1

@adamt1996 Raz do niego napisałem i się spytałem czy piątkę na browara pożyczy,to mnie zignorował gwiazdor

0

@Janas11224 Ok,zwracam honor

1

@Janas11224 Ty to chyba z jaskini wyszedłeś,Hasbulla już się na McGregora szykował,a ty go nie znasz

18

@Rewolucja123 Nie wiem,ale pivo to bym sobie wypił

24

@kaamil1910 MSN najlepsze trio w historii futbolu

0

@Pawci023x Hajs,hajs,hajs,lepiej coinsy na allegro kupić

4

@ClassicRock Chodzi o to,żeby się naebać

1

@gumaz Stary postawił ostatnio wszystko na Barce w pucharze z Bilbao, kwitując tę decyzję słowami:
- Patrz synek jaki tata ma łeb,będziemy sobie kawior w sobotę jeść,matka odszczeka jeszcze co mówiła,że ja nieudacznik życiowy i całą jej wypłatę rozwalam.
Jemy dzisiaj chleb z cukrem popijając wodą z cytryną,ale i tak jest zajebiście

1

@fajniag Białka 1,8g-2,2g na 1 kg potrzebujesz.Czyli przy 62kg 120-130g dziennie ci wystarczy spokojnie.


Tego gościa ci polecam,on bardzo fajnie wszystko tłumaczy,mi bardzo pomógł

1

@fajniag Przy tej wadze miesiąc to dużo

8

@zmiter912576 Grozi ci 100zł grzywny lub 25 lat więzienia

5

@gumaz Mój stary mówi,że do dziś nie może sobie darować,że 23 lata temu kupił sobie gumy do żucia,żeby mu z japy na randce nie waliło,ale zabrakło mu przez to na prezerwatywy.A ja to nie wiem w sumie

0

@Survier Martwi ten Torres, wśród takich cracków wygląda co najmniej zabawnie,ale nie można mieć wszystkiego

2

"Wpis Dembélé skomentował m.in. Antoine Griezmann, dodając ikonę serca i ognia".
Wzruszyłem się

2

@norbi77 Nienawidzę czegoś takiego,z moim starszym to samo było,raz spożył kilka napojów wysoko procentowych dla orzeźwienia.Następnie sprawdził stan techniczny auta sąsiada i urządził sobie mały sparing pięściarski z mamą.A w sądzie powiedzieli,że naebany stary przebił opony i wybił szybę sąsiadowi,a mamę dotkliwie pobił


0

@DonRybson Czyli mówisz,że otoczenie Ousmane'a jest pozytywnie nastawione do do pozostania w Barcelonie?

0

@MESSIah16 Finał nie finał,na końcu ważne,kto jest zwycięzcą,a nie kto grał w finale

0

@Rust_Cohle Takie rzeczy można robić,tylko jak masz Premium

1

Jaką Yerbe na pobudzenie polecacie? Trochę ich już wypróbowałem,ale mam wrażenie,że na początku lepiej na mnie działała niż teraz

0

@Kitek1640 Ja kiedyś dostałem 2+ z matmy w 4 klasie podstawówki, więc tutaj też jest potencjał

3

@Katalonbar No normalne,jak idziesz do sklepu i jesteś szanowanym obywatelem,to kupisz Nutelle zamiast jakiegoś Choco-Koko-Gównoko.Tutaj to działa podobnie

0

"Agent Ousmane'a Dembélé Moussa Sissoko dla RMC Sport: Groźba wysłania zawodnika na trybuny to taktyka nacisku, która nie działa z ludźmi takimi jak my".
No nie działa,bo w sumie spoko byłoby sobie posiedzieć jeszcze pół roku i nic nie robić a potem zmienić klub,pograć parę meczów i znowu się połamać.Niesamowite jak ten czas leci, wszystko się zmienia,tylko nie Ousmane,tak samo tępy jak w 1 dniu w Barcelonie, pogra trochę, połamie się i kariera się kręci

0

Jakie sosy 0 kcal polecacie i z jakiej strony? Głównie do ryżu

3

@Vebrol No dobrze,ale jakby była taka dobra,to też by mogła zrobić jakieś losowanie na La Rambli,np losuje do kogo trafi 50 tysięcy złotych.Dla niej to są grosze,a ja np mam horom curke i te pieniążki bardzo by mi się przydały.Zresztą kilkanaście lat temu kupiłem pewnej dziewczynce batona, zupełnie bezinteresownie,na imię miała Iga,może przypadek,może to była ona,nie wiem.Tak czy siak ja taki gest wykonałem,a dziś dla niej 50 tysięcy jest warty tyle co dla mnie wtedy ten baton

2

@busquets5 Bez Mullera i Sane,Lewy gola nie szczeli nawet jednego

3

@Agonus Simsy mu włączyli za dobre sprawowanie i słońce zobaczył pierwszy raz od lat

3

@AssisMoreira Mam wrażenie,że tutaj trochę sobie kpisz z mojego pomysłu na biznes.Myślę nad włączeniem do oferty używanych prezerwatyw,można je wyczyścić i spokojnie dadzą radę.Sam testowałem i dopiero po 10 razie Karina zaszła w ciążę,także 90% skuteczności to jest bardzo dobry wynik,jednak te pampersy to już byłoby grube przegięcie

5

Obecnie zarabiam bardzo dobrze (800,900zł) na miesiąc,czasami ta suma jest nawet czterocyfrowa.Jestem konserwatorem powierzchni płaskich zatrudnionym na pół etatu, w jednej z najbardziej prestiżowych firm w Radomiu.Jednak poważnie rozważam otworzenie własnej działalności.Chciałbym otworzyć wypożyczalnie z markową bielizną, wiadomo czasem człowiek chce się pokazać nad jeziorem/randce,ale na co dzień takich luksusowych ubrań nie potrzebuje.Jednak moja małżonka Karina odradza mi zmianę branży,bo boi się,że biznes nie wypali i nasz obecny wysoki standard życia się pogorszy.Myślicie,że powinienem iść za głosem serca i zaryzykować,czy jednak posłuchać żony, którą poznałem na kursie Managera ds. usług porządkowych i nic nie zmieniać?

5

@VamosRakieta Nie wiem skąd masz zdjęcie z mojego zjazdu rodzinnego,ale prosiłbym cię abyś to usunął.Śmiechy śmiechami,ale są pewne granice,których przekraczać się nie powinno

1

@DLFCB Panie,trolla nie trzeba wyjaśniać,on to zrobi sam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?