2

@Vebrol Najbardziej mnie Fati martwi,już się przyzwyczaiłem, że jest na L4,tyle ma tych kontuzji

1

@Criss18Barca Raz mi zapłacili na czas

2

@DonMatteo901 Serio scenariusze w takich dziełach jeszcze kogoś dziwią?

7

@Essos Rycerz Panny Jagódki,to był kozak,kilka dni z nim walczyłem

5

@Medium "Co oni by beze mnie zrobili"?

128

Przyszedł bezdomny i dał Barcelonie 700mln euro na długi i transfery, powiedział,że marzy o tym,żeby Erling Haland zagrał w Barcelonie,niestety zmarł

6

@Colon By miał gest to by dał 100%,70 to se każdy może

4

Kur.. człowiek chciał w Fife pograć i się rozluźnić,ale tak to się nie da
https://ibb.co/jTtk7Mz

2

@klopx Niestety,Barca stała się jego niewolnikiem,tak samo jak z Coutinho.Wszystko przez tą kasę jaka na nich poszła,gdyby nie to,dawno by ich tu nie było

6

7

Czasami trzeba się zastanowić 2 razy,nawet jak kusi
https://zapodaj.net/b7f4962efe480.png.html

10

@DaPidejpi On tak samo ma nasrane we łbie jak Dembele,jak najmniej takich ludzi w Barcelonie

1

@MarFan Stara mu daje raz na jeden nowy fryz

1

@DonMatteo901 W Milanie to teraz wygląda mega dobrze akurat, mądre transfery,bez przepłacania.I stabilność 2 sezon z rzędu wykręcą top 4 prawdopodobnie,mimo kilku odejść

3

@busquets5 W życiu,Luuk to jest brylant,takich zawodników się nie pozbywa

1

@Yoshi94 Dobra "Panie Poważny",ja będę zbierał super fanty,a ty se Joszi dalej będziesz filozofował,że tak nie wypada.Business is Business,trzeba mieć łeb na karku,mogę być mentalnym gówniakiem,ale to ja będę wieczorem oglądał koszulkę De Jonga na swojej ścianie,jak już zrealizuje swój plan

11

@Kgorecki2500 Trzeba se takiego gówniaka wynająć na mecze,potem zbierać takie wielkie artefakty,jak piłka od potężnego Holendra

1

@19Riki20 Milan ma problemy z przedłużeniem kontraktu z Kessim głównie ze względu na pieniądze.Nie ma szans,żeby dogadali się ze Szpitalbele,patrząc na jego chore wymagania.Tam mają kominy płacowe,nie ugięli się w negocjacjach z Donnarummą,Calhanoglu, więc w życiu by nawet nie rozpatrywali Osmanka

3

@tomek8756 A gdzie ta przepiękna? Zdjęcie robiła?

8

Występy ligowe w tym sezonie:
Luuk de Jong 2 gole na 414 minut (gol co 207minut)
Alvaro Morata 5 goli na 1234 minuty ( gol co 247minut)
Fakt,nie opinia

2

@Encore Dzisiaj,zgadłem?

6

Życzę wam w nowym roku,żebyście poznali taką osobę, jaką przy sobie ma nasz Ousmane.Taką która o was zadba i wam zawsze doradzi.
https://ibb.co/nBD3b4Y

4

@Barca1992 Jak chcesz utrzymać takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz czy Zenon Martyniuk,to trzeba się liczyć z tym,że reszta obsady będzie odstawać.Jason zgodził się tylko dlatego,że Maryla go przekonała

1

@Vebrol Sory, żeś w tych krzakach zarzygany leżał,ja cię nie widziałem

3

@kulek22 Zostaw Ryszarda,to dobry chłopak jest,na klatce zawsze dzień dobry mówi.Zakupy mamie Xaviego do domu wniesie

1

@Janas11224 Wzór Hajty wleciał?

3

@Hubsao Obaj uja warci

89

10

Laporta myślący nad poprawieniem budżetu Barcelony:
https://zapodaj.net/ac7e64987b0c7.png.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?