3

@dmcteam Ma znaczenie,bo dzięki temu możesz nie na chwilę oderwać od tej wojny

6

@JohnPrice Johny ty karnet na 1 ligę wykupuj,a nie pierdoły piszesz,bo teraz się wozisz jak suchoklates 60kg do Pudziana

12

@lukaszbarca15 Dawać Turcja,wiedziałem,że te moje pieniądze z kebabów od Ahmeta nie pójdą na marne

7

@JohnPrice I już mi się nie podobasz John

1

@Uukasz_93 Mój stary wypił 6 piw i poszedł spać,norma to jest 11-15 piw,szykuje się coś wielkiego, boję się

1

@Danny Gaucho Te hasztagi przekonały mnie,do ulokowania moich zielonych na twoim koncie

1

@Herato Oj ten 1 punkt przy P bardzo zaboli, miejcie litość ludzie

1

@Sau_Ron Postanowiłem być bardziej dostępny dla ludzi,tyle oszustów i krętaczy na tym świecie,że szkoda gadać.Chociaż tyle mogę zrobić

2

@JohnPrice Trzeba mi przelać 50 zł na konto, dalsze wskazówki na priv Panie John Price

0

@Koperek01 Potrząsasz Harnasiem 7 razy, odkładasz na słońce na 1 dzień,przelewasz do buteleczki z psikadełkiem,cieszysz się tanim i męskim perfumem

3

@negreanu 7 lat miałem,to stary mi zaczął dawać piankę podpijać z piwa,a te dzieci takie rzeczy muszą przeżywać,miałem szczęście w dzieciństwie

10

@GeneralXavi Byłoby miło

1

@Deviler Co ty wiesz,w nogach śpisz

0

@dawo17 Dla czwartego tak,ale ta pozostała trójka to nie wiem,co to za ciecie

0

@tomcias10 Mi 1 browara zabrał drań i mówi,że mam fuc.. off od niego.A jak się pytałem czy mogę wziąć jednego,bo miał 8 w reklamówce,to mówi No,No

15

@Deeespacito Może nie każdy chce ginąć przez jednego idiotę

21

@Bobo25 Przelej mi na konto,ja ci wypłacę,znasz mnie ja ci Bobo wypłacę normalnie

1

@macio_944 U mnie Mariola wrzuciła zdjęcie ze swoim 4 konkubentem w tym roku,a Czesiek fotę z Żubrem z dopiskiem:
Kto chce się nawalić,zapraszam do mnie,stara wyjechała na 2 tygodnie

1

@zenoowity Nie wiem,na piwo idę,potem pogadamy

3

@Barca1992 I dobrze,trzeba pomagać,ale to już by było za grube

22

@Bykunn Wujek starego ma kolegę, który ma brata, który ma starego, który widział jakiś 4 podejrzanych mężczyzn z brodami pod Biedronką

3

@Comentateiro Najgorsze się nakręcać w ten sposób w takiej sytuacji

5

@Hubsao Czekaj Hubert,na trzeźwo tego nie ogarnę

1

@jq91 Ogólnie mieszane uczucia,spuścił z tonu odkąd wiadomo było,że nie przedłuży kontraktu.Do tego zachowanie bardzo słabe, najpierw mówił, że po igrzyskach napewno się dogada z Milanem,że zostaje i że nie ma opcji,że odejdzie.Poźniej nie przedłużał,odrzucał oferty i jednak miłość do Milanu nie taka mocna jak wcześniej

3

@Medium Za Messim stał Luuk de Jong,nie siej dezinformacji

3

@FCB_dimiC Ja Yerbe popijam i dobrze weszło

0

@PIETREKs Ja nie

21

@Kamyk37 Konflikt to ja mam ze starym,jak mu zabiorę ostatnie piwo z lodówki,to jest wojna

0

@Witekk10 Chciałbym wypić flaszkę

6

@NaFazieHitman Kijów miał paść szybciej,nie padł,to trzeba wymyślać na bieżąco wymówki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?