Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Jakbym miał do wyboru oglądać cały sezon Arsenal albo raz w tygodniu wąchać spocone majtki @Comentateiro to wybieram to drugie
24
Właśnie byłbym na boisku i razem z moim starym, Yamalem, Pedrim, Garcią zaczynalibyśmy bój z PSG w finale Ligi Mistrzów, gdyby nie te kontuzje...
7
@LAMC_10 Wszystkie
3
@Lanosss Może tak, nie mówię, że wszyscy to są ci bez kobiet, ale myślę, że zdecydowana większość. Tak czy siak no jest to totalny upadek człowieczeństwa i nie wiem kto z nich jest gorszy, ci którzy za to płacą kasę czy te baby, które mają tam konta.
13
@Encore Jak dla mnie to jest podłoże emocjonalne, jacyś frajerzy, którzy nie są w stanie znaleźć sobie dupy wykupują to i mogą poczuć się dzięki temu "wyjątkowo", bo dostają zdjęcia, moze jakieś wiadomości od dziewczyny specjalnie dla nich.
Przez to jakaś przeciętna z mordy piczka od Magicala trzepie dobrą kasę, bo ma tam jakąś rozpoznawalność, co tych wieśniaków może dodatkowo podkręcić, że mają z nią taki nazwijmy to kontakt. Zamknięty krąg frajerów i bab, które wykorzystują ich frajerstwo, miejsce, które normalny człowiek powinien omijać szerokim łukiem.
0
@PatrychoO Ja mam szczerą nadzieję, że takiego nastawienia nie mamy, bo jeśli tak jest, to naprawdę boję się tej chorej kwoty jaką w takim scenariuszu wyłożymy.
7
@PatrychoO Myślę, że Atletico teraz zrobi wszystko, żeby nie sprzedać go do Barcelony i nawet jeśli odejdzie, to do innego klubu. A my powinniśmy skupić się na innych opcjach.
To jest fajny zawodnik, ale to nie ktoś, kogo trzeba wyrwać za wszelką cenę i dawać jakieś chore 140, 150 milionów, wiele lat pracowaliśmy, żeby ogarnąć ten rozp.. po Bartomeu i teraz trzeba iść tą samą mądrą drogą.
Nigdy nie wyszliśmy dobrze na tym szarpaniu się i wyrywania na siłę zawodników Coutinho, Griezmann, Dembele też oceniam jako flop, bo on w Barcelonie nigdy nie wszedł na ten poziom na jaki miał wejść.
3
@MOLESTA Mistrzowsko Alonso z Bayerem w erze Bayernu to przełomowy sukces i nikt nie ma prawa mu umniejszać po nieudanej przygodzie w tym madryckim syfie. Prawdziwa weryfikacja przyjdzie dopiero teraz w Chelsea.
6
@Lionel_Messi10 Jezu przecież te posty to jest to samo gówno przepisane 10 razy dziennie, dajcie se spokój xd. Absolutnie nic nie wynika z tych newsów, one się niczym nie różnią między sobą.
10
@Frimpong De Jong jest do wyjęcia za 60 baniek, Araujo 30 jakbyś chciał, zawodnicy na lata. Taki Ronald wszedłby jak złoto za starego Van Dijka.
1
Swoją drogą Senesi poszedł do Tottenhamu, a ja bardziej na transfer napastnika czekami na stopera i lewego obrońcę, modląc się, że jakiś klub z Premier League wyłoży duże siano na Balde, bo Cancelo pokazał, co to znaczy gra za barwy bardziej niż nasz wychowanek.
7
@sergio5 a ja znowu po piwie
8
@ChampionLW Energetyki Dzik to ty szanuj, zresztą jak gościu nie ma w łapie 45 cm, to nie znaczy, że nie może kupić sobie ciucha od Dzika, co to zarezerwowane dla największych na osiedlu jest tylko?
5
Komentarz usunięty
8
Zaraz się okaże, że Atletico obiecało, że pozwolą odejść Alvarezowi jeszcze jak grał w City
4
@Dankho94isback Jestem za PSG, motywacja to ratunek dla piłki nożnej i przeciw, wobec obrzydliwego stylu gry prezentowanemu przez paskudny zespół Arsenalu.
2
@PeteR10 Z twarzy to on przypomina mojego somsiada z bloku, 19 letniego Sebastiana odsiadującego wyrok za wielokrotne kradzieże alkoholu z supermarketu, trzy pobicia i za próbę podpalenia domu kultury.
2
Dobra, pytacie Pana Hansiego Flicka, kogo chce z trójki Guirassy, Thuram, Marmoush i tam dzwonicie, dajcie se spokój z tym Alvarezem i kończmy ten cyrk
1
@Azazel_Pazuzu Nie uważam, że Alvarez to idealny wybór, mam mieszane uczucia, co do niego. No ale te staty Ferrana naprawdę są giga zawyżone, dzięki temu, że gra w Barcelonie Flicka.
Tylko Bayern, może się równać pod względem wymarzonego miejsca dla napastnika z Barceloną, a Torres ze swoją skutecznością w innym klubie nigdy porównywalnych stat by nie wykręcił
8
@macio_944 Wiedzą, że Atletico to betonowy klub, a i tak tam idą, a potem płacz
43
Transfer Gordona przeprowadzony wzorowo, no ale Barcelona nie byłaby Barceloną, gdyby obyło się bez cyrków i medialnych przepychanek.
Dlatego teraz będzie trwał cyrk o nazwie Julian Alvarez, te aferki przez socjale to już jest szarpanie się jak w gimnazjum o chipsy Hyper Ketczupowe na przerwie przed przyrką.
Pewnie się skończy tak, że się go kupić nie uda, ale pismaki mają pożywkę i będzie sranie w banie, Alvarez dał serduszko na Instagramie Yamala przy zdjęciu z karłami, przybrany kuzyn Alvareza od strony matki sprawdzał ceny domów w Barcelonie, Alvarez wrzucił zdjęcie z treningu pośladków swojego taty na tle plakatu Messiego z Bravo Sport z 2011 roku.
1
@marcin62 @Dari0G Masz rację, jakby mi nie chodzi o to, bo on sam wiedział gdzie idzie, tak jak wcześniej Felix i jak Atletico mu powie siedzisz na dupie, to ma zostać, uszanować kontrakt i grać dla nich. Ja i tak dalej nie wierzę, że ten transfer dojdzie do skutku.
Mi chodzi tylko o ten fakt, że przy każdych negocjacjach Atletico wiecznie obrażone na Barcelonę, no chyba, że trzeba wyciągnąć kogoś za grosze, to wtedy Barcelona fajna.
To mnie irytuje, że my i tak im zawsze idziemy na rękę i oddajemy grajków za bezcen. Nigdy nie wychodzimy dobrze na negocjacjach z nimi.
6
@Dari0G No sami się ładowaliśmy dupą na fujare, ale nas wykorzystali i nie powinni się obrażać
16
Tak w ogóle Atletico nas całe życie ruchało na transfery, sprzedawali nam za ceny nieciekawe, a brali od Barcy za pół darmo i oni dalej obrażeni na nas, na co się wieśniaki obrażacie. Na to, że trzymacie betona Simeone i dziwicie się, że techniczni piłkarze nie chcą tam gnić?
24
Ta znowu dzisiaj ten barszcz czerwony z uszkami zrobiła, już mi się tego żreć nie chce, co trzeci dzień barszcz
1
@norbi77 Małe fiutki też są wartościowe i trzeba o tym pamiętać
39
Ludzie też pier.. że Barcelona to bankrut, beka, nie ma pieniędzy, ale wiadomo, że najbardziej nas blokowały te limity, które zatrzymywały transfery.
My ostatni raz mieliśmy ujemny bilans transferowy w sezonie 22/23 jak Laporta rzucił wszystko na Lewego, Kounde, Raphinhe ( każdy z nich się sprawdził). Dużo sprzedajemy młodzików, to są kwoty po 5-15 milionów, ale co okienko za jakiegoś chłopaczka dostaniemy taką kwotę od sztuki.
Po odejściu Lewego te pensje też są bardzo zdrowe, Joan Garcia za 25 baniek to była klasa światowa. Od kilku lat cegiełka po cegiełce uzdrawiamy klub po tym pajacu Bartomeu i być może to jest to okienko, w którym będzie można sobie pozwolić na więcej.
Nie mówię już o jakimś Alvarezie teraz za 140 milionów, bo to byłaby przesada w drugą stronę, ale o Gordonie i może jakiś dwóch transferach po 50/60 milionów, dołożyć do tego Bernardo z wolnego kontraktu, żeby spiąć Flickowi tą kadrę i w końcu dostał tego czego chce, bo mu się to należy jak @Kessie rower.
23
W tym Atletico też przesrane mają, bo jeśli wierzyć dziennikarzom, to Alvarez 4 razy dziennie informuje ich, że chce odejść, jak oni to wytrzymują?
2
@marcin62 Marketing siłą biznesu, wydałby u Pana Jacka 50 złotych na strzyżenie i wyglądałby tak samo, ale Pan Jacek nie daje herbaty i nie ma dowalonego salonu z rozbudowanymi social mediami xd
7
@Sergio_Devils Tak szczerze to przekonać piłkarza do Barcelony to jest najmniejszy problem zwykle, bo większość chce zagrać w Barcelonie/ Realu, gorzej przekonać klub xd