Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Janiama To we mi tam browara Janek po drodze,jak już tam jesteś
10
@PatrychoO To mi oddaj
0
@PatrychoO Może sobie tam zdjęcie swojego pytonga nawet wstawić,jego sprawa
1
@FafitFCB Właśnie tego się bałem, tata mówi,że za 5min mam do niego przyjść
31
@Messibestplayerintheworld Samuel Umtiti ma opuścić Barcelonę w każdym możliwym okienku xd
7
@Pawel13sz Rogalik chociaż ocalał?
6
@Striker Zależy od punktu widzenia,mój ksiądz Andrzej był bardzo zadowolony,kiedy ściągnął 13 letniego Antka z sąsiedniej parafii
22
W lecie upadł transfer Grosickiego do Barcelony, Kamil zgodził na dołączenie do Blaugrany,ale tylko pod warunkiem ściągnięcia Mbappe,Barcy nie było stać na 2 tak duże nazwiska.Polak chciał stworzyć super trio z Kylianem i Busquetsem, który miał zostać przeniesiony na skrzydło.
[Zenek Radom Times]
8
@wlodek54 A na strumyku jakieś zmiany? Bo jestem klientem tego serwisu
0
@tbas Te Nord fajna gierka? Nie widzę na Steamie jej nigdzie
0
@Mr8lack Coś w życiu poszło nie tak
0
@eurola_1 Patrząc na minę,to chyba na szybko chciał fotę walnąć i do kibelka
4
@Neutral Nie ma lekko w życiu,mnie stary tak podnosi,jak mu po piwo nie chce iść do sklepu
12
@Emhyr Ok,idę scrollować dalej, nara
19
@Walker Pique wtedy z ziomkami karty z Bravo Sport zbierał
0
@COU_11 Tutaj Dembusia nie chce bronić,ale Ferran i Adama za mało mają minut,żeby robić takie porównania
0
@MrShakira Lepiej nie, jeszcze nam Araujo poderwie i wyjadą na jakiś Madagaskar,zostaniemy bez najlepszego stopera
3
@PatrychoO Ja bym se obejrzał takie 0:0 w Pucharze Narodów Afryki,szkoda,że to koniec tych wielkich emocji
0
@bartekvisca Jest inna atmosfera, wcześniej z Zenkiem i Marianem sobie podpowiadaliśmy,gdzie jest więcej puszek,na jakich rejonach były fanty po remontach, porządkach wywalane itp.Razem chodziliśmy na rejon,teraz się zrobiła konkurencja,wyścig szczurów, Zenek wczoraj wziął mój teren.Bardzo nie podoba mi się to,co się teraz u nas dzieje.Brat ta sama branża w Niemczech i namawia,żebym przyjechał, niestety muszę zacząć brać to pod uwagę
2
@Comfortable_ Spytaj jak go babcia na obiad wolała,może się nie kapnie
1
@IronSanHybrid Hantle żeliwne są kozak i masz na lata,a to trochę gówienko jak dla mnie.No i jak będziesz potrzebował zwiększyć ciężar,to bitumiczne zajmują więcej miejsca na sztandze/hantlach + żeliwne są wygodniejsze
0
@jedrek7000 Może o pasze dla owcy chodzi,nie wiem Jędrek, nie pomogę
2
@Pawci023x To niezły wariat jesteś
0
@Rewolucja123 Nie wiadomo
5
@Rust_Cohle JD.
4
@Msciwor Milanem,Interu nie lubię tak bardzo,jak tej kupy co masz na avatarze
0
@kuz 4 piwka i jest Pan zdrowy
0
@bodzio10Niech pogra te 100/110 minut,potem się połamie na pół roku i elo
0
@Bogan Punkt widzenia zależy od ilości wypitego alkoholu
2
@gumaz I mówi to Baton, który słynie z brutalnej gry,tego że lubi się kłócić na boisku i z tego,że został zawieszony na 18 miesięcy za grę u buka.Zwykły kopacz z Anglii,bardziej znany od innych przeciętniaków z powodu swojego pitolenia