30

Grasz w Manchesterze City, ale jesteś tylko rezerwowym, wiesz jednak, że masz duży potencjał i się tam marnujesz.

Zapowiadasz swoje odejście, wiele klubów jest tobą zainteresowane, Guardiola nie robi żadnych problemów, rozumie sytuację i masz wolną rękę przy wyborze klubu.

Przechodzisz do betonowego Atletico, które regularnie kastruje każdego zawodnika ofensywnego i sprawia, że oczy krwawią, podpisujesz z nimi kontrakt na 6 lat.

Po 2 latach dziwisz się, że gracie gówno i nic nie wygraliście, nagle chcesz odejść mając jeszcze 4 lata kontraktu.

Nazywasz się Julian Alvarez, nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku, dlatego nie powinieneś grać w tak wielkim klubie jak Barcelona.

6

@Criss18Barca Jeśli za Nuneza dawali ponad 50 milionów, to za Raphinhe należy zapłacić 200 milionów

5

@Sergio_Devils Dziadu Perez może chce cenę podbić, byle byśmy nie weszli w taką licytacje, bo będziemy frajerami jak zapłacimy za niego taki hajs

9

Alvarez do Realu brzmi jak plota z dupy, ale w sumie lepiej dla Barcelony żeby wybulili 150 baniek na niego niż kupili Olise xd. Ja bym powiedział na miejscu grubasa bierz se Perez dziadu stary tego Alvareza i elo

6

Dzisiaj to mój ostatni post, ponieważ trudno mi znaleźć rozmówcę na moim poziomie intelektualnym. Wrócę jutro, wierzę, że do tego czasu podniesiecie swój poziom i nadrobicie zaległości.

Pozdrawiam Lucjan

17

Wielu fanów Realu jest zapatrzonych w Mbappe i nie można im przetłumaczyć, że on tą drużynę po prostu zniszczył. To jest taka toksyczna relacja jak mąż damski bokser bije żonę, ale ona boi się cokolwiek zrobić i odejść od niego.

Kylian Mbappe jest damskim bokserem a Real to jego bezbronna żona.

0

Kochajmy się dzisiaj

0

@Frimpong ty też tak się na olcr nie znasz jak ja to inaczej

1

@clyde daj mi jedno słowo a ja już będę obok tańczy Lucek ze swą królową

8

Nie jest silny ten kto pobił pijanego człowieka do nieprzytomności, silny jest ten, który zniósł ból i wrócił do świata

3

Kończę z alkoholem

30

Jakiś pet mi zdjęcie zrobił jak leżę w parku i odpoczywam przed kolejnym piwem

4

@Rastafarnianin Absurdem jest to, że jak powiesz do grubego:
- Gruby pijesz?
To on ci powie, że wiadomo, że pije.

A jak powiesz do grubej:
- Gruba pijesz?
To zostaniesz zaatakowany fizycznie i słownie

19

@Kessie Wyłączaj tego live przygłupie dobrze ci radzę
https://zapodaj.net/images/e0001906671e8.jpg

6

@Salchent Wiadomo, że nie przyjmą, 200+ to może by odebrali telefon, żeby osobiście powiedzieć Perezowi, żeby turlał dropsa. A za 150 to nawet nie odpowiedzą na ofertę.

Jakaś mistyczna atmosfera panuje wokół tego Realu, że Perez rzuci farmazona, że złoży ofertę na 150 mln i wszyscy podjarka, zapominając, że taką ofertę to jeszcze klub po drugiej stronie musi przyjąć.

3

@Kgorecki2500 Wychodzą wampiry

4

@Luciano99 Dobra niech se wrzuca, daj mu luz

6

@LAMC_10 @Luciano99 to wrzucał już

18

Niestety, ale tu powinno być rozwiązanie kontraktu Szczęsnego w trybie natychmiastowym oraz wypisanie go z historii klubu:
https://zapodaj.net/images/e27e3973f297c.jpg

14

Aferka z rana do poczytania przy kawie o deportowanym Ukraińcu i okej

14

Wyciekła historia przeglądania @clyde , która doprowadziła ją do tezy którą się z nami podzieliła w gorących dyskusjach.
https://zapodaj.net/images/d022ffcf4feaf.jpg

22

Z możliwym przyjściem Cucurelli mam taki problem, że wiem, że on jest topowym zawodnikiem, ale zachowuje się jak kompletny pajac i prowokator. Byłaby powtórka jak z Jordi Albą, nie znoszę takich piłkarzy, ciężko się patrzy na takie parszywe twarze.

A że Barcelona to nie jest Real Madryt i tu takie zachowania są dzisiaj rzadkością, to wolałbym Grimaldo. Jeśli chodzi o Balde, to on mógłby tanecznym krokiem z tik-toka opuścić klub za 40 milionów i byłoby miło.

2

@mrboom 2x mniej niż waży Jowita czyli 120 kg

27

Na zmianę tematu już po razu drugi mój Tybetański Mastif, który specjalnie ma tak zakryte oczy, żeby nie widział co dzieje się na stronie fcbarca.com
https://zapodaj.net/images/78e4a2888f8c0.jpg

4

@th@les Zrób to, co zrobili mężczyźni z dziećmi @Bocheno1 , kiedy zaczęli się spotykać z kobietami, które Bochenek porzucił po wcześniejszym zapłodnieniu ich, wychowaj jak swoje.

15

@Jakchcesz Mamy nową dostawę na lato, jest też małoletnia Martusia, która ma chęci na chłopców, ale się wstydzi zagadać i bada bajere na LR.

29

@Verore Tzw bezpieczny troll, użytkownik zadający głupie pytania i głoszący tezy pozbawione sensu, ale nie na tyle wulgarny, żeby zostać zbanowany.

3

@astralny Martusia pragnie chłopaka, beter2 kiedyś pragnął dziewczyny, ale jak już ją zdobył, to po latach zostawiła go z niczym po rozwodzie i ostrzega innych przed kobietami.

Piękny przeskok generacyjny i zestawienie dwóch ludzi na różnych etapach życia. Młoda, naiwna, pełna nadziei dziewczyna i doświadczony mężczyzna po przejściach, zmęczony już trochę miłosnym życiem.

8

@szela1899 Dlatego trzeba odpuścić ten transfer, ściągnąć innego napastnika, kupić Cancelo i stopera. Alvarez pochłonie za dużo czasu i pieniędzy, a nie jest wart 130-150 milionów o których się mówi.

0

@heniusss Igor Thiago?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?