2

@Cvzx Spermiarze tępe

2

@PatrychoO No to już klasyczne składy, ja to bym chciał zobaczyć chociażby taką drużynę jak była z Grześkiem Krychowiakiem i Emerym u sterów.

38

Ale brakuje w tej La lidze mocnej Sevilli, Valencii albo Sociecad, Bilbao też popadło w przeciętność, chociaż oni mają swoje utrudnienie przez swoje tradycje.

Chwilę włączyłem tą Valencie to grają tam tacy impotenci, że przy bramce na 2:0 zastanawiałem się czy jak oglądam zawodową piłkę czy kur.. jakiś Grześków z orlika. Niby coś tam poszli lekko do przodu ale trzech podań nie umieli wymienić, ta druga bramka była tak randomowa, że nie dowierzałem, że to się wydarzyło.

Bez kitu jak ktoś nie widział, to zobaczcie sobie tą bramkę Mbappe na 2:0, to jest podstawówka starszaki na młodszych. To nie była bramka spowodowana rzuceniem wszystkich sił do ataku Valencii, tylko bramka z serii:
Podejdźmy wyżej Maciek i Przemek, to może coś tam przejmiemy, ty już nie wracaj do obrony bo ci kolano pier.. i do roboty nie wstaniesz.

2

@PatrychoO W wolnym czasie opowiada na LR, że zazdrości innym wolnego czasu.

1

@mrboom No ta ale najpierw musi odłączyć tamten od tamtego, bo bez tego ten taki może się uszkodzić
@Jakchcesz no i już masz uszkodzony przygłupie

7

@blakkudium Się nie przejmuj i tak za młoda była
https://streamable.com/lgjkge

27

18

@LeszekFCB Mam tak samo po 6 piwach, gratuluję.

14

Przewijam se tam na telefonie La Ramble, ale potem jest parę sekund zacięcia i kur.. trzeba czekać i tak jest już od pół roku albo lepiej i trzeba czasami wylać swoją frustrację spowodowaną tym faktem, bo to jest dramat.

Nie wiem czy mam tworzyć swoją stronę Lucekbarca.com czy co tera, @macio_944 zatrudnię on coś tam od internetowych spraw jest, się dogadamy, że zapłacę później, zrobi mi stronę i tam pójdziemy i się skończy dzień dziecka.

0

@Alistar74 Ale Yamal to dzisiaj jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, on musiał dostać dobry kontrakt. Jak już porównujesz wiek to nikt w historii nie ma podjazdu do jego osiągnięć w wieku 18 lat, Messi też.

To jest ewenement i on od półtora roku jest top 5 piłkarzy na świecie, więc dostał kontrakt na jaki zasługuje. Bardziej mnie bolała głupia podwyżka Araujo, zarobki Ter Stegena, De Jonga, ale nie Yamal, to był obowiązek podpisać z nim długie przedłużenie.

Dajesz Messiego w wieku 25 lat, tylko ten sam Messi potem dostawał praktycznie co rok, dwa podwyżki i był najlepiej opłacanym piłkarzem świata, nie mówię, że niesłusznie, ale przytocz teraz jego zarobki w późniejszych latach np według szybkiego wpisania w google w 2019 roku było to 50 milionów netto rocznie. Patrzmy tu i teraz i Mbappe też dzisiaj zarabia dużo więcej od Hiszpana, w życiu bym go nie wymienił za Yamala.

1

@Alistar74 Powiem ci tak, Yamal dzięki przedłużeniu kontraktu zarabia teraz podobne pieniądze do Viniciusa męczennika Juniora, który ma 1,5 roku kontraktu i już robi cyrki pod wielką podwyżkę

12

Stara Mbappe zarabia więcej niż Arda Guler i okej

39

Nie nazywajmy tego zwierzęcia kibicem, przygłup totalny. Niektórzy chyba zapominają, że piłkarze to nie są jakieś maskotki na każde ich zawołanie i nie zawsze mogą zrobić to zdjęcie.

3

Alonso Liverpool in, mój stary City in, Guardiola i Slot bezrobocie

0

Patrzę na to City i tu wyraźnie widać, że jest za mało wsparcia zarządu. W lato 500 milionów i jazda

3

@Gibbon_FCB PS4 z PS3 to było mega wow, wielki przeskok. A to PS5 to niby mam, ale tu nie ma nic wielkiego w nim, w większość gier se byś dalej popykał na tym PS4 jeszcze. Chociaż szybkość wczytywania gier no to jest fajny plus tej konsoli.

0

@VinDiesel To jeszcze zapłać mu 300 tysięcy tygodniówki xd

4

@Popitek12 Gówno się znasz, jak Nunes wyjdzie 26cm dalej, to narazi City na agresywne kontrataki, 22 cm to jest maks

2

@Bocheno1 Drogie transfery są dla Premier League Panie Areczku, dla Barcelony jest przedłużenie Roberta Lewandowskiego i wiara w Ferrana.

7

Donald Tusk zatrzymuje rozwój polskich młodych piłkarzy, dając im do jedzenia niezdrowe jedzenie, żebyśmy nie mieli przyszłości w piłce, a Niemcy rosły w siłę, absolutnie obrzydliwe.
https://streamable.com/50caim

2

@cules100pro Bardzo dużo ludzi tak mówiło tutaj kiedy PSG grało w LM, że bez Mbappe ta drużyna nie istnieje, dokładnie taka sama narracja jaką mamy dzisiaj jak mówimy o Realu.

Problem był taki, że Enrique jakoś musiał sobie z tym radzić, bo Mbappe był tam traktowany jak Bóg i nie można było z tego zlepić zgranej drużyny.

8

@Pawlak1992 Nie będę z tobą o tym dyskutować.

0

@FCB_dimiC Wiem, ale jakoś mnie takie zażenowanie łapie jak tańczą w dwóch, trzech po tych bramkach, moja luźna subiektywna opinia, że nie jest to dobra cieszynka. Chociaż tańców Griezmanna z fortnite chyba nikt nie przebije pod tym względem.

2

@Czyhrynski W sumie te wszystkie tańce mogliby sobie darować, ale to bardziej mówię globalnie, nie konkretnie o Yamalu. Aż mi się przypomniał Puyol jak zgarnął za łeb Thiago i Alvesa przy jakiś dzikich tańcach.

22

@kanver_ ten Jankowski to trochę odpowiednik Gały nasz, trochę mniej niedorozwinięty, ale i tak sznurówki dalej mu mama wiążę

4

Kultura, wzajemny szacunek, zjednoczenie w kluczowej kwestii, tak to wygląda w Poznaniu i Zabrzu.
https://streamable.com/cny8ul

1

@BorzyKrzys Lech to niech się doczłapie do pucharów i pożegna się z tym Frederiksenem, bo mimo mistrzostwa ten Lech jest bardzo mierny. Dostał wzmocnienia, kluczowi zawodnicy zostali, a grają takie gówno, że to śmiech na sali.

Potem mamy jeszcze obrazki jak po syfie zagranym chociażby z Legią trener po końcowym gwizdku uśmiechnięty od ucha do ucha, wniebowzięty jakby właśnie zmiażdżył rywala 4:0.

36

Takiego smaka mi narobiliście tymi ciastami, że aż idę po piwo do sklepu.

3

@Eklerek Szczerze to wygląda jakby ona robiła to już specjalnie, żeby trochę było o niej głośno. Te ciągłe wrzucanie zdjęć umięśnionych Hiszpanów już mnie obrzydza i wygląda to po prostu bardzo źle. Na początku była z tego beka, teraz jest to dziwne i niepokojące.

Zwłaszcza, że ona zdaje sobie sprawę, że Lewandowski bardzo dba o pijar, opinie mediów. Nie znamy jej prywatnie, ale z boku słabo się na to patrzy.

6

@agaFCB Polałbym to piwkiem i bym nawet zjadł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?