Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 Brzmi jak zaproszenie na wódkę
6
Ta wstrząsająca historia wyszła na jak w 2003 roku. Uczynili z orangutana Pony niewolnicę seksualną.
Pony - samica orangutana, którą porwano niedługo po narodzinach i sprowadzono do małej wioski na Borneo. Tam trafiła do jednego z domów publicznych, gdzie przykuto ją do łóżka łańcuchami, przebierano w sukienki i zmuszano do odbywania stosunków seksualnych z klientami. Trwający 6 lat horror został przerwany przez aktywistów. Za stosunek ze zwierzęciem płacili 3 dolary, to o 2 dolary więcej niż pobiera @Kessie
6
Dzisiaj wygrywa Real i Liverpool i wszyscy zadowoleni
4
@July_6_BcN Za wybredna jesteś, brak mi słów na ciebie
9
@July_6_BcN kolega @Danny Gaucho kazał mi to wstawić i się pyta czy jeszcze działają jego teksty na dupeczki, bo boi się, że stracił formę po trzydziestce
https://streamable.com/16ra3d
4
@Huck Bernal, Casado obaj mieli swoje wahania formy, obaj nie są w idealnej dyspozycji, ale łączy ich jedno. Otóż nie są przepłaconym Holendrem, który miał prime w Amsterdamie i nie nadaje się na tak wielki klub jak Barcelona, więc zasługują na szansę.
Kto okaże się lepszy w rywalizacji tej dwójki? Tego na ten moment nie wiem, ale miejmy nadzieję, że ich walka o skład przełoży się na stałe usunięcie odpadu zwanego De Jongiem
35
Polecałem wam jakiś czas temu nasz nowy produkt Kess AI, jednak muszę przyznać, że ma pewne niedopracowania. Na niektóre pytania wam nie odpowie, @Kessie mogłem się tego spodziewać.
https://zapodaj.net/images/4e92d7027257f.png
15
@Kgorecki2500 Zdrajca narodu Polskiego Kgorecki2500, pcha pieniądze w kraj zwany Ukrainą, Polskę szanować przestał mimo, że dalej w niej mieszka
33
Niczego bardziej seksownego już dzisiaj nie zobaczycie
https://zapodaj.net/images/83ac471b01752.png
4
@Transu96 Obaj wiemy, że te czasy mogłyby wrócić gdyby tylko zadzwonili do mnie i mojego ojca z symbolicznym kontraktem na dwa lata, pensja pół miliona euro dla każdego
33
@Transu96 Jak można porównywać jednego z najlepszych kapitanów w historii tego sportu, do takiej kluski Mareczka. Jedno jajco Puyola jest większe od pary jajeczek Ter Stegena, De Jonga, Araujo razem wziętych.
Te chłopaczki to się nadają najwyżej na okładkę "Przyjaciółki" łapiąc się za te swoje miękkie rączki, a nie na kapitanów Barcelony. Zakręcone fryzury z Frenkiem, makijaż zimowy od Araujo i pieczenie ciast z Markiem
37
Klasyk
https://zapodaj.net/images/74fc5b5cf33dc.png
61
Święty będzie dzień w którym Ter Stegen, De Jong i Araujo opuszczą ten klub. Jeszcze oni się ostali w tej najgorszej erze od lat, w której graliśmy przepłaconymi zawodnikami bez jaj, bez mentalności i bez nadziei
4
@AmigoBlancos Graj śmiało, 6 tysięcy lekko można stawiać
5
@Trojanek23 Ludzie są ułomni, kupują fotki kobiet na only fans, są w stanie zapłacić pieniądze za zużyte skarpetki/majtki, zapłacą ci za ślinę albo za kubek, którego używała jakaś znana osoba. Albo spuszczą wpier.. przypadkowej osobie, żeby to nagrać i wstawić do internetu
10
@Lionel_Messi10 W końcu jakieś normalne piwo, a nie te 5% dla dzieci
14
Jako, że mamy nowy rok, to warto przypomnieć, że De Jong zarabia za dużo i jest zbyt słaby, żeby grać w tak wielkim klubie jak Barcelona. A jego mankamenty przykrywa genialny Pedri, bez którego Holender by nie istniał.
Pozdrawiam
2
@buglikos Miej trochę godności i nie wspominaj o pracy dla wroga
15
@clyde Jak zawsze o mnie dbasz
11
@Esteban_ Manchester United, który wydał podobne pieniądze, a od kilku lat nie może wejść do top 4 jednak jest zabawniejszy.
Do tego dochodzą te akcje z obcinaniem pensji zwykłym pracownikom klubowym, a właśnie przetopili następne miliony na Amorima, któremu trzeba płacić i wziąć innego trenera xd. Te imbecyle szukają drobnych uderzając w najbiedniejszych, żeby wyłożyć 80 baniek na Sesko i zwalniać trenerów, którym wiszą potem wielkie odprawy
8
@kundee No Cześć, tam masz 50zł na zbyciu, to możemy się zgadać pod Orlen, po jakieś piwo. Bo ja tam mam kasę, ci oddam jutro, bo teraz tam pieniądze pożyczyłem biednym dzieciom z domu dziecka, one będą mieć wypłatę jutro, jak odbiorą wypłatę za tam gazet roznoszenie.
To byś przyszedł pod Orlen, ja bym z boku poczekał, ty byś nam kupił, bo tam trochę nie mogę wejść do środka, bo nieporozumienie było, że pomyślały, że chce wynieść alkohol nie płacąc, a to pomyłka była, bo wyszedłem i zapomniałem zapłacić po prostu. Wiesz o co chodzi ziom. Przy piwie usiądziemy, jeszcze wyciągniesz superbet i ci ustawie kupon luźno młody się nie bój, żyj marzeniami. Życie stoi otworem przed nami, po prostu weź te 100 złotych i przyjdź do mnie
30
6 stycznia godzina 00:00 a my dalej istniejemy w tym świecie i to jest nasz sukces, jak to czytasz to też istniejesz, jesteśmy niesamowici.
Nieważne, że przegrałeś wszystkie pieniądze u bukmachera, dalej jesteś tutaj w roku 2026 i możesz pożyczyć pieniądze od swoich przyjaciół @macio_944 , którzy wesprą cię w trudnej chwili. Ograniczenia są tylko w naszej głowie
12
2026/2027
Garcia
Kounde-Guehi-Senesi-Mendes
Pedri-Vitinha-Fermin
Yamal-Kane-Raphinha
23
W sumie Ruben Amorim jest już wolny, jakby go wziąć na środek pola po kosztach, 40 lat to nie tragedia, co pokazuje CR7, wtedy De Jonga można przesunąć na stopera
6
@Derean Prowadzimy 3:2 ale świeży Araujo wchodzi na uspokojenie gry, niestety niefortunnie dostaje czerwoną kartkę i przegrywamy 4:3. Po meczu wszyscy mówią, że są z Ronaldem i będą go wspierać, a Araujo mówi, że zabrakło szczęścia
3
@Who_you_mam Jak to decyzja Laporty, a nie Flicka, to ma lepe ode mnie grubas z miejsca
2
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 Rutek mówi, że odrzucił 8 milionów za niego, to nie taki tani xd
5
Jako przyszły dyrektor sportowy Barcelony mówię jasno:
Nie akceptuje Cancelo, prawa obrona to jest najmnieszy problem, musimy iść po stopera i na tym się skupić. Cancelo w obronie jest bardzo słaby i przez to po prostu po czasie odpadał z topowych klubów, przy naszym stylu gry dodanie na obronę Portugalczyka to samobójstwo w defensywie, nie zgadzam się na to
0
@kanver_ Wierzysz w jego niską pensje patrząc, że obecnie ma najlepszy kontrakt w lidze i to jest wolny transfer?
Oczywiście już takiego kontraktu nigdzie nie dostanie, chyba, że u Arabów, ale nawet jak dasz mu połowę tego co ma teraz, to i tak to będzie za dużo jak na taki odpad. To jest chłop na średniaka Serie A/ drużynę walcząca o utrzymanie w PL, nic więcej