Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ilka Po takiej konferencji pomeczowej trenera już się można szykować na oglądanie pierwszej ligi, przecież oni są mentalnie zaorani, tam pewność siebie -100 xd
https://streamable.com/5yvffb
36
Moje subiektywne top 4 najpiękniejszych kobiet ze świata show-biznesu:
https://zapodaj.net/images/e4c8fa312dd71.png
16
Całe życie byłem sam
I nie chcę żadnych zmian
Nie
Boże mój pozwól jej zrozumieć
Że ja już dłużej tak nie umiem
Chciałbym być wolny przede wszystkim
Boże mój jak ja jej to powiem
Że ja już dłużej tak nie mogę
Muszę żyć życiem towarzyskim
Wymarzyłem sobie świat
Gdzie nie ma grubych krat
Wszyscy są wolni
Jak wiatr
Pokonałem schemat ten
I żyję swoim snem
Jestem spokojny
O sen
Całe życie byłem sam
I nie chcę żadnych zmian
Nie
Boże mój pozwól jej zrozumieć
Że ja już dłużej tak nie umiem
Chciałbym być wolny przede wszystkim
0
@FcPortoFan1999 Oby spadły te niedorobione przygłupy
4
@misterio Tata dobrze znosi rozwód
10
@Pussy Patrol Absurdalny pomysł, ten facet nigdzie nie grał dobrze poza Borussią, to jest jedyny klub, w którym był dobrym piłkarzem.
0
@Karol145 W sumie na boisku Kroos pokazywał męczennikowi, gdzie on ma biec, żeby dostać piłkę, więc dla niego zmiana na plus na pewno by była, mniej by pogubiony był.
4
@MichuZ44 Panie, co to za gówno? Takie rzeczy posrane mogą kupić tylko ludzie, którzy nie mają co robić z pieniędzmi, albo kompletne debile xd
2
@dzefrej234 Właśnie transfer Griezmanna był krytykowany tutaj gęsto i określany jako bezsensowny, taki właśnie okazał się ten transfer, bo przy Messim nie było pozycji dla takiego gościa jak Francuz.
A zachwyty nad Cou zrozumiałe w tamtym momencie. No miał jakieś przebłyski, ale to było za mało, myślę, że koniec końców też głowa do końca mu nie dojechała, bo później nie był w stanie nigdzie zagrzać miejsca. Wydaje mi się, że na niego trzeba było chuchać i dmuchać, podnosić go moralnie, dawać do zrozumienia, że jest kochany, jak umiał robić to Klopp, bo inaczej to głowa w dół i nie ma gościa.
4
@Zoker Raz czy dwa wspominał, coś mi się kojarzy
7
@Arden Nie znoszę ich, ale no ze względu na Luisa Enrique można ich przetrawić. Pięknie wyjaśnił wszystkich, którzy pisali, że tryplet mu wygrało MSN i jest przeciętnym trenerem.
Jego wypowiedź po odejściu Mbappe, że teraz będzie miał całkowitą kontrolę nad drużyną perfekcyjnie się zestarzała patrząc, co dzieje się tam drugi sezon z rzędu i ten człowiek już jest legendą PSG.
1
@Andrzej_Majonez Chodzi o to, co pisałeś o moderacji z dużą liczbą wulgaryzmów w tle.
4
@Andrzej_Majonez To ty jeszcze jesteś z nami Andrzeju? Myślałem, że cię wygnają po ostatnich ekscesach, a tu wbijasz jak @Kessie po 2 reddsach
14
@Comentateiro Tylko ten czteropak czekolady to pamiętaj, że gorzkiej, bo @clyde ogranicza cukier
0
@Kgorecki2500 Orlen otwarty
2
@Kgorecki2500 Co ma? Krzywe nogi jak sra najwyżej.
3
@Katalonik97 Odejdź stąd, zostaw go, otrząśnij się, przestań
16
Ale ten synek Simeone jest irytującym ciulem, już w dwumeczu z nami ciężko się ją niego patrzyło. Tutaj obrazek jak Ben White idzie do szatni i po drodze wchodzi na herb Atletico.
https://streamable.com/71l9vn
Dlaczego na niego wchodzi? Bo jest kur.. na środku przejścia, to jest kolejna abstrakcyjna sytuacja, że kluby umieszczają ten herb centralnie na przejściu, a potem mamy te śmieszne obrazki, jak piłkarze się wyginają, żeby go nie zdeptać.
6
@AssisMoreira Tak jak często brakowało szczęścia, tak z Atletico się po prostu zesraliśmy. Znowu multum niewykorzystanych sytuacji, znowu wylew stoperów, Rashford był bezużyteczny w tym dwumeczu.
Bayern i PSG mają swoje dowalone tercety, jak ktoś ma słabszy moment, to błyszczy drugi, u nas znowu w kluczowych meczach ciągnął nas za uszy Yamal. Olmo zagrał dobre zawody, ale łapałem się za głowę jak pomyślę, jaką on ma ułożoną nogę z jakimś ligowcem, a tutaj uderzał fatalnie jak miał piłkę na strzał.
3
@arasz1819 No przecież właśnie tak jest, tylko oficjalna nazwa to VAR, żeby było krócej
5
@marcin62 Cieszę się, że nakierowaliśmy dyskusje na poważne tematy, bo początek o Atletico i Arsenalu dla mnie tragedia
20
@Criss18Barca Kto ma małego niech da herb ( ja mam, ale nie mogę sobie sam dać herbu).
25
Mecz Arsenal vs Atletico to tak jakbyś wypił w sobotę 12 piw i czekał na kobietę marzeń, ale za 20 minut zamykają, a w barze siedzi tylko gruba Grażyna 120 kg, 42 lata po dwóch rozwodach i patologiczna 39 letnia Jolanta, waga 49 kg, po 3 wyrokach, bez zębów, sama, bo Sebastian wychodzi dopiero za dwa miechy.
Obie chętne, ty zdesperowany, ale pomimo wypitego alkoholu dalej ciężko jest ci dokonać prawidłowego wyboru, bo postanowiono cię w sytuacji wręcz dramatycznej.
9
@Sysia11 Nie wierz we wszystko co ci mówi @Lionel_Messi10 na zebraniach Ambasady Argentyny
9
@Faro Jak ja patrzę na to jaki oni mają dojeb.. skład, to tam chyba tylko lepszego bramkarza brakuje
0
@RosjaninBut Możemy się tylko domyślać, ale coś mi się wydaje, że nie pójdzie na tą dużą obniżkę i pójdzie gdzieś dalej w świat.
5
@Rastafarnianin Powiedz przy ładnej do grubej, że jest ładna
2
@Kgorecki2500 Spójrzmy prawdziwe w oczy, ty we wszystko zagrasz xd
2
@Awedi Jak można mieć sympatię do tak obrzydliwe grającego zespołu. Niemiecki klub i drużyna z kasą szejka grają futbol, który chce się oglądać. Arsenal, który wydaje więcej w ostatnich latach od tych drużyn gra ohydny archaiczny futbol, na który nie da sie patrzeć, chociaż dla mnie nazwanie w ogóle tego co oni grają futbolem to nadużycie.
4
@UriBoyka No ale mówię o normalnych obywatelach, a nie starych erotomanach, degeneratach z alzheimerem popijących leki tanim winem.