Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Czy to nie jest rasizm, że Vini dostał City zamiast Sportingu?
12
Vini i Arbeloa, miłość od pierwszego karnego:
https://zapodaj.net/images/dba10fbb599aa.jpg
7
@blakkudium Real, całe życie kradnie
18
Lech za Frederiksena jest jak @Comentateiro , wygląda jak stare bezwartościowe próchno, śmierdzi, ledwo chodzi na balkoniku, ale jakoś się trzyma i wygrywa po gównianej grze.
2
@Kgorecki2500 Żal patrzeć, takie soczki to się w przedszkolu pije
4
Abramowicz nie wraca do Polski, jego obywatelstwo zostaje odebrane w trybie natychmiastowym
3
@FcPortoFan1999 Bo wypiłem piwo i mnie nosi, oddaj portfel
4
Żebym ja tam grał to już by 4:0 było, tak trzeba się męczyć jeszcze
2
@Andi18 Z tą Legią to cię poniosło kolego
3
Niby osłabienie a jednak wzmocnienie, coś takiego jak my z De Jongiem teraz.
2
@Hosh Całe szczęście Lech się nie nabrał na tego herbatnika
3
Fiorentina? To już przeszłość
11
@lajcior
1. Piwo
2. Piwo
3. Kupony
4. 20 zł za lodzik u @Kessie
5. Piwo
0
@lucca87 Galata za takie granie jak przestraszone pipki mogła już odpaść, grasz jednego więcej i składnej akcji nie umiesz złożyć, żenada
4
@pt9 Druga żółta dla Monaco też z dupy, zabiła mecz, a PSG miało do tej kartki miało duże problemy.
9
@Katalończyk 99 Moje analizy są lepiej przeanalizowane niż analizy jakiś innych analityków, którzy to analizują po najmniejszej lini analitycznej, a ja to analizuje po tej największej lini analitycznej, więc mnie nie porównuj do nich.
Włącz myślenie, wypij piwo, idź spać, wstań, wypij piwo i zastanów się jeszcze raz.
72
PSG nie jest takie mocne w tym sezonie, Arsenal zawsze się zesra, Bayern jest dobry, ale do ogrania, Real z taką grą to się nadaje do ligi mongolskiej. City jest wypalone i minimalistyczne, Liverpool ze Slotem to se może kasztany w lesie zbierać najwyżej. A Barcelona jest zajebista i se wygra Ligę Mistrzów normalnie i tyle
2
@clyde 25 złotych moje przegrałaś
4
@czosnekfcb Ten czorny i ten czorny a oni tam podobni faktycznie
0
@Ricardinio14 Ma nasrane we łbie, a Turki mu dali 15 mln netto plus premie, fala filozofia.
5
@Gibbon_FCB To oni z Realem dzisiaj grają?
8
Mój stary rzuca czary na balkonie wziął karła Andrzeja na ręce i macha nim na wszystkie strony popijąc 0,7l i wykrzykuje Benfica Benfica Benfica!!!
4
@clyde Skąd ty masz tyle pieniędzy
11
Real Madryt vs Benfika Lizbona składy:
Real:
Admirator wybranki kolegi, Kruchy Arni, Koneser młodszych kobiet, Bandyta, Alvaro Chamerras, Black Wood, Parking Boy, Young Black Wood, Prostak Guler, Męczennik, Gonzalo Garcia
Benfica:
Trubin; Dedić, Tomás Araújo, Otamendi, Dahl, Barreiro, Ríos, Aursnes, Rafa Silva, Schjelderup, Pawlidis
6
@mr Barca To moja prywatna sprawa.
2
Dziś staję przed wami z odnowioną nadzieją i z kuponem w dłoni mojej.
Serce moje jest spokojne, a myśl czujna, bo nauczyłem się wytrwałości w próbie.
I ufam, że w tym dniu ważnym pójdziecie ze mną drogą rozwagi, a zaufanie wasze będzie jak światło, które towarzyszy krokom naszym.
Przyjaciele moi umiłowani, niech nadzieja będzie większa niż zwątpienie, a owoc dzisiejszego dnia niech stanie się świadectwem wytrwałości.
https://zapodaj.net/images/999f7387000a8.jpg
9
Dzisiaj tak:
https://streamable.com/gm9w84
20
I stało się, że kupon mój przepadł, a nadzieja moja rozsypała się jak proch na wietrze.
A ja, Lucek Pokorny, zostałem wystawiony na próbę ciężką. I szept przeszłości zbliżył się do mnie, mówiąc: "Sięgnij po to, co dawniej koiło twój gniew".
Lecz nie ugiąłem kolan przed dawną słabością i nie wyciągnąłem ręki po kielich.
Bo rzekłem w sercu swoim: "Ta porażka nie jest końcem, lecz nauką".
I powstanę silniejszy niż przedtem,
a rozum mój będzie czujniejszy, a serce wytrwałe. I przyjdzie dzień, gdy kolejny kupon wyda owoc,
bo wytrwałość rodzi zwycięstwo.
Albowiem większą chwałą jest nie poddać się po upadku, niż nigdy nie upaść.
I w próbie zostałem umocniony.
36
Tą Serie A to chyba ja ze starym byśmy wygrali jakbyśmy poszli do jakieś Fiorentiny czy jakiegoś innego Princi Polo
0
@Piotrek1993 W LM to jest klasyczna murarka, nie mówię tutaj o lidze.