Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@HypeR To się prawie zwróciło im
17
5 milionów niby spoko, ale już te 10 milionów mogli dać
2
@TR3YWAY Narodziny to początek drogi do śmierci
2
Jak tam Legia, bo nie mam internetu i nie mogę sprawdzić, poda mi ktoś obecny wynik?
28
@Kgorecki2500 No ta, ale się myśli co się mówi. Tak to jest jak pieprzysz co ci ślina na język przyniesie.
10
Widzew oddający 5 celnych strzałów w meczu Ekstraklasy, nie spodziewałem się, że dożyje czegoś takiego
36
@Karol145 No ale intencje tych firm i pseudo influ koniec końców gówno mnie obchodzą, ważne, że te pieniądze pomogą tym dzieciom
19
@July_6_BcN Jest się czym chwalić, że stary alimenciarz, alkoholik, degenerat, odpad społeczeństwa, wyrzut sumienia Boga, jest jedynym, który oddaje ci honor
1
@Kapitan hawk Kamień z serca, zawsze lżej na sercu, jak sąsiadowi nie wyjdzie
19
@draxidox Gówno to go obchodzi ile on ma kasy, żeby się przywalić do innej osoby, że 20 tysięcy to mało jak na niego, to trzeba mieć mózg przeruchany przez stado El Jarków
2
@Criss18Barca Nie nazwałbym kawałem dobrej roboty tego w ostatnich latach. Na początku wyciągnął ich z bagna, to prawda i jest legendą Atletico bez dwóch zdań.
Ale od kilku lat miał naprawdę ogromne pieniądze do dyspozycji, miał narzędzia, żeby stworzyć super drużynę. Ale nie umie odejść od swojej murarki i kreatywni piłkarze się tam duszą. Do tego prawdopodobnie znowu zostaną z niczym na koniec sezonu.
Dodaj na koniec jego gigantyczną pensję i mamy zmarnowany potencjał, drużynę która mogła być wielka, ale zadowoliła się graniem bagna.
1
@michal26 No tak ale nie można chwalić Marioli, że waży 130 kg tylko dlatego, że Żaneta waży 160kg, jedni i drudzy to wieśniaki
3
@Seledynowy Za dwa gile
8
@Laminedependencia No to zajebiste newsy, nam do Haalanda brakuje tylko zgody jego, City, pieniędzy i jest nasz xdd
2
Wy chcecie Alvareza za 100 milionów, a oni z jednego matero piją yerbe taka jest bieda. Otrząśnijcie się, przestańcie żyć w iluzji.
https://streamable.com/4zibw7">https://streamable.com/4zibw7
3
@Kessie Jeśli Arsenal znowu nic nie wygra, to Arteta ściągnie presję z drużyny na następny sezon, szachy 10D Artety
9
@kaamil1910 Yamal którego największą zmorą jest wykończenie, a wielkim atutem genialny drybling, na fałszywej dziewiątce?
7
Ciekawostka z branży gier, założyciel Larian Studios czyli Pan Swen Vincke zainspirował się jednym z polskich mężczyzn tworząc postać NPC w hicie Baldur's Gate 3.
Jak sam powiedział w wywiadzie:
- Kiedy byłem na wakacjach w Polsce i go zobaczyłem, to wiedziałem, że muszę go tam umieścić. Byliśmy w trakcie realizacji BG3, a jego uroda idealnie pasowała do mojej koncepcji.
Mowa oczywiście o @Frimpong , który był inspiracją dla jednego z najbardziej wyróżniających się postaci NPC w grze:
https://zapodaj.net/images/52cac01fee43e.jpg
7
Bierz grubasie serio tego Senesiego, karta zawodnika w ręku, nie będzie miał jakiś chorych wymagań jak Konate czy Guehi odnośnie pensji.
21
@Borry Wygrywamy dzięki niemu puchary, chwała mu
8
@BHAFCB Myślę, że on już ma przeorany łeb, sezon się skończył po dwumeczu z Bayernem. Lizanie rowa męczennikowi i spółce zadziałało tylko w pojedynczych meczach. On już wie, że będzie zwolniony , chwyta się sędziów, bo nie wie co powiedzieć.
To jest taki moment, w którym oni wszyscy są styrani sezonem i marzą, żeby to się skończyło, skompromitowali się na całej lini jako klub i muszą jeszcze wytrzymać ze sobą w tym pierdolniku do końca sezonu.
Ale bardzo mnie cieszy, że Alonso poległ, bo bałem się, że będzie dla nich po prostu trenerem perfekcyjnym i nas zdetronizują. Na szczęście dla piłkarzyków Realu ego jest ważniejsze od drużyny i nie będą słuchać jakiegoś tam Xabiego Alonso jak on o jakiejś taktyce farmazoni.
8
@regatta52 Nie wiem co by się musiało stać, żeby LR nie była negatywnie nastawiona do meczu, albo do walki o mistrzostwa, do sezonu całościowo, chyba jakiś reset głowy i nowe oprogramowanie dla połowy użytkowników.
44
La Rambla od rana jakieś pierdy wypisuje, że to nie tak łatwo, trudny terminarz, jeszcze wszystko możliwe, sranie w banie dzikie densy. A Real wywala się na mordę przy pierwszej lepszej okazji.
3
@Kgorecki2500 W życiu już nie kupię żadnego gówna od Ubisoftu, niech to upadnie. Plują w twarz graczom, a oni udają, że pada deszcz.
7
Nottingham dzisiaj ucieka na 8 punktów od Tottenhamu, West Ham ma nad nimi 2 punkty przewagi, ciekawie
6
Tańcz chłopaku, ta samba ci się należy
5
@kaamil1910 Joan Garcia, Eric Garcia, Gerard Martin, Jon Martin, sory dla mnie to za dużo, po 8 piwach tego nie ogarnę
0
@patrykppp17 Masz rację, ale ten obrzydliwiec płakał do sędziego, bo według niego chłop nazwał go "małpą". Potem nagle przerwa w grze i afera, to było żałosne.
3
Komentarz usunięty
20
@dzefrej234 Absolutna patologia, small talk między dwójką piłkarzy jak zwykle potraktowany jako rasizm, bo jeden z nich był czarny.
Oczywiście męczenik jak zwykle bezkarny, po raz kolejny dostaje jasny przekaz od świata, że może robić co mu się podoba, najpierw sam prowokuje, a później wystarczy wytrzeć sobie mordę rasizmem, popłakać się do sędziego i ukarana zostaje tylko jedna strona. I to jest prawdziwy rasizm, bo czarny może wyzywać białego, ale biały nie może wyzywać czarnego.