Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker To formalność, zapamiętaj te słowa, byłem prorokiem roku 2025 na LR, ten tytuł wiele znaczy.
0
@gaucho104 Guardiola strasznie mało LM jak na takie paki jakie miał, Enrique zaraz przyklepie 3 lm i to robi wrażenie. Guardiola ma teraz 3, ale z Bayernem żadnej, z City tylko jedną na tyle lat trenowania.
3
Zwycięzca La Liga FC Barcelona
Zwycięzca Premier League Manchester City
Zwycięzca Ligi Mistrzów PSG
Tak to oficjalnie wygląda
2
@sebasarna No zagrał z Realem w lidze, gdzie było multum kontuzji, on miał słabszy mecz. Wtedy był pajacem z Instagrama i był do sprzedania
9
@Gibbon_FCB W pewnym momencie prowadziliśmy w dwumeczu z Liverpoolem 3:0
16
Dzisiaj poznamy zwycięzcę LM
5
@Pawel13sz Te 216 milionów naciągane, oni wywalili na samą premię dla Mbappe 100 milionów, taki to był "darmowy" transfer.
15
No dobra, to teraz Arsenal w pizde w finale i jeszcze jakaś porażka w lidze i się żegnamy
1
@Piotrek1993 Ta posrają się
27
Wiele wybaczę Barcelonie, ale tego, że doprowadzili do półfinału takich miękkich fiutów to im na wybaczę
2
@Filipem Zazdrościsz
2
@addept Prawda, chociaż tak szczerze Bayern jakoś dużo ciężej w tej lidze nie ma swojej. Troszkę większy opór, ale po odejściu Alonso z Bayeru znowu jest full luz, Borussia jak Borussia całe życie są frajerami.
24
Prawda jest taka, że jak awansuje Atletico, to jedna z finałowych drużyn będzie gównem, a jak awansuje Arsenal to jedna z finałowych drużyn będzie gównem
4
@cules100pro Zwierzęta nigdy nie powinny opuszczać klatki
1
@July_6_BcN Stoi, stoi i pierd...
5
Nie dopuszczam do kaca
4
@Eklerek Tylko się nie czaj jak Arsenal, bo nigdy się nie zanurzysz tylko patrzył będziesz na tą wodę
1
@Filipem @Rastafarnianin podbijasz stawkę czy odpuszczasz?
6
@Ilka Minuta to bardzo długo
5
@Criss18Barca Spotkały się dwie patologiczne drużyny, grać w piłkę nie umiała żadna, ale jedna próbowała, druga nawet nie chciała spróbować i wygrała ta pierwsza, taka jest moja diagnoza.
Vukovic zaorał do końca mental, to jest najgorsza drużyna ligi, która nie ma prawa się utrzymać, bo oni wychodzą po 0:0 w każdym meczu.
8
@papciofcb Kiwnąłem ci głową "cześć"
2
@Ilka Po takiej konferencji pomeczowej trenera już się można szykować na oglądanie pierwszej ligi, przecież oni są mentalnie zaorani, tam pewność siebie -100 xd
https://streamable.com/5yvffb
36
Moje subiektywne top 4 najpiękniejszych kobiet ze świata show-biznesu:
https://zapodaj.net/images/e4c8fa312dd71.png
16
Całe życie byłem sam
I nie chcę żadnych zmian
Nie
Boże mój pozwól jej zrozumieć
Że ja już dłużej tak nie umiem
Chciałbym być wolny przede wszystkim
Boże mój jak ja jej to powiem
Że ja już dłużej tak nie mogę
Muszę żyć życiem towarzyskim
Wymarzyłem sobie świat
Gdzie nie ma grubych krat
Wszyscy są wolni
Jak wiatr
Pokonałem schemat ten
I żyję swoim snem
Jestem spokojny
O sen
Całe życie byłem sam
I nie chcę żadnych zmian
Nie
Boże mój pozwól jej zrozumieć
Że ja już dłużej tak nie umiem
Chciałbym być wolny przede wszystkim
0
@FcPortoFan1999 Oby spadły te niedorobione przygłupy
4
@misterio Tata dobrze znosi rozwód
10
@Pussy Patrol Absurdalny pomysł, ten facet nigdzie nie grał dobrze poza Borussią, to jest jedyny klub, w którym był dobrym piłkarzem.
0
@Karol145 W sumie na boisku Kroos pokazywał męczennikowi, gdzie on ma biec, żeby dostać piłkę, więc dla niego zmiana na plus na pewno by była, mniej by pogubiony był.
4
@MichuZ44 Panie, co to za gówno? Takie rzeczy posrane mogą kupić tylko ludzie, którzy nie mają co robić z pieniędzmi, albo kompletne debile xd
2
@dzefrej234 Właśnie transfer Griezmanna był krytykowany tutaj gęsto i określany jako bezsensowny, taki właśnie okazał się ten transfer, bo przy Messim nie było pozycji dla takiego gościa jak Francuz.
A zachwyty nad Cou zrozumiałe w tamtym momencie. No miał jakieś przebłyski, ale to było za mało, myślę, że koniec końców też głowa do końca mu nie dojechała, bo później nie był w stanie nigdzie zagrzać miejsca. Wydaje mi się, że na niego trzeba było chuchać i dmuchać, podnosić go moralnie, dawać do zrozumienia, że jest kochany, jak umiał robić to Klopp, bo inaczej to głowa w dół i nie ma gościa.