Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
0
@LAMC_10 Pies wierniejszy
8
@clyde Mnie tam zawsze dziwi te gonienie za jakimiś cyfrowymi osiągnięciami, gierka ma być do relaksu, a nie do srania o jakieś platyny
15
@michal26 Oskar mówi, że jesteś patologicznym kłamcą, oszustem, krętaczem, ściemniarzem, szachrajem, dezinformatorem, łgarzem, manipulatorem, mitomanem, malwersantem i kantownikiem.
4
@FcPortoFan1999 Czyli Michał nas okłamał z premedytacją
23
Chciałbym podziękować każdemu, który we mnie wierzył i jestem bardzo szczęśliwy z powodu wygrania tego PS5, jest to dla mnie wielkie wyróżnienie
Pozdrawiam serdecznie
https://zapodaj.net/images/63da38d75ddcb.jpg
4
Byłem dzisiaj w sklepie
0
Kim z zawodu jest bramkarz Pogoni?
4
@MadafakinGuy City jest obsrane w LM, Bayern ma charakter w odróżnieniu od City i ich wywalą z tej LM. Zapamiętaj moje słowa ty i każdy kto przeczyta mój komentarz.
Przestańcie siać propagandę w której Real zagra w półfinale LM, bo nie jest to możliwe, to jest ich definitywny koniec i zakończenie gównianego sezonu, po którym Arbeloa zostanie wywalony na pysk i będzie gorączkowe szukanie nowego trenera.
12
@fotohobby To są przygłupy, właśnie tracą mistrzostwo, bo grają gówno, dostaną wpier.. od Bayernu, w klubie rządzą męczennik i dyktator, Arbeloa wszystkich całe życie przeprasza. Ostatnim argumentem na tym zgniłym statku jest płacz o sędziów, bo drugi sezon z rzędu nic nie wygrają.
Zidane czeka na Francję, Klopp cieszy się emeryturą, alternatyw trenerskich brak, pomysłu na grę nie ma, zespół opiera się na płaczących gwiazdeczkach bez kręgosłupa moralnego i z manią wielkości nad innymi ludźmi.
1
@NeroTFP1 Wydaje się miła
8
Pogoń Szczecin cała Polska w was dzisiaj wierzy
8
Jeśli chcecie obejrzeć na żywo igraszki Julii z jej chłopakiem, to zapraszam w środę na stream, bo Lucianos Studio wykupiło to wydarzenie i będzie dostępne w naszej subskrybcji za jedyne 49,99 zł. Pierwszym oficjalnym kupującym został @MessiForeverTheBest , który otrzyma za to dostęp do albumu ze zdjęciami premium.
https://zapodaj.net/images/058d8fec56408.jpg
6
@RoberDzik @Kessie @Frimpong @budel17 @mekston Musicie sobie uświadomić jedną rzecz, ja nie podałem predykcji. Ja podałem oficjalny zestaw półfinalistów, tu nie ma pola do dywagacji.
3
@Frimpong Jeszcze 300 milionów wydacie w lato, to może wpadnie półfinał, narazie za wcześnie.
8
Proszę o uwagę, podaje drużyny które zagrają w półfinale LM:
Bayern Monachium
Sporting Lizbona
FC Barcelona
Paris Saint - Germain
2
@Frimpong On będzie grał w Barcelonie przez lata, ty się nie znasz na piłce
15
Kto ze mną zadziera tak kończy
https://zapodaj.net/images/1d11bdaf7be62.jpg
7
Wiesz, jara mnie jak tańczysz na stole, ale nie wziąłbym ciebie za żonę
Myślę co zrobimy wieczorem, ale nie dla ciebie mam pierścionek
I mówiłem, że zadzwonię, że odpiszę potem, w przeprosinach złoże życzenia urodzinowe
Bo cię lubię trochę, kotek, a to nie dobrze, bo mam słaby gust do kobiet, boże
3
Kylian Mbappe wystąpił od początku w 24 meczach La Ligi. Real wygrał 71% tych meczów.
Nie grał w 5 meczach, w jednym wszedł na końcówkę. 6 meczów, Real wygrał 5 tych spotkań, co daje nam 83%
7
Cristiano Ronaldo i Lionel Messi odmówili spotkania się z najbardziej obrzydliwymi piłkarzami świata Kylianem M i Viniciusem J, dlatego reklama Lego została stworzona z pomocą sztucznej inteligencji.
( Lucek24Info tier [0,7l] ).
19
Jeśli policja sugeruje ci, że wybrana przez ciebie kobieta nie życzy sobie, żebyś czekał na nią w jej mieszkaniu nago z szampanem w rękach, to jest to pierwszy znak, że wasz związek przechodzi mały kryzys.
6
@norbi77 No ta, ale Bayern w odróżnieniu od City to zespół z charakterem
1
@clyde Pytanie czy dalej byś mnie kochała gdybym był biedny
1
@Roobo Makowiec lepszy
11
Jeśli chcesz powiedzieć, że ją kochasz to zrób to teraz, później możesz wytrzeźwieć
1
@LAMC_10 jesteś piękny
2
Wojna ze mną? Gratuluję odwagi, współczuję głupoty
7
Ja się nie będę produkował, zostaną wyciągnięte poważne konsekwencje wobec tych, którzy złamali mój zakaz. Nie będzie litości.
17
Zamykam LR od godziny 13:20 do godziny 14 zabraniam pisania komentarzy na tej stronie.
Pozdrawiam
3
@Marcelinho99 Po co ci ten cieć, daj se spokój chłopie się otrząśnij trochę i zastanów