7

@clyde Oni są od mandatów i krążenia po okolicy przy kawie i jedzeniu na wynos, a nie od pomocy.

13

@Karol145 Nie boli mnie to, niech sobie grają. Ale bolą mnie głosy wielu piłkarek, które uważają, że są niesprawiedliwe traktowane, przez to, że zarabiają dużo mniej od piłkarzy, bo takie rozumowanie jest idiotyczne jeśli mówimy o piłce nożnej, a nie o zwykłej pracy przeciętnego człowieka.

37

@heniusss One jadą na popularności męskiej piłki i tylko dzięki niej coś zaczęły znaczyć. Dodane na siłę do Fify, wpychanie ich do reklam obok znanych piłkarzy itp

32

@Karol145 Język faktów, grały niejednokrotnie sparingi z randomowymi juniorami i dostawały w papę za każdym razem.

9

@mercurial2000 No zajebisty piłkarz, żeby mu się tylko chciało biegać dla drużyny, walczyć do końca, przejąć czasami rolę lidera w najważniejszych meczach LM. Żeby tylko chciało mu się wrócić do obrony będąc jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy Barcelony od lat.

Ale dobry ten De Jong, jeszcze z 2 lata i zobaczymy jego prime.

2

@Krzysztof1987 Płacisz za zapiekankę, piwo gratis

11

Przyszedłem sam, zabrałem dwie

2

@partymaker
Temperatura!!!
Jest pijana no i buja się po klubach
Gdy z nią tańczę, ręce schodzą na jej uda
Powiedz, czemu znowu tonę w jej perfumach
Ojojojojojojoj
Ze mną tańczy, jakby się zatrzymał czas
Ze mną tańczy i to jest ostatni raz

7

@TR3YWAY To mówisz, że pęka dzisiaj te 48kg?

17

@Laporta ty podpisujesz tego Senesiego czy w papę chcesz? Obrońców nie ma, na Bastoniego czy innego Schlotterbecka pieniędzy nie masz, to zamiast ogarnąć gościa z wygasającym kontraktem, to siedzisz na dupie grubasie.

4

@Eklerek Wrzuciła już w tym miesiącu fotkę z treningu z seksownym Hiszpanem, żeby znów o niej mówili, czy czeka do lutego?

12

Patrzę na tą Premier League i teraz zostaje kibicować Aston Villi, żeby zostali bardzo nieoczywistym zwycięzcą. I to nie dlatego, żeby utrzymać mem o Arsenalu, ale dlatego, że to drużyna, która poszła już całkowicie w futbol, który jest dla mnie męką dla oka. Nie da się polubić Arsenalu Artety jak jesteś neutralnym kibicem chcącym obejrzeć sobie mecz w weekend przy browarze.

Są ultra zorganizowani, mają wielkich fizycznych chłopów, są mistrzami przy stałych fragmentach gry, świetna defensywa, ale ich mecze są tak kur.. nudne, że mnie to odpycha i nie chce oglądać takich zespołów wygrywających puchary. City też jest nijakie i miękkie, to już nie jest ta drużyna, która miażdżyła Real w LM i dominowała w 90% swoich meczów. Niech sobie Emery utrze nosa byłemu klubowi i zgarnie tytuł, taka jest moja prawda futbolu.

2

@FcPortoFan1999 Masz rację, poprawiłem to.

6

@Frimpong przestań słuchać Taylor Swift lub zrób wyciskanie na płaskiej Popitkiem, który robi swój trening na rowerze stacjonarnym.
Frimpong:
https://streamable.com/g6568n

1

@NeroTFP1 Łale napadziorito 150 milionów i w lato jest nasz

9

@Derean Jak Laporta nie załatwi Flickowi chociaż jednego porządnego stopera, to na taczce wywiozę grubasa

7

@Kessie Leć po następną kawę, bo się skończyła
https://zapodaj.net/plik-LICV137wrM

21

Tak se tera usiadłem i se kawę pije, pomyślałem, że to dobry czas, żeby trochę pomyśleć. Ale tak siedzę 10 minut już i jeszcze nic nie wymyśliłem.

43

Wczoraj co prawda screenów nie robiłem, bo mi się nie chciało. Ale La Rambla w trakcie meczu to naprawdę stan umysłu, siedzi łeb jeden z drugim i klepie teksty o kompromitacji jeszcze przed końcem pierwszej połowy.

Koniec końców skończyło się jak w 90% w takich meczach. Kopenhaga coś tam szarpała, ale jakością piłkarską nie wytrzymała i dostała 4:1, Barcelona kończy na mocnym 5 miejscu, ale co Marik1234 naklepał przy 0:1 to jego.

A co do strat bramek, no to trzeba się pogodzić z tym, że będziemy ich tracić dużo z taką obroną, Flick tutaj ma związane ręce jak ma do rotacji jednego dobrego stopera Garcie, który dodatkowo musi często łatać dziury w pomocy. Tutaj musimy liczyć, że strzelimy więcej niż rywal.

22

A wy znowu analizy jakieś kto kogo trafi, kur.. piłka jest jedna, bramki są dwie, mój stary jest jeden i trzeba grać, kopać piłkę, oglądać.

Ja tu nie jestem analityk, żeby teraz patrzeć co jest pięć, jutro czwartek i potem piątek, spokojnie wszystko po kolei, zostawcie te analizy. Wiem, że wam tego nie przetłumaczę, bo ty głupi jeden z drugim, ale napisałem dla przyszłego pokolenia. Będziesz miał syna to mu pokaż powiedz, tata był głupi, ale ty synek bądź mądry i zobacz co tu Lucek napisał 20 lat temu na LR.
Pozdrawiam

56

Kolejny mecz w którym Real wie, że na 99% już nic nie ugra, więc zaczyna się dzicz, Mbappe wybija piłkę bramkarzowi spod rąk, Asencio robi to co umie najlepiej, fauluje i uśmiecha się jak przygłup. Rodrygo jeszcze tam coś szczeka na końcu i też zostaje poczęstowany czerwoną kartką, obrzydliwe proszę Państwa

3

Sporting i Benfica jak mój stary w 1999, dograł do końca i jestem z wami, choć guma już pękła

0

Sporting to zrobił xd

1

Fajnie kręcisz Yamal, ale mordę przymknij i graj, to nie jest kur.. imprezka z karłami, za dużo gadki i machania rękami

69

14

@TR3YWAY Jedna z najbardziej irytujących rzeczy w internecie to wypowiedzi tych bab, które nie rozumieją, że piłka nożna to nie jest praca na produkcji, żeby stawka była równa, tylko chodzi o popularność i poziom.

Potem wychodzą na sparing, dostają na dziurę z randomowymi 15 latkami i jest kur.. zdziwienie, że każdy ma w pompie te ich kopanie piłki.

3

@ArcziArtt Znieczulica w polskich szpitalach państwowych normalna sprawa, tylko w prywatnych placówkach jesteś traktowany jak człowiek.

3

@Aragorn33 Frimpong mnie ogrzeje jak zacznie tańczyć przy "The Fate of Ophelia" od Taylor Swift.

25

Zaraz znowu temperatury po -10, beznadziejny okres. W takich chwilach oglądam chociażby zdjęcie które zrobiłem @Frimpong w sierpniu i wspominam te fajne ciepłe chwile.
https://zapodaj.net/images/ccc0486321654.jpg

4

@sebasarna Polecam dążyć do tego, żeby w ogóle o nie nie myśleć, bo negatywne emocje i tak cię duszą w środku i to też nie jest zdrowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?