3

@Kgorecki2500 Ubisoft jest na dnie tak jak BioWare, jedyne co mogą zrobić, to remake, bo nowych gier robić już nie umieją

1

@Chimera Dla ciebie Pan Lucek, na Orlenie razem piwa nie piliśmy żebyśmy się tak spouchwalali.

6

Myślę, że sprzedaż Balde i wykup Cancelo to byłby złoty deal. Mi się wydaje, że to lato to będzie ostatni moment, żeby ktoś się nabrał na niego i wyłożył dużą kasę, którą można byłoby wydać na np stopera.

Jak dla mnie ten gość stoi w miejscu od dwóch lat, przestał się rozwijać, zawodzi w ofensywie, w defensywie nigdy nie był dobry, najgorsze, że nawet nie widzę żeby mu się chciało biegać. Wraca odpad z Arabii po kontuzjach Cancelo, randomowe wypożyczenie, którego nikt się nie spodziewał. I nagle się okazuje, że ten wrak ma dwa razy większe zaangażowanie i ambicje od wychowanka klubu.

2

@Derean Kylian Mbappe był darmowy, taki darmowy, że dostał około 100 milionów euro za podpis, Real ma taktykę sprowadzania piłkarzy, którym wygasają kontrakty, ale też muszą ładować w takie transfery dużą kasę, żeby wyłożyć im premie.

3

@FcPortoFan1999 Bądźmy poważni, finansowe fair play jest dla klubów z Włoch, Hiszpanii i biedniejszych zespołów. Nie dotyczy ono City, Chelsea, PSG i innych takich drużyn.

4

@kamilop Tam się szykuje licytacja za niego poważna, więc my to sobie możemy popatrzeć na niego z daleka jedynie, wysłać zaproszenie na FB, napisać co tam młody i tyle. To szczyt naszych możliwości jak przyjdą kluby z Premier League albo PSG.

2

@Sysia11 Żaden klub z Włoch nie wyłoży ponad 100 milionów na jednego piłkarza.

6

@Cochise Ma rację w niektórych sytuacjach, ale prowadzi to w tak odpychający sposób, że nie da się go lubić. To jest człowiek, któremu chciałbyś strzelić w ryj jak do ciebie gada.

9

Nie Robercik, tyle ile dostałeś oferty tyle masz przyjąć albo się pożegnamy, tu nie ma pola do negocjacji, jesteś gorszym piłkarzem niż rok temu i dostaniesz mniejsze pieniądze. Nie jesteś już w ścisłym topie napastników, ja nie będę z tobą dyskutował, albo bierzesz albo USA, Włochy

1

@Derean No tak, ale specjalnie ich tu nie wymieniłem, bo jednak ta pierwsza trójka wzięła najważniejsze puchary LM i Ligę, to FA CUP czy LE szału nie robi na taki klub wielki, nie oszkujmy się.

18

City, Chelsea, Liverpool, Arsenal cała ta czwórka wydała gigantyczne sumy w ostatnich latach, tylko, że pierwsza trójka miała swoje sezony, gdzie grali dobrze, ładnie i wygrywali puchary. Arteta przepalił miliony, żeby grać archaiczną kopanine i zaraz się okaże, że nawet to mu nie pomoże w wygraniu czegokolwiek, tego sobie i Państwu życzę.

2

@The Game 10 Jak gra Arsenal to zawsze

19

Ja kiedy czytam jak wszyscy na LR się jednoczą i wyzywają Arsenal za ich grę:
https://zapodaj.net/images/54be07e7b9c73.jpg

0

Komentarz usunięty

6

Mam wrażenie, że Donnarumma był lepszym bramkarzem jak był młodziutki niż dzisiaj jak jest już w pełni ukształtowany

10

Czemu nikt nie bije małego cygana z pierwszej klasy?
- Bo jego tata jest w szóstej

0

@Aequlibre Nikt nie da 50 za Ferrana, jak on ma rok kontraktu, 20 milionów może ktoś rzuci, a za tyle to nie ma sensu go sprzedawać, już chyba lepiej przedłużyć. Byle na jakiś ludzkich warunkach, bo czasami mam wrażenie, że on się czuje za pewnie jak na to jak gra i nie wiem czy nie krzyknie sobie chorej pensji, jeśli tak zrobi, no to wtedy trzeba brać te 20 i nara.

3

@Batys Pisze głupoty, ale jak mam kaca w niedzielę i jeszcze alkohol nie zszedł w pełni czyli dzisiaj

0

@Quahoo Masz zbyt ograniczony umysł, żeby zrozumieć geniusza. Nie mogę cię za to winić, bo nie jest to twoja wina. Pozdrawiam cię

2

Bym chciał to każdy jeden z was byłby położony, taką siłę mam. Ale jestem ugodowym człowiekiem i rzadko wykorzystuje swoją siłe, ja się boje, że się zapomnę i po prostu skończy się tragedią, bo ciężko to kontrolować jak jestem tak silny. Wy tego nie rozumiecie, bo nie macie takiej mocy.

6

@Faro Przecież pisałem już, że przez głupotę odpadliśmy sami, a na Atletico narzekam, bo jest beznadziejnym zespołem, którego się nie da oglądać tak samo jak Arsenal.

A screeny będę robił, bo komentarze w trakcie meczu to jest tutaj absolutna patologia i wieczny lament.

0

@kuz Jak drogo jak my nikogo nie kupiliśmy drogo od jego przyjścia, chciał Diaza, ale my biedaki, to przyszedł Rashford

8

@LAMC_10 Obrzydliwa jest ta kobieta

5

@TR3YWAY Już jeden taki gra, nazywa się Ferran Torres, teraz jest potrzebny ktoś do pierwszego składu.

9

@Sulimo Jak dla mnie żenada, zachowałeś się jak zwykła parówa, nie dość, że mnie zostawiłeś, to jeszcze wrzucasz to do internetu
https://streamable.com/bdvzjf

4

@Dieselzor A koń?

2

@agaFCB Dyktator fajny film, Sacha Baron Cohen robi robotę.

7

@Herato No ale jak usuniesz Lewego, to będzie 0 bramek w 0 występach, tego już nie napiszesz, bo nie pasuje pod narrację

2

@PIWOSZ89 Dziwnie piszesz Legia Warszawa

7

@Bernard777 Przyjacielu Van de Ven jest szybki, silny, wysoki i to są wszystkie jego atuty. On ma IQ piłkarskie na poziomie Araujo, tego nie nadrobisz szybkością. On jest współwinny temu jak gówniany jest Tottenham w tym sezonie.

Wspólnie z nim gra bandyta boiskowy Romero i razem tworzą wybuchową parę, w której nigdy nie wiadomo, który coś odp.. W życiu bym nie chciał żadnego z tej dwójki w Barcelonie. Uważam, że Gerard Maldini jest lepszy od tych dwóch gagatków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?