Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
7
@Jonyx Kounde i Yamal na lewą stronę, do odważnych świat należy
17
@marcin62 Te patałachy jak gówno grają, to muszą dodać idiotyczne porównanie nie mającego żadnego przełożenia w rzeczywistości.
Tak samo zaczepiali Barcelonę, tą samą, która od lat ma problem z przeprowadzeniem jakiekolwiek transferu. Nieważne jak słaby będzie ten Real, to zawsze będzie miał potencjał na ten ćwierćfinał LM i top 2 ligi ze względu na indywidualności. I właśnie ta słabość Realu jest widoczna dzisiaj w tej końcowej fazie, w ćwierćfinale, gdzie już indywidualności nie przepchną tego dalej.
W lidze zawsze Real będzie w top 3, bo ma skład lepszy od 17 pozostałych drużyn naszej ligi i tam im ten Mbappe, Vincius, Valverde przepchną te mecze, ale weryfikacja następuje z Bayernem, Barceloną, PSG itp.
4
@Jakchcesz daj numer do niego
40
Bayern wygrywa 2:1 na Bernabeu, Arbeloa mówi, że żyją, Rudiger, że sami im dwie bramki podarowali. Jak Neuer bronił, to uratował dupę Niemcom, jak Bayern marnował, to się frajerzył.
Kibice Realu pełni nadziei po kolejnym słabym meczu u siebie, w którym znowu taktyką było granie na dwóch szybkich napastników. Kibice na LR pełni obaw, bo Bayern mógł wygrać wyżej, Real może odrobić.
Gdybyśmy my zagrali z Bayernem takie spotkanie u siebie, to wy byście ukrzyżowali naszą Barcelonę, powiedzieli, że z na wyjeździe dostaniemy bęcki i z taką grą to nie mamy czego szukać w LM. Wy lepiej bronicie Realu niż jego kibice, Real dostanie na dziurę na Allianz Arena i tyle. Oni jak grają atak pozycyjny to wyglądają jakby grali w okręgówce.
11
@BezglutenowyPedri Po co ci zdjęcie przerobione przez AI
7
@Laminedependencia Odklejenie tak same jak na LR, Real dostał bęcki na własnym stadionie, zagrał takie samo gówno jak w całym sezonie, a wszyscy dookoła farmazonią jakby oni wygrali właśnie mecz dwoma bramkami przynajmniej xd.
0
@APTAPT Nie wiem, jeśli to prawda, że czekał to może i się go dało wyciągnąć, no ale tu bazujemy na plotkach.
Trzeba było wybrać ofensywnego piłkarza lub stopera, tym razem padło na Rasha, ale już się boję cyrków w następnym okienku. Na rynku z darmowych stoperów jest ten Senesi i chyba jego będzie najłatwiej przekonać, ale o nim cicho w kontekście Barcelony.
Mamy nieporadnego Torresa, który się trzyma rękami i nogami Barcelony, a jak on nie odejdzie, to znowu się trzeba będzie męczyć następny sezon. Do tego będzie żebranie do United, żeby spuścili coś z Rashforda, no długie okienko nas czeka.
5
@ProMILs Ten Rashford, co strzelił bramkę w ostatnim meczu ligowym z Atletico nie gra? To nie wiedziałem, sory.
Nie no musiał ktoś przyjść na to skrzydło, Raphinha pół sezonu ma kontuzje, kim byśmy dzisiaj grali bez niego? Robi liczby, to jest elegancki chłopak, a dzisiaj słyszałem, że znowu strzeli gola.
9
@APTAPT Dostał 12 milionów rocznie i 15 milionów jednorazowej premii za podpis, patrząc na nasze finanse i trudności z rejestracjami, to sądzę, że najzwyczajniej świecie nie było opcji go podpisać.
Są duże ciężary tak naprawdę z tymi wolnymi zawodnikami, bo rynek się zmienił, dużo piłkarzy czeka na koniec kontraktu, żeby potem przebierać w ofertach. A Barcelona finansowo nie ma szans z klubami z Premier League, Bayernem, PSG, tu musi zadziałać zawodnik, powiedzieć, że ja chcę tylko Barcelonę i wezmę mniej, inaczej nie mamy szans.
13
Arbeloa: Żyjemy:
https://zapodaj.net/images/f390523370228.png
1
@arasz1819 Piękne i Arsenal, wybierz jedno.
13
W ogóle czemu według was jak Real marnował swoje sytuacje, to znaczy, że Neuer uratował tyłek Bayernowi. Ale jak Bayern swoje marnował, to znaczy, że się zesrał i nie dowiózł?
16
@Ilka Mats to cieciu, gdzie on do Neuera, Neurowi to on może pięty czyścić.
0
@Dankho94isback
No ale to co, jak Real miał sytuację, to dzięki Neurowi nie strzelił, ale jak Bayern miał, to już żałośnie zmarnował sytuację.
Poza tym wyciągają na wyjeździe zwycięstwo, nie zatrzymywali się w żadnym momencie, cały czas było parcie do przodu, chęć gry w piłkę. Mają rewanż przed swoimi kibicami.
Bayern żadnych błędów City nie powielił, Bayern wyszedł grać swoje i grał swoje. City wyszło grać obsrane, żałosne i bez pewności siebie.
14
Wy to też macie nasrane we łbie, oni wyciągają 2:1 na Bernabeu, a wy mi tu piszecie, że się więcej spodziewaliście po Bayernie. Ja bym zrobił selekcję i trochę tutaj ludzi przeniósł na stronę Realmadryt.pl
1
@Rupert_Haubica Chyba cię cycki swędzą, jak można nie doceniać i nie wierzyć we Flicka po tym wszystkim...
0
@PiotrekBarca2004 Wiesz, to jest typowy mecz Arsenalu. Jedni i drudzy nic wielkiego nie grają i jest wyczekiwanie, każdy ich mecz wygląda praktycznie tak samo. Tu by musiała wjechać jakość jaką ma jakieś PSG np, żeby dostali, bo w obronie są zorganizowani, ale mam nadzieję, że Sporting wyrwie jakieś 1:0.
Taka Barca by ich zmusiła do odważniejszej gry, ale tu byśmy się nadziali na kontry, stałe fragmenty i też coś by nam wsadzili.
11
@PiotrekBarca2004 Jak zawsze, nic nie grają i czekają na rożnego
3
Diaz przed bramką jak Rashford jeździec bez głowy, Diaz po bramce jak Raphinha świetny typ, walczak
10
Czuczameni w rewanżu nie zagra, dobre info
27
Barcelona Flicka już by tu miała 2:2 i by było grane, dzisiaj amatorzy grają
11
Dobra Bayern ich robi dzisiaj, tam utkać mordy ci co piszą, że będzie jak zawsze, Real wygra sratytaty
Pozdrawiam
5
Penalti a favor del Real Madrid, Kylian Mbappe bitte schon
1
@AmigoBlancos Borek to nie jest nalepka na ubikacje, zapamiętaj to sobie
7
@AmigoBlancos Trochę słabe jest to, co napisałeś, bo to może przeczytać jego syn.
0
@shinthps Wygenerowanie obrazka w chacie GPT zajmuje minutę, stworzenie z tego komiksu z chmurkami zajmuje 10 minut.
Kiedyś do mnie napisałeś, że jestem hipokrytą, bo krytykuje gościa z Twittera z nickiem papiezpolak, a sam jestem pewnie taki sam na żywo, no to jest pół na pół, nie znasz mnie, to może masz rację, a może nie. Tam moim głównym zarzutem w jego stronę było, to że on obraża pół Twittera i nie ma szacunku do ludzi. Ja czegoś takiego nie stosuje.
Bredzisz mi o tej hipokryzji i raz na jakiś czas musisz mi coś wytknąć, normalnie nie zwracam na ciebie uwagi i nie oznaczam cię w żadnym moim wpisie, no ale jak już mnie oznaczasz, to ci odpowiem, tyle.
0
@shinthps Bredzisz jak zwykle, to że sobie tu pisze, to nie jest gonienie za żadnym osiągnięciem internetowym.
Porównujesz osoby, które mają full focus na gierce i grają centralnie pod wbicie platyny, do moich pierdół, które sobie pisze tutaj. Ze czterech liter to porównanie i pisanie o hipokryzji.
2
@Demollation Jestem hazardzistą, ale nie ze względu na infuencerów, bo nie biorę na poważnie niczego co oni reklamują osobiście. Bo wiem, że jak dasz im pieniądze, to zareklamują ci gówno psa jak będzie trzeba i jak oni cokolwiek reklamują, to mnie to odstrasza zamiast zachęcać.
25
Wy też jak sobie pierdnięcie pod kołdrą to się chowacie pod nią po tym?
9
Lubiła tańczyć pełna radości tak ciągle goniła wiatr
Spragniona życia wciąż zawsze gubiła coś nie chciała nic
Nie rozumiałem kiedy mówiła mi: dzisiaj ostatni raz
Zatańczmy proszę tak jak gdyby umarł czas, mówiła mi