Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
3
@dmcteam Ma znaczenie,bo dzięki temu możesz nie na chwilę oderwać od tej wojny
6
@JohnPrice Johny ty karnet na 1 ligę wykupuj,a nie pierdoły piszesz,bo teraz się wozisz jak suchoklates 60kg do Pudziana
12
@lukaszbarca15 Dawać Turcja,wiedziałem,że te moje pieniądze z kebabów od Ahmeta nie pójdą na marne
7
@JohnPrice I już mi się nie podobasz John
1
@Uukasz_93 Mój stary wypił 6 piw i poszedł spać,norma to jest 11-15 piw,szykuje się coś wielkiego, boję się
1
@Danny Gaucho Te hasztagi przekonały mnie,do ulokowania moich zielonych na twoim koncie
1
@Herato Oj ten 1 punkt przy P bardzo zaboli, miejcie litość ludzie
1
@Sau_Ron Postanowiłem być bardziej dostępny dla ludzi,tyle oszustów i krętaczy na tym świecie,że szkoda gadać.Chociaż tyle mogę zrobić
2
@JohnPrice Trzeba mi przelać 50 zł na konto, dalsze wskazówki na priv Panie John Price
0
@Koperek01 Potrząsasz Harnasiem 7 razy, odkładasz na słońce na 1 dzień,przelewasz do buteleczki z psikadełkiem,cieszysz się tanim i męskim perfumem
3
@negreanu 7 lat miałem,to stary mi zaczął dawać piankę podpijać z piwa,a te dzieci takie rzeczy muszą przeżywać,miałem szczęście w dzieciństwie
10
@GeneralXavi Byłoby miło
1
@Deviler Co ty wiesz,w nogach śpisz
0
@dawo17 Dla czwartego tak,ale ta pozostała trójka to nie wiem,co to za ciecie
0
@tomcias10 Mi 1 browara zabrał drań i mówi,że mam fuc.. off od niego.A jak się pytałem czy mogę wziąć jednego,bo miał 8 w reklamówce,to mówi No,No
15
@Deeespacito Może nie każdy chce ginąć przez jednego idiotę
21
@Bobo25 Przelej mi na konto,ja ci wypłacę,znasz mnie ja ci Bobo wypłacę normalnie
1
@macio_944 U mnie Mariola wrzuciła zdjęcie ze swoim 4 konkubentem w tym roku,a Czesiek fotę z Żubrem z dopiskiem:
Kto chce się nawalić,zapraszam do mnie,stara wyjechała na 2 tygodnie
1
@zenoowity Nie wiem,na piwo idę,potem pogadamy
3
@Barca1992 I dobrze,trzeba pomagać,ale to już by było za grube
22
@Bykunn Wujek starego ma kolegę, który ma brata, który ma starego, który widział jakiś 4 podejrzanych mężczyzn z brodami pod Biedronką
3
@Comentateiro Najgorsze się nakręcać w ten sposób w takiej sytuacji
5
@Hubsao Czekaj Hubert,na trzeźwo tego nie ogarnę
1
@jq91 Ogólnie mieszane uczucia,spuścił z tonu odkąd wiadomo było,że nie przedłuży kontraktu.Do tego zachowanie bardzo słabe, najpierw mówił, że po igrzyskach napewno się dogada z Milanem,że zostaje i że nie ma opcji,że odejdzie.Poźniej nie przedłużał,odrzucał oferty i jednak miłość do Milanu nie taka mocna jak wcześniej
3
@Medium Za Messim stał Luuk de Jong,nie siej dezinformacji
3
@FCB_dimiC Ja Yerbe popijam i dobrze weszło
0
@PIETREKs Ja nie
21
@Kamyk37 Konflikt to ja mam ze starym,jak mu zabiorę ostatnie piwo z lodówki,to jest wojna
0
@Witekk10 Chciałbym wypić flaszkę
6
@NaFazieHitman Kijów miał paść szybciej,nie padł,to trzeba wymyślać na bieżąco wymówki