45

Czy to nie jest rasizm, że Vini dostał City zamiast Sportingu?

12

Vini i Arbeloa, miłość od pierwszego karnego:
https://zapodaj.net/images/dba10fbb599aa.jpg

7

@blakkudium Real, całe życie kradnie

18

Lech za Frederiksena jest jak @Comentateiro , wygląda jak stare bezwartościowe próchno, śmierdzi, ledwo chodzi na balkoniku, ale jakoś się trzyma i wygrywa po gównianej grze.

2

@Kgorecki2500 Żal patrzeć, takie soczki to się w przedszkolu pije

4

Abramowicz nie wraca do Polski, jego obywatelstwo zostaje odebrane w trybie natychmiastowym

3

@FcPortoFan1999 Bo wypiłem piwo i mnie nosi, oddaj portfel

4

Żebym ja tam grał to już by 4:0 było, tak trzeba się męczyć jeszcze

2

@Andi18 Z tą Legią to cię poniosło kolego

3

Niby osłabienie a jednak wzmocnienie, coś takiego jak my z De Jongiem teraz.

2

@Hosh Całe szczęście Lech się nie nabrał na tego herbatnika

3

Fiorentina? To już przeszłość

11

@lajcior
1. Piwo
2. Piwo
3. Kupony
4. 20 zł za lodzik u @Kessie
5. Piwo

0

@lucca87 Galata za takie granie jak przestraszone pipki mogła już odpaść, grasz jednego więcej i składnej akcji nie umiesz złożyć, żenada

4

@pt9 Druga żółta dla Monaco też z dupy, zabiła mecz, a PSG miało do tej kartki miało duże problemy.

9

@Katalończyk 99 Moje analizy są lepiej przeanalizowane niż analizy jakiś innych analityków, którzy to analizują po najmniejszej lini analitycznej, a ja to analizuje po tej największej lini analitycznej, więc mnie nie porównuj do nich.

Włącz myślenie, wypij piwo, idź spać, wstań, wypij piwo i zastanów się jeszcze raz.

72

PSG nie jest takie mocne w tym sezonie, Arsenal zawsze się zesra, Bayern jest dobry, ale do ogrania, Real z taką grą to się nadaje do ligi mongolskiej. City jest wypalone i minimalistyczne, Liverpool ze Slotem to se może kasztany w lesie zbierać najwyżej. A Barcelona jest zajebista i se wygra Ligę Mistrzów normalnie i tyle

2

@clyde 25 złotych moje przegrałaś

4

@czosnekfcb Ten czorny i ten czorny a oni tam podobni faktycznie

0

@Ricardinio14 Ma nasrane we łbie, a Turki mu dali 15 mln netto plus premie, fala filozofia.

5

@Gibbon_FCB To oni z Realem dzisiaj grają?

8

Mój stary rzuca czary na balkonie wziął karła Andrzeja na ręce i macha nim na wszystkie strony popijąc 0,7l i wykrzykuje Benfica Benfica Benfica!!!

4

@clyde Skąd ty masz tyle pieniędzy

11

Real Madryt vs Benfika Lizbona składy:

Real:
Admirator wybranki kolegi, Kruchy Arni, Koneser młodszych kobiet, Bandyta, Alvaro Chamerras, Black Wood, Parking Boy, Young Black Wood, Prostak Guler, Męczennik, Gonzalo Garcia

Benfica:
Trubin; Dedić, Tomás Araújo, Otamendi, Dahl, Barreiro, Ríos, Aursnes, Rafa Silva, Schjelderup, Pawlidis

6

@mr Barca To moja prywatna sprawa.

2

Dziś staję przed wami z odnowioną nadzieją i z kuponem w dłoni mojej.
Serce moje jest spokojne, a myśl czujna, bo nauczyłem się wytrwałości w próbie.

I ufam, że w tym dniu ważnym pójdziecie ze mną drogą rozwagi, a zaufanie wasze będzie jak światło, które towarzyszy krokom naszym.

Przyjaciele moi umiłowani, niech nadzieja będzie większa niż zwątpienie, a owoc dzisiejszego dnia niech stanie się świadectwem wytrwałości.

https://zapodaj.net/images/999f7387000a8.jpg

9

20

I stało się, że kupon mój przepadł, a nadzieja moja rozsypała się jak proch na wietrze.

A ja, Lucek Pokorny, zostałem wystawiony na próbę ciężką. I szept przeszłości zbliżył się do mnie, mówiąc: "Sięgnij po to, co dawniej koiło twój gniew".

Lecz nie ugiąłem kolan przed dawną słabością i nie wyciągnąłem ręki po kielich.
Bo rzekłem w sercu swoim: "Ta porażka nie jest końcem, lecz nauką".

I powstanę silniejszy niż przedtem,
a rozum mój będzie czujniejszy, a serce wytrwałe. I przyjdzie dzień, gdy kolejny kupon wyda owoc,
bo wytrwałość rodzi zwycięstwo.

Albowiem większą chwałą jest nie poddać się po upadku, niż nigdy nie upaść.
I w próbie zostałem umocniony.

36

Tą Serie A to chyba ja ze starym byśmy wygrali jakbyśmy poszli do jakieś Fiorentiny czy jakiegoś innego Princi Polo

0

@Piotrek1993 W LM to jest klasyczna murarka, nie mówię tutaj o lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?