Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Zadzwoniłem przy 2:1, że więcej bramek ma nie być w meczu Motoru i więcej bramek nie było. Tam coś babka sapała, że o uj mi chodzi, że to infolinia Orange i że jestem pijany, ale zadziałało i to jest władza.
2
Termalica i Motor, nie będę się mieszał kto ma wygrać, możecie zremisować, ale pamiętajcie o jednym, w tym meczu mogą paść maksymalnie 3 bramki i ani gola więcej, dobrego meczu wam życzę.
17
@draxidox Może i brzydki, ale chociaż biedny
2
Komentarz usunięty
1
@paweldunajecfcb To trzeba usiąść na spokojnie
3
Ja Legii nie lubię, to jest oficjalna informacja, ale dzisiaj jest kurs 3,40 na to, że wygrają i zdobędą przynajmniej dwie bramki, czy to wejdzie czy nie? Kto wyjdzie na środek sali i weźmie odpowiedzialność za ten typ? Kto ma powiązania z wróżbitą Maciejem i zna temat?
1
@Sekstet2009 Z Xavim nie wymyśla, o Messiego mi chodziło. Tak czy siak jedzie na tym samym patencie, co za pierwszym razem, ale z o wiele mniejszą mocą.
4
@BORO_12 To dobrze, że PSG o niego pytało kilka lat temu, maszyna ruszyła
3
@gaucho104 @macio_944 i mi pożycza na kupony, ja trochę przegrywam, ale nie jestem na minus, bo mu nie oddaje, a jak czasem wygram, to jest czysty zysk. Ale on też jest na plus, bo on ma dużo pieniędzy, więc jest to taka pętla, gdzie wszyscy są zadowoleni i nie ma przegranych.
0
@Pedri16Future Usłyszałem same fakty
6
@Fog_W_1899 Widziałem jak kiedyś małe chore dziecko zbierało na jedzenie. Deco je przytulił, dał mu 1000 euro i odszedł. Potem przyszedł Alemany, napluł dziecku w twarz, skopał je, zabrał mu te 1000 euro, powiedział, że będzie na obiad dla Simeone, następnie odszedł.
Edit - Choć jeśli spojrzymy na to z drugiej strony medalu, to Alemany zarobił dla klubu dodatkowe 1000 euro, pokazał, że jest biznesmenem. Życie nie jest czarno białe, wszystko jest do analizy.
4
Wczoraj miałem stawiać Lecha, ale zasnąłem i nie zdążyłem, obudziłem się, postawiłem coś innego i wygrałem. To musi być znak z góry, że trzeba zmienić taktykę.
Pomyślcie nad kuponem jaki chcecie zagrać, idźcie spać i obudźcie się w trakcie trwania meczu z kuponu, wtedy wymyślcie nowy kupon i prawdopodobnie wygracie pieniądze.
1
@escarabajo Ok masz rację, może tak być, że Messi nie chce brudzić sobie nazwiska i robi coś poza światłami reflektorów. Ale tak czy siak Font bajeruje ludzi tym samym co wcześniej.
Różnica jest taka, że wtedy Messi i Xavi to był jakikolwiek argument, słaby ale był, a dzisiaj to nie ma żadnego sensu.
20
Font opowiada cały czas bajki, jeszcze większe niż populista Laporta. Swoją kampanię opiera na wymyślonej współpracy z Messim i Xavim, gdzie sam Messi nie chce się mieszać i unika tego tematu w mediach ( bardzo mądrze w przeciwieństwie do Xaviego). Jakieś farmazony o jego powrocie, Messi to temat zamknięty w Barcelonie.
Ostatnio kolejne informacje, że Font chce rozmawiać z City o potencjalnym pierwszeństwie przy zakupie Haalanda jeśli ten będzie chciał odejść, co to w ogóle co za bzdury xd. Wisienką na torcie jest to, że popiera go obrzydliwy Bartomeu, który sam doprowadził ten klub do ruiny.
Przy pierwszym podejściu facet opierał kampanię na Messim i Xavim trenerze. Dzisiaj powrót Messiego nie ma sensu, a Xavi trenerem już był i nie wyszło to idealnie, a on dalej brnie w to samo, dodając jakieś bezsensowne plotki o nic nie warte zapewnienia pierwszeństwa transferu Haalanda. Ten człowiek nie ma żadnego pomysłu na ten klub i smutne jest to, że nasza legenda Xavi turla się w tym gównie razem z nim i wywołuje niepotrzebne zamieszanie, zamiast schować dumę do kieszeni i myśleć o Barcelonie.
5
Tu miałem kupon, więc trzeba było kibicować Włochom, ale nie zakłamujmy rzeczywistości przyjaciele, my dalej jesteśmy dziadami, tylko stworzono dla nas europejski 3 poziom rozgrywek, dzięki czemu nabiliśmy punkty ponad stan.
Zagramy w przyszłym sezonie w Lidze Europy i dostaniemy znowu bęcki, bo nasz poziom to 3 Liga i tu możemy sobie zajść do jakiegoś ćwierćfinału.
3
Brawo Fiorentina!
0
@APTAPT Jagi mi szkoda, ale no umówmy się, Raków to murarskie gówno xd
5
@blakkudium Nagrywają chyba remake "Głupi i Głupszy"
7
Jedni powiedzą, że zasnąłem i wstałem niedawno przez zbyt dużą dawkę alkoholu. Mało kto zdaje sobie sprawę, że gdybym nie zasnął, to zdążyłbym postawić Lecha, ale moce nade mną czuwają i sprawiły, że przespałem moment.
2
@Ptasior rosja istnieje z tego samego powodu co @Kessie , gdyby tego nie było, to życie byłoby za dobre.
1
@FcPortoFan1999 Wątpię że to się wydarzy, Frederiksen jest jak Valverde w Barcelonie, jakieś wyniki zrobi, ale patrzeć się na to nie da.
2
@Frimpong Chcieli Liverpoolu, ale Galatasaray robi problemy i się wstrzymują.
0
@FcPortoFan1999 Adrian Siemieniec uratuje Lecha, Probierz to się na żaden klub w Ekstraklasie już nie nadaje xd
0
A więc na stadion Lecha przyjeżdża pierwsza lepsza w miarę ogarnięta drużyna i Lech znowu nie wie co jest pięć.
Frederiksen kolejny już raz pokazuje, że jest słabym trenerem, którego ratują indywidualności, bo Lech ma najmocniejszą kadrę w Polsce, a gra ciągle totalne gówno z przebłyskami raz na kilka meczów.
14
@Kapitan hawk Spotykają się ze mną
37
Ten news, że Font negocjuje pierwszeństwo zakupu Haalanda jeśli ten rozstanie się z City i tym przekonuje socios, to tak jakby @Kessie wyrywał dupy na zapewnienie o tym, że za dwa lata wygra w totka.
To są takie bzdury, że grubas mógłby jutro zrobić konferencję, w której będzie rozebrany, powiedzieć, że kładzie lachę na Messiego, na atak kupujemy Pawła Brożka, w nowym sezonie trenerem będzie jego szwagier, a i tak by wygrał te wybory.
Strzela Foncik ślepakami, najpierw jakieś powroty Messiego, Xavi na trenera, teraz będzie dzwonił po świecie i zbierał na kartce zapewnienia pierwszeństw transferów xd, co to jest za gość w ogóle.
9
@Encore Wiadomo, że on jest od kończenia i sam nic nie wyczaruje, ale nam trzeba maszyny, co będzie kończyć sety. Ferran potrzebuje nie raz 4 okazji, żeby wsadzić jedną bramkę, czasami to wygląda irracjonalnie.
Na Lewandowskiego też już się nie chce patrzeć, bo jego zjazd w tym sezonie jest spektakularny, do tego chłop nie nadąża po prostu za naszymi szybkimi młodzikami, jest już za wolny na ten poziom.
32
Ale to City Guardioli jest bezjajeczne, na papierze to oni mogą wystawić dwa mocne składy, a jak przychodzi co do czego to drugi sezon z rzędu wyglądają jak banda obsranych chłopców.
Pep wypalony, dalej będą łupać w lidze i lać Brenfordy, ale w LM są straszni. Co ja ci będę mówił Haaland, jak ty chcesz grać w zespole z mentalnością zwycięzców, to trzeba do Barcelony iść.
4
Ja wam powiem tylko jedno i znikam do 23, mecz trwa 90 minut + to co doliczy sędzia.
30
Gdyby defensywa City broniła regulaminu na fcbarca.com, to nikt by tutaj nigdy nie dostał bana.