Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@FcPortoFan1999 Szykuj 500zł na wtorek przyjacielu, nie żartuje z tym boostem na Polskę.
29
Teksty na które poderwałem @clyde :
Wciągasz mnie jak superboost po kursie 3,0 na awans Polski na superbet.
Twój tata jest producentem cukru? Nie? Bo wyglądasz jakbyś miała nadwagę od słodyczy, znaczy, że taka słodka w sensie, że tam wiesz o co chodzi.
Założę się, że masz na imię Incognito, bo widzę w tobie filmy, które wpisuje przed spaniem z papierem obok.
8
@Popitek12 Czyli jednak kupiłeś te batony proteinowe z Lidla, Popitku nie wiesz co czynisz, to cię zniszczy
16
@Cryptolis Ty no ale on i tak te błędy będzie popełniał, bo jest głupi xd
4
Kante na 1:2 i Chelsea jeszcze walczy, @blakkudium trochę cię odciąże z tymi powtórkami
https://streamable.com/ajaah5
23
@Frimpong Idzie tam kogoś normalnego poznać, czy sami napaleńcy?
https://zapodaj.net/images/fa35b53f177a8.jpg
4
Widzę, że są nieścisłości co do ksywki Araujo, LR jest podzielona między apostołem a pielgrzymem, trzeba znaleźć wspólną wersję. Ja sam preferuję pielgrzyma.
12
@July_6_BcN I ty to oglądasz
https://streamable.com/nhitgo
2
@July_6_BcN Pożycz 10 zł to pójdę
1
Odwołuje skoki jest to oficjalne, rozejść się
0
Nie oglądajcie skoków, bo ja nie lubię skoków
1
@tbas No ale ten Silva to jest kręcony już więcej niż dwa lata, to mi przypomina już telenowele z Neymarem, bo ja co okienko widzę tego gówno newsa o Silvie i oby się skończyło jak newsy z Neymarem.
2
@michal26 Ja wierzę, że oni nie są tacy głupi, jak ma przyjść kaleka Vlahovic i truchtacz Silva, to lepiej nie brać nikogo. Zresztą środek pola to najlepiej zabezpieczona pozycja w klubie, więc ja tu nie widzę żadnego sensu tego Silvy, niech idzie do Serie A, tam jest miejsce dla takich grajków.
13
@michal26 Vlahovic i Bernardo Silva to odpady
7
Coś wam chciałem tera napisać, bo se lubię czasami napisać, ale czasami nie wiem co, to wtedy nie pisze, no bo jak nie ma co pisać, to nie ma po co pisać. Bo i po co co zaśmiecać wtedy LR, mam coś do napisania to wam napiszę, a jak nie mam to nie będę pisać, bo komu to potrzebne?
No i tak myślałem co napisać, se tak już dłuższą chwilę myślałem, bo ogólnie idę spać zaraz, no ale teraz tak se myślę, że w sumie nie wiem co bym dokładnie chciał napisać na ten obecny moment, to już wam nie będę pisał nic po prostu, wiecie o co chodzi.
30
Jeśli według mediów Bastoniego można wyciągnąć za 60 milionów, to myślę, że warto byłoby dopłacić jeszcze 20/30 milionów, dać te 80/90 mln w sumie, żeby zabrali dodatkowo Araujo do siebie.
34
Inigo Martineza kochałem i odszedł, Araujo nie kocham, a został, czemu tak jest?
5
@kaamil1910 Nie sądzę, żeby chciał zrobić mu krzywdę, po prostu jest to bardzo głupi piłkarz któremu brakuje boiskowego IQ i tu jest problem. Jest bezmyślny, często się podpala, nie ma ogłady i spokoju.
Pod względem fizycznym jest to piłkarz bajka, wysoki, silny, dobrze gra głową, do tego dochodzi szybkość, prawdziwy atleta. Ale nie nadrobisz tym jego ubytków w głowie, Inigo Martinez był w Barcelonie piłkarzem o klasę lepszym, mimo, że jest niższy i dużo wolniejszy. Tylko on myślał na boisku i tym go deklasował.
6
@Kapitan hawk Gdyby nie rasizm to już by miał tych bramek z 50 chociaż
30
Uważajcie chłopaki w weekend z tym alkoholem, bo @mekston wczoraj popłynął jak wyszedł ze mną i @Kessie na picie i dzisiaj rano miał dosyć niemiłą niespodziankę. A Kessie jak to Kessie, nie wybrzydza, bierze co jest.
https://zapodaj.net/images/ebaaafafe0dfc.png
8
@LAMC_10 Kgorecki kiedy nie wbił Platyny w jakiejś grze
3
@Who_you_mam W Barcelonie jest taki wysyp młodych gwiazd, że Real w odpowiedzi musi wyciągnąć z dupy jakiekolwiek nazwisko, które zaistnieje w futbolu.
2
@July_6_BcN Na starej gipsówce młoda Pani domu się ćwiczy
12
Powtórka z historii, czyli Lucianos Studio przypomina jedną z największych bitew w historii La Ramblii Ambasada Argentyny vs ZPA ( Zjednoczeni Przeciwko Ambasadzie).
https://streamable.com/1jz6gk
1
@DragonxNF Ostatecznie odrzuca mnie łatwość zdobywania goli, błyskawiczne tempo akcji i abstrakcyjnie atomowe strzały, które wyglądają jak z jakiegoś Galaktic Football. W sumie pod względem zwycięstw Fut champions wyglądało to u mnie tak samo, czyli przeciętnie 7-9 zwycięstw, ale no żadnej przyjemności nie czuję z tego, że ja wygram mecz 9:7, to jest tak absurdalne, że nie chce mi się w to grać.
5
@redman83 Ja lubiłem zawsze sobie pograć na początku, bo tempo było wolniejsze i się fajnie grało chociażby w EA FC 25, ale od tej edycji widać tryb turbo od samego początku.
Hokejowe wyniki i gameplay rodem z Fortnite pojawił się błyskawicznie i przyjemności nie było z grania żadnej. To wygląda jak przestawienie się na nowe pokolenie dzieciaków tik-toka, którzy muszą mieć ping-ponga i szybkie tempo non stop, żeby coś się działo bez przerwy. Do tego dodajemy ładne kolorowe karty, których jest pierdyliand a za rok zmieniany składy, numerek przy nazwie + nowe menu i mamy nową edycję gry.
6
@Kgorecki2500 Daj spokój, karty może ładne, ale ta gra jest gównem od początku edycji, kolorowe karty tego nie poprawią, gra rzucona dwa miesiące po premierze.
4
@ViscaelBarca2007 To jest dobry zawodnik, ale jako joker, a nie pierwszy napastnik. Może Atletico by zaakceptował, tylko, że te patałachy nas dmuchają przy każdym transferze oferując wielkie gówno, jedynie w Premier League ktoś mógłby rzucić trochę kasy 20-25mln ( po sezonie zostanie mu rok kontraktu).
10
@mr Barca Kiedyś musi przyjść moment, w którym mężczyzna wyciśnie swoją pierwszą @clyde na klatę, gratuluję.
5
@Kessie Ja nie, @Vegeta88 już tak