25

Zaraz znowu temperatury po -10, beznadziejny okres. W takich chwilach oglądam chociażby zdjęcie które zrobiłem @Frimpong w sierpniu i wspominam te fajne ciepłe chwile.
https://zapodaj.net/images/ccc0486321654.jpg

4

@sebasarna Polecam dążyć do tego, żeby w ogóle o nie nie myśleć, bo negatywne emocje i tak cię duszą w środku i to też nie jest zdrowe.

71

@July_6_BcN Atencyjna dziunia chodzi wywiadów udzielać i się żali, jak chce się realizować to super i powodzenia, ale każdy ma ją w dupie. Znana jest tylko z powodu męża, ale wszystkim próbuje wmówić, że jest inaczej, co jest nie na miejscu.

Naprawdę wierzę, że bez niego też ułożyłaby sobie fajnie życie, ale tą globalną sławę ma tylko i wyłącznie dzięki nazwisku, wywiady też dostaje tylko dlatego, że jest jest żoną Lewego, ale na siłę przekonuje, że tak nie jest.

5

@misterio Patrząc ile prezentów dostaliśmy po drodze w ostatnich kolejkach od rywali, to trzeba sobie powiedzieć, że brak top 8 będzie absolutną kompromitacją.

Ja myślę, że może być powtórka z Czech, lekkie ciężary ale koniec końców jakość piłkarska wygra i chociaż te 3 na plusie wsadzimy.

2

@Kozinho. Teraz to ja mówię, że mam dla niego robotę, a on się pyta za ile i czy umowa będzie, rzygać mi się chce już na takich gówniarzy.

12

@TR3YWAY Za moich czasów się robiło od 4 do 23, potem siłownia do 1:00, o 4:00 powtórka i nikt nie narzekał. Miękkie te wasze pokolenie i bez pokory

3

Skrócona wersja wpisu @BorzyKrzys dla leniwych:

Anna Lewandowska to egoistyczna kobieta, która pragnie atencji i ciągle daje jakieś wywiady, w których gada kompletne kocopoły

19

@Kessie kiedy trzeba przeprowadzić kontrolę komentarzy dla Elementa:
https://streamable.com/k3cql8

8

@Unbe Ty nigdy nie pytasz serio

16

Ciekawe, że z perspektywy czasu z piątki Araujo, Christensen, Cubarsi, Garcia, Inigo najlepszy okazał się Martinez, za którym tęsknimy przy każdym kolejnym wylewie w obronie, a drugie miejsce zajmuje Eric, nasz jedyny dobry stoper na dzień dzisiejszy.

W życiu bym nie powiedział, że Garcia się tak rozwinie, po latach przeciętności i byciu piątym środkowym obrońcą w hierarchii w pewnym momencie.

2

@lucca87 Fajnie chłopaki się uzupełniają, każdy swoje minuty dostanie, jedna z niewielu pozycji gdzie mamy spokój, bo jak Olmo się łamie na miesiąc, to jest Ferminator.

6

@Azi Na logikę jaki interes miałoby PSG, żeby zgodzić się na jakąś klauzulę odkupu? Przecież to jest abstrakcja, takie rzeczy można robić jak sprzedajesz młodzika z kilkuletnim kontraktem, a nie jak gość ma klauzulę 6 milionów i sam jest nastawiony 100% na odejście.

To tak jak ja bym ci powiedział, że nie biorę pod uwagę związku z Arianą Grande, zwykłe shit info.

5

@Patinka353 Nie ma opcji, że Garcia pomoc, to jedyny dobry stoper w kadrze

4

Arsenal kiedy przychodzą kluczowe mecze sezonu:
https://streamable.com/06t91a

0

@Lukiss No ale patrz na saldo ile mają na minusie, bo to jest ważniejsze, źle się wyraziłem

1

@yoli Chodzi o to, że wydali najwięcej w ostatnich latach, grają gównianą piłkę dla oka, a i tak nie umieją wygrać ani ligi ani LM. I to jest piękne i o to w tym wszystkim chodzi, bo śmiech to zdrowie, a Arsenal nam go dostarcza.

32

Jeden powie tak, drugi powie inaczej, różnie jest
https://zapodaj.net/images/d7f359935ea35.png

6

@gumaz To moja prywatna sprawa

46

Araujo znów ławka, czyli jest szykowany na półfinał LM

16

Bernardo Silva czyli najmniej potrzebny, wypalony zawodnik, ale myślę, że to zwykła plotka pismaków. Bo ten transfer byłby irracjonalny

5

@FCB24 Wróci, czeka aż mu Laporta znowu powie, że jest jednym z najlepszych na świecie, a on nigdy nie popełnił błędów żadnych i wygrywają jako drużyna, przegrywają jako drużyna. I wtedy mu tej aury wystarczy dopóki znowu czegoś nie odpiepszy przez swój brak inteligencji boiskowej.

12

Tak szczerze to oprócz Barcelony nie da się oglądać tej ligi. Obejrzałem sobie Bournemouth vs Liverpool, fajne tempo Liv na 2:2 ciśnie, dwie sytuacje Wirtza na 3:2, w końcówce Bournemouth piłka na zwycięstwo i ładują na 3:2, akcja za akcje.

A tutaj gierka na chodzonego, tempo jak w lidze oldbojów, uj a nie mecz. To, że ten cienki Villareal jest tak wysoko mówi wszystko o tej lidze i to do jakiego koszmarnego stanu doprowadził ją ten cieciu Tebas.

3

@blakkudium Ferminator to killer, tą sytuację co miał Florianek i bał się uderzyć, to Ferminator już myśli jaką cieszynke zrobi

15

Powiem wam, że jak ta miękka kluseczka Wirtz jest wart 150 milionów, to za Fermina trzeba dać z 250 baniek.

2

W ogóle co jest z Ekitike? Początek miał fajny, a teraz widzę, że ławkę grzeje

4

@LAMC_10 Daj spokój z tym syfem, już mam tak algorytmy ustawione, że bardzo rzadko mi się to wyświetla na FB/tik-toku z czego jestem bardzo zadowolony.

5

@ViscaelBarca2007 Dokładnie, chłop mi przypomina ulepszoną wersję Araujo

5

@Kgorecki2500 to dawaj pieniądze na WOWK (Wielką Orkiestrę wspierania Kessiego).
https://zapodaj.net/images/07eec652bd592.png

6

@gumaz Tak się składa, że @Kessie mimo, że nie ma umowy, to będzie miał przeze mnie zagwarantowaną emeryturę w wysokości 20 złotych miesięcznie, jeśli będzie pracować do 67 roku życia. Więc jest on zabezpieczony finansowo.

1

@Gibbon_FCB Nie pamiętam tak szczerze, gdzie wtedy byłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?