Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
Tottenham musi przegrać i West Ham wygrać, żeby spadł Tottenham, czy remis Spurs starczy?
2
@Dankho94isback No ta, ale Jackson to niepotrzebny odpad, a Marmoush to mimo wszystko istotny gracz do rotacji City.
Jacksona musisz gdzieś wywalić i liczyć, że ktoś się nabierze na niego jak my kiedyś bujaliśmy się z Coutinho, Marmoush ma większą renomę i takich piłkarzy się nie oddaje na wypożyczenie tylko sprzedaje.
6
@Dankho94isback Nikt ci nie wypożyczy gościa, za którego można wziąć 50-60 baniek chłopie. Pije 14 piwo i mam jaśniejszy umysł od was.
0
@bartekvisca Szatan nie Bóg
38
@clyde zapraszam
https://zapodaj.net/images/afffa206364ce.jpg
7
@Piotrek1993 Nie ma sensu wykładać kasy na Kiwiora, to jest fejur zwykły. A to jest grajek na Porto, a nie Barcelonę.
Solidny ligowiec do rotacji i nic więcej, nie podniesie poziomu gry w obronie, bierzesz Senesiego za free i masz lepszego obrońcę za darmo.
10
Nie winicie mnie, że byłem jaki jestem i spożywam alkohol. Nie jestem akoholikiem, jestem artystą, który potrzebuje narzędzi do swoich dzieł, którym jest piwo.
Ronaldinho potrzebował piłki, Krzysztof Krawczyk mikrofonu, Adam Małysz nart i bananów, a ja potrzebuję piwa
14
Chciałem być marynarzem
Chciałem mieć tatuaże
Podróżować, zwiedzać świat
Pięknie żyć, garściami życie brać
Chciałem być piosenkarzem
Chciałem mieć pełne sale
Podróżować, zwiedzać świat
I wiele pięknych, pięknych kobiet znać
Przemierzyłem cały świat od Las Vegas po Krym
Zgrałem tysiąc talii kart, które lubią dym
Skasowałem kilka bryk, nie żałuję dziś
Nie żałuję dziś
Chciałem dać coś dobrego
Dałem tylko siebie
Los okrutnie ze mnie drwił
Gorzkich nauk nie oszczędził mi
Chciałem wnieść coś nowego
Chciałem mieć więcej wiary
Los okrutnie ze mnie drwił
Mojej wiary nie odebrał mi
Przemierzyłem cały świat od Las Vegas po Krym
Zgrałem tysiąc talii kart, które lubią dym
Skasowałem kilka bryk, nie żałuję dziś
Nie żałuję dziś
10
@Lionel_Messi10 Za bardzo się nakręciłeś xd, dosłownie w tym newsie mamy to, co wszyscy wiemy. PSG ma pieniądze i narzędzia, żeby go kupić, a Barcelona ma fejk newsy i populistyczne gadki, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.
Jestem pewny, że za Alvareza będzie trzeba zapłacić ponad 100 milionów, a Barca myśli też o skrzydłowym i stoperze, nie da się tego pogodzić z Alvarezem tego lata.
4
Komentarz usunięty
3
@NeroTFP1 Siłownia jest mega spoko i jak masz gościa z którym możesz o niej pogadać, to jest świetnie. Ale kur.. 47 letni wujek Ryszard albo 28 letni kuzyn, który nie ma styczności z siłownią ma w kutasie opowieści o tym ile wyciskasz na płaskiej.
Dla niego siłownia to już nie hobby, a całe życie, tylko jak między ludźmi umie mówić tylko o niej, to nie nadaje się do żadnej rozmowy.
3
@FcPortoFan1999 wszystkie
3
Najgorsze w piciu piwa jest to, że się kończy
15
@MichalZZZ Suarez sam ciągnął Liverpool i był krok od mistrzostwa Premier League w biedackim składzie, Lewy na pewno nie byłby w stanie aż tak pociągnąć takiej drużyny, no ale sezon w sezon do dzisiaj jest gwarantem goli, Luis taki długowieczny nie był.
26
@MichalZZZ Tutaj jest klasyk, w prime lepszy był Suarez, ale w all time wygrywa Lewandowski.
4
Komentarz usunięty
6
@jakub1906 Szczyt patologii i wymówka dla idiotów, żeby móc zrobić aferę i zastraszyć kilkunastu ludzi. To są zwierzęta, one nie są w sensie racjonalnie myśleć. Ich mózg notuje tylko, że trzeba się wyszczać, wysrać, zjeść, wyspać się i komuś dać w mordę.
31
Jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem kompletnie pijany i leżę obszczany pod ławką, to nie zasługujesz na mnie, gdy jestem prawie trzeźwy.
10
@Encore Nie to, że nie stać, tylko nikt mu w Europie już nie da takiego kontraktu, bo Roberto przy całej mojej sympatii po prostu już nie jest wart aż tak dużych pieniędzy. A Boras jak to Boras pier.. żeby pier..
10
Joan Laporta:
- Zdrowy Andreas Christensen i pewny siebie Ronald Araujo to nasze dwa największe transfery do formacji defensywnej na nowy sezon. To jedni z najlepszych obrońców świata, udowodnili to już wielokrotnie.
4
Te plotki są tak z dupy, że zaraz Pazdana wyciągną znowu na last dance, absurd.
8
No ale serio grubasie ile razy ja mam to pisać, bierz tego Senesiego po kosztach i można myśleć o napastniku później
1
@Kgorecki2500 Miałem w to zagrać, ale zawsze coś innego się napatoczy, tylko to jest chyba gierka pokroju Until Dawn, na jakieś 10h, co? Bo ty masz godzin nabite jakbyś jakieś Kingdom Come przechodził
37
Hansi Flick powiedział, że nie zobaczymy go tu w wieku 70 lat, dzisiaj ma 61 lat. Wnioski nasuwają się same, będzie nas trenował jeszcze 8 lat.
5
@Lionel_Messi10 Nie ma procenta szans na ten transfer, każde źródło, które grzeje temat powinno zostać wpisane do sekcji pudelka a nie newsów transferowych.
22
A mi znowu przykro się zrobiło w tym momencie, bo fcbarca.com przypomniała, że Inigo Martinez najlepszy stoper Barcelony w erze Flicka odszedł od nas roku temu do Arabusów, a my zostaliśmy z Ronaldem pierdzielonym Araujo, który jedyne co umie to przefarbować se włosy na niebiesko i pieprzyć na wywiadach głupoty.
A Deco z grubasem dali mu taką kasę, że to można było rzucić dla Inigo, żeby grał z nami ten sezon i jeszcze przyszły pożegnalny, a oni grubasy podwyżkę dali temu cieciowi, przez którą pewnie się go nie sprzeda, a Flick wie, że on gówno gra, bo go sadza na ławce i on tak siedzi i gnije, bo się do grania nie nadaje
35
Oficjalnie!
Cristiano Ronaldo został nadczłowiekiem wygrywając dzisiejszą ligę Arabską, która od nowego sezonu ma przyjąć nazwę Liga Cristiano Ronaldo.
Dzisiejszy dzień czyli 21 maja 2026 zostaje też najważniejszym dniem w historii Arabii Saudyjskiej deklasując takie wydarzenia jak
zdobycie Rijadu przez Ibn Sauda (Abd al-Aziza) w roku 1902, które zapoczątkowało proces tworzenia nowoczesnego państwa saudyjskiego czy też rok 1932, w którym utworzone zostało Królestwa Arabii Saudyjskiej przez króla Abd al-Aziza Al Suuda.
Pojawiły się również doniesienia o zmianie nazwy kraju na Arabia Ronaldo Saudyjska, jednak te informacje to na razie wstępne dywagacje, które będą musiały zostać przedyskutowane przez trzy najważniejsze osoby w Arabii Saudyjskiej czyli Cristiano, Ronaldo oraz CR7.
Lucek24Info [ tier 0,7l]
2
@Eklerek Bellingham ma ten plus, że faktycznie przy mojej niechęci do niego, to w kadrze robił robotę, zawsze coś może dziubnąć jakąś bramę jak nie idzie.
Taki konkret gość jak u nas Fermin, w Realu gra gówno, ale w reprezentacji robi różnicę.
13
@Frimpong Nie gadaj, że tylko dla córki taki jesteś, bo jak mnie widzisz pod Lewiatanem to też ci rura mięknie i zawsze dwójkę dorzucisz na piwko Frimpo