13

Za rok czarnoskóry homoseksualista uchodźca z Zimbabwe będzie reprezentował Polskę na Eurowizji i zwyciężymy @Kessie

4

LR:
- ogląda jakąś gównianą Eurowizję

Lucek:
- Przebywa w klubie Palermo Sosnowiec i nagrywa jak @Comentateiro wyrywa dupy po zmieszaniu leków na alzheimera z tanim alkoholem.
https://zapodaj.net/images/7af5622d887ac.jpg

Nawet mi was nie żal

20

Nie oglądajcie Eurowizji, bo to polityczne gówno, które nie powinno istnieć. W tym czasie można wypić piwo.

3

Przy mistrzostwie dla Lecha warto odnotować, że w historii polskiej piłki nożnej (od pierwszych oficjalnych rozgrywek w 1921 roku) mistrzem Polski było 18 klubów.

Każdy z tych klubów był polskim klubem, nie zdarzyło się do tej pory, żeby mistrzostwo wygrał klub zza granicy.

0

@Maoao Pewnie Liverpool nie był zainteresowany, bo nie wierzę, że wybrałby Chelsea zamiast nich

33

@Popitek12 Tylko nie kładź fiuta na torcie weselnym z tekstem do Pana młodego "smacznego", tak jak poprzednio

0

@TR3YWAY Ćwiczysz coś?

59

Najwybitniejszy polski zawodnik w historii futbolu, drugiego takiego nie będzie nigdy. Przyniósł mi w życiu naprawdę wiele radości, łez wzruszenia, mnóstwo pięknych chwil.

Ci którzy go krytykują nie znają się po prostu na piłce nożnej i należy ich zignorować, bo z takimi ludźmi się nie rozmawia. Dla mnie jest po prostu ikoną. Mowa oczywiście o moim starym, który leży właśnie pod ławką, bo odpoczywa po 17 piwach.

Jednak pragnę zaznaczyć, że w historii polskiej piłki jest tylko jeden człowiek, który jakkolwiek się do niego zbliżył piłkarsko. I jest to Robert Lewandowski, któremu należy podziękować za to, że bardzo nam pomógł w ostatnich latach i pięknie reprezentował Barcelonę.

1

@TR3YWAY Jaki kryminał jak to dziadek na ławkę, on jakby przeszedł to tylko na zmiennika dla Pedriego.

0

@Dankho94isback No ta, ale United trenował 8 lat temu i to był jego ostatni dobry moment, Benfica przyzwoicie, bez fajerwerków, ale to liga 3 zespołów i on skończy właśnie na tym 3 miejscu. Trenując Porto, Benfice lub Sporting to naprawdę trzeba byłoby się postarać, żeby skończyć poza top 3.

No wejście do top 24 LM rzutem na taśmę z wygraną z Realem w tle, to epicki moment, ale tak na chłodno, to oni w tym top 24 mogli się znaleźć dużo wcześniej. Potem właśnie dwumecz z Realem, odpadnięcie no i to tyle.

5

@L3OM3SSI Jedyny topowy klub, który mógł jeszcze wpaść na pomysł Mourinho, to jego ostatnia szansa na taką pracę, więc mu się nie dziwię

2

@barteq Dwie zupełnie inne sytuacje, Raphinha miał dobre liczby w betonowej drużynie Xaviego, do tego już wtedy dowoził w ważnych meczach. Zawsze wyróżniał się tym, że jest mega wybiegany.

Rashford ma dobre liczby, ale to człowiek chaos, czasami wygląda jakby mu się po prostu nie chciało, to jest niedopuszczalne, że gość, który wchodzi z ławki kilka minut później nie bierze udziału w pressingu, tylko se truchta gdzieś z boku. Oblał najważniejszy sprawdzian jakim był dwumecz z Atletico, gdzie zagrał jak parodysta i jest jednym z głównych winowajców tego blamażu.

Znaczy na ławkę dalej byłby dobrą opcją, ale z tą pensją musiałby ostro zejść, bo na to co ma dzisiaj w kontrakcie z United nie zasługuje, a wątpię, że zgodzi się na mocną obniżkę, bo pewnie znajdzie się ktoś, kto da mu podobną kasę, ale nie powinna to być Barcelona. Do tego dochodzi klauzula 30 milionów, a my najpierw musimy kupić dziewiątkę i stopera.

1

@Sulimo A komu to potrzebne, kończmy ten cyrk i się rozchodzimy

2

@DonAndrzejos Coś tam kopnie tam tego, no ale oni go nie sprzedadzą tym tamtym, bo ten ma kontrakt 2033 a tamten pieniędzy nie ma i to jest głupia plotka, co tamten puścił dla wyświetleń.

18

Ale bym se obejrzał Araujo w takiej Aston Villi

2

@Sulimo Palma to chyba nie jest oficjalka, tylko ktoś to rzucił, ale nie jest potwierdzone jeszcze

3

@Sinirsey Tak beze mnie?

5

@Arden Obrzydliwe, niech się macają po jajkach jak lubią, nie mam z tym problemu, ale do ślubu nie powinni mieć prawa.

3

@Eto'o9 R10 Ma kontrakt do 2029 roku, 15 milionów netto rocznie plus duże bonusy. Znaczy wymienić można byłoby se go z dupy w następnym bezwartościowym newsie, bo jeśli wymieniamy sobie nierealnych Pedro i Alvareza, to o nim też można naskrobać artykuł, no ale na ten transfer również nie ma szans.

5

@Gibbon_FCB W sumie Rashford już pokazał, że nie jest warty tych 30 milionów, więc ja wolę kogoś trzeciego

2

@daniel32778 Nasza perspektywa jest inna, bo tu jest ten Real, z którym zawsze będzie rywalizacja. Bayern nie ma żadnego rywala, ostatni raz kiedy można to było nazwać rywalizacją, to wtedy kiedy Klopp zrobił maszynę z Borussi. Jedna anomalia Bayeru jeszcze była, ale szybko wrócili do ustawień fabrycznych.

9

Ale ta LM jest niewdzięczna, mamy doskonały sezon Bayernu, szli jak taran, ale koniec końców znowu będą bez LM, a ligę wygrywają i tak zawsze, więc w gablocie się nic nie zmienia.

Z Barceloną jest podobnie, no ale my jednak zbieramy drobne pod Lewiatanem, a Flick lepi skład z włosów łonowych @Comentateiro więc, niedosyt jest mniejszy, bo Niemcy jednak na brak kasy nie narzekają i mogą sobie pozwolić na fajne transfery bez problemów.

Hansi już przebił lekko Valverde, który miał obowiązek dowieźć chociaż jedną LM, bo wtedy były pieniądze i perspektywy, wtedy się nie udało przez cieciową mentalność, dzisiaj mental jest, ale jeszcze troszkę jakości w składzie.

14

Ta wiadomość mną wszczonsnela. Kto by się się spodziewał, że transfer Pedro za którego Chelsea dała ponad 60 milionów i ma kontrakt do uwaga 2033 roku będzie niemożliwy do przeprowadzenia xd.

18

3

@Szicek10 Tu nie ma o co grać, grać mógłby jakby miał 30 lat i dobry sezon za sobą. Dzisiaj od topowych drużyn dostanie maks połowę tego, co miał w tym kontrakcie. Wielką kasę dostanie już tylko w MLS/ Arabii.

10

@blakkudium W sumie dziwny ruch jak na to, że zaliczył bardzo przeciętne kwalifikacje i dostał nową umowę na kilka lat jeszcze przed najważniejszym sprawdzianem czyli MŚ. Bo jak tam będzie blamaż, to będzie duże xd.

3

Zmęczeni życiem bez celu
Jak rzeczy krążą z kąta w kąt
W rutynie ginie nadzieja
Odmienić sam się nie chce los
Zawsze będzie mało, czegoś ciągle brak
O nie, to nie jest tak

Jeszcze wierzę, wierzę w lepszych nas
Jakiś sens to ma
Jeszcze wierzę, wierzę w lepszy świat
Może to coś da

Za mali żeby podskoczyć
Z niemocy wyrwać się na krok
Za słabi by spojrzeć w oczy
Tym którzy nietykalni są
Żal i obojętność dobrze mają się
O nie, nie jest tak źle

Jeszcze wierzę, wierzę w lepszych nas
Jakiś sens to ma
Jeszcze wierzę, wierzę w lepszy świat
Może to coś da
Wierzę cały czas
(Może to coś da)

Wierzę w lepszy świat
(Wierzę w lepszych nas)
Może to coś zmieni
(Może to coś da)
Wierzę cały czas

38

A więc z plotek o Alvarezie, przy którym wiadomo, że nie ma szans go kupić przenosimy się na gówno plotki o Joao Pedro, którego wiadomo, że nie ma szans kupić xd.

Zbliża się najgorszy okres dla kibica przepełniony absurdalnym newsami, trzeba się napić piwa, bo to inaczej się nie da.

2

@paweldunajecfcb Białko 94x2 = 188g, 200g mieści się w zakresie 1,8g do 2,2g białka na 1 kilogram masy ciała, który jest zalecany dla osoby ćwiczącej na siłowni.

Zacznij spokojnie redukcję w zależności od tego ile teraz jesz kcal, bo zbyt szybki spadek wagi jest zły i nie służy organizmowi. Ważne żeby zorientować się ile obecnie jesz kcal dziennie i z tego uciąć np 300 kcal, bo gwałtowna obniżka z dnia na dzień jest bez sensu. Po tygodniu się ważysz i wtedy można określić dalszy plan działania.

200 złotych się należy

6

Tak będziemy grali, to Real nas dogoni, żenada totalna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?