7

@NeroTFP1 Najpiękniejszy obrońca na świecie

60

Ronald Araujooooo to jest niemożliwe, to jest niemożliwe, Proszę Państwa żałoba na Wanda Metropolitano, 93 minuta Atletico 1 Barcelona 4, Ronald Araujo bohaterem FC Barcelony, Blaugrana w półfinale Ligi Mistrzów, to jest niemożliwe

3

@Macior79 Ta rotacja jest spowodowana właśnie tym, że oni obaj grają takie gówno. Jeden i drugi miał okres, w którym dostawał więcej minut i nic z tego nie wychodziło.

3

3

@Frimpong Arsenal też odpadł z dwóch pucharów, żeby skupić się na odpadnięciu z LM i przegraniu ligi

2

@kanver_ Cubarsi odbębnił już klątwę czerwonej kartki w pierwszym meczu, bądź spokojny

7

@Nefir Zupełnie bezsensowny transfer przy naszych potrzebach na innych pozycjach.

9

@Peciak Thierry Henry na atak na dwa sezony, potem Haaland i elo

4

@Peciak Strzał Martinka z Atletico z dystansu fajny, szkoda, że nie weszło.

1

@AmigoBlancos Ale coś tam musisz dodawać, bo za 15 zł te typy to nieco ponad 500 zł

2

@Gaucho Wolny obrońca, bliżej mu do Inigo niż do Araujo pod względem szybkości.

2

@mr Barca Kocham siebie

1

@Encore I tak brzydki Ukrainiec ich wszystkich leje na mordę jak ja rywali pod Orlenem, to muszą między sobą się bawić.

5

@matador Araujo 2.0 szybki, silny, wysoki, ale za głupi. Szybko się podpala, popełnia głupie błędy i będzie dużo kosztował, bez sensu transfer.

1

@Dieselzor Ciężka sprawa z tym Balde, on jest katastrofalny

2

@Ilka
Dziennikarz: Pozwól, że zapytam cię o to, co przed chwilą widzieliśmy, gdy zawodnicy Barcelony podeszli, by coś ci powiedzieć. Nie wiem, czy coś się wydarzyło.

Pol Lozano: Nie, nie, nieważne. To po prostu kwestia boiskowa. Myślę, że wszyscy widzieli, jaki szacunek mają do innych kolegów po fachu i tyle. Nie ma tu nic więcej do dodania.

A więc na podstawie tej wypowiedzi został stworzony artykuł z takim nagłówkiem.

34

Tak wyglądają nagłówki artykułów największej strony kibicowskiej Realu w Polsce, umierający Mbappe, brak szacunku zawodników Barcelony, Real skrzywdzony przez sędziów xdd
https://zapodaj.net/images/8ac4a704e8c32.jpg

5

@FcPortoFan1999 Już wiem czemu tak kochasz Ekstraklasę, widowisko jest jakie jest, ale komentarz top
https://streamable.com/8txvct

20

Szczerze to mi się nawet nie chce na ten Orlen dzisiaj, ale prawdziwy przywódca nigdy nie opuszcza swojego wojska i iść trzeba
https://zapodaj.net/images/d512699fc1d83.png

4

@NeyJr11 Przyszedł jako okazja rynkowa, trochę na nim zarobimy i tyle. Niestety, ale Yamal zabetonował prawą stronę i tu ciężko o jakiekolwiek pole manewru w jego przypadku.

Zgadzam się z @Chimera powinien przyjść gość, co ogarnia dwie strony, jestem przekonany, że Roony to był zamysł szwagrów tylko i wyłącznie do zarobku na nim w przyszłości, bo można było go wziąć za grosze, a potencjał ma, ale nie na Barcelonę.

6

@18Pawel99 Nie wiem czy świat jest gotowy na duet Ferran-Rashford od początku

12

@Popitek12 Biorę starego i wychodzimy na boisko

1

@Kgorecki2500 Ty już zrezygnowałeś z BG3? Jak dla mnie gra dekady, kolejny raz przechodzę.

5

@jeonek Jak nie mamy szans, jak mamy szansę. To jest BARCELONA, a nie Levante, żeby pisać, że my nie mamy szans z Bayernem, PSG.

4

Komentarz usunięty

26

Ale fajnie, że przyszedł ktoś taki jak Cancelo, który nam pokazał, jak daleko w tyle jest Balde za dobrymi bocznymi obrońcami.

Przyszedł z Arabii po kontuzjach, ale ma jakość piłkarską i ma takie zaangażowanie w swojej grze, że wciąga tego Balde fiutem.

24

Dobra w sumie wszyscy do bazy, nie gramy drugiej połowy, elo

4

Czy Ferran to najlepszy napastnik w historii futbolu?

3

@regatta52 A kogo ci Arbeloa tak wyciągnął? Jedynym takim piłkarzem jest Pitarch, porównanie zupełnie bez sensu.

Reszta to są grajki, które grały, Vincius i Mbappe muszą grać po 90 min, inaczej się obrażą, on nie ma jaj, żeby ich ściągnąć. To jest to utrzymanie piłkarzy przy życiu?

11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?