykro wtedy i będę płakał
32
2/3 składu Realu jest ciemnej karnacji, ale rasizm dotyka tylko jednego człowieka, kurtyna
2
@Pedri16Future xdddddddddddd
15
Luz dzisiaj @wpwelement trochę mnie poniosło, ale to są emocje, nie czytaj moich komentarzy, odpuść innym dobrym chłopakom z LR, każdy tu ma rodzinę, pracę, to był trudny wieczór.
Trzymaj się mordo, z fartem, dobry przekaz dla ciebie i żony, gala Złotej Piłki była pięknie wyglądała, ty też pewnie jesteś piękny, jest dobrze, banów nie ma
https://zapodaj.net/images/ac5d89225c362.png
3
@macio_944 Lucek Cup 2026 na majówkę, Sosnowiec zapłonie, zapraszam serdecznie
25
Wiadomo, że prowokacje są częścią gry, ale jak ci wchodzi Otamendi to wiesz, że to taki trochę psychol, pójdzie ci do końca i będzie się tego trzymał, najwyżej dostanie czerwo i ochłonie.
A Vincius będzie prowokować rywala jak tylko się da, ale na końcu popłaczę się jak pipka na konferencji albo w trakcie meczu i zrobi z siebie największą ofiarę świata. Tak obrzydliwego wytworu ludzkiego nie zobaczymy już nigdy w historii, nikt nie może się z nim równać w skali obrzydliwości. Jeśli mamy skalę od 1 do 10 to Vinicius w tej skali punktów będzie mieć 11.
Jeśli idziesz ścieżką prowokatora, to nie oczekuj później szacunku od rywala, nie oczekuj, że kibice rywali nie będą na ciebie gwizdać, bo o to w tym wszystkim chodzi. To tak jakbyś oblał chatę benzyną, odpalił ogień i byłbyś w szoku, że dom ci się pali.
1
Cukier, słodkości i różne śliczności
to były składniki, których użył Profesor Perezous aby stworzyć idealnego małego piłkarza.
Lecz przez przypadek dodał jeszcze jeden składnik do mikstury:
Związek zjeb!
I tak narodził się Vinicius JR