2

@Commandement Prawda taka,że musiałoby dojść do tej sytuacji,żeby się przekonać.Teraz w głowie możemy sobie pisać 100 tysięcy scenariuszy,a w sytuacji zagrożenia nie wiesz co zrobisz

3

@Keson Ja się Harnasiem psikam,ale rzadko,bo szkoda trochę

0

@macio_944 I tu się pojawia pytanie,czy to ogromne bogactwo i prestiż,czy jednak głupota,bo za tak wielkie fundusze zrobiłbym się jak księciuniu,a ty piszesz o tym tak jakby to był dzień jak codzień

5

@Pawel13sz Jakiś harnaś już wszedł elegancko tego

1

@Medium Tu trzeba się znieczulić i do monopola,bo im więcej człowiek o tym myśli tym bardziej się nakręca niestety

0

@D10SLEO A kasjerki wujek ma kolege co ma dziadka co zna się z mamą Morawieckiego i będzie wiedzieć na bieżąco wszystko

2

@Deeespacito We tam mu powiedz,że to dobry chłopak i że ma pozdro od Luciano

4

@barcanawieki Najlepsze jest to,że oni mają to w pupie

1

@IronSanHybrid Ta najpierw Superliga ble,liga dla najbogatszych.A teraz dawać Superligę

0

@GeneralXavi Dla mnie to jest jednak cios poniżej pasa

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

@PatrychoO Fajnie się zbiera karty,czar pryska jak zaczynasz grać xd

6

@barcelonaLM By taka dobra była to by były 4 złote,tak to se każdy może

6

@Deviler Japierdziele ja go już dawno w Fifie wychaczyłem,wtedy Barca mogła go mieć za grosze,mi go Ajax za 3 mln sprzedał wtedy.Tak samo z Daviesem było,szkoda gadać ile szans zmarnowali nie kontaktując się ze mną

2

@arcziFCB Taką forsę też trzeba umieć wydać,United buli non stop,a gdzie jest United a gdzie Liverpool

0

@FCB24 Tak jak łysy napisał,musi być minimalna krajowa,to jest normalna umowa tylko na krótki okres czasu po prostu

0

@buszmen Jeszcze mi powiesz może,że nie plujesz na cygańskie dzieci jak je widzisz koło bloku, dziwny jesteś gościu

2

@Hubsao I tak dobrze,że w Radomiu mają już hydraulików

2

@Zoker Kto jest sprytny i rozszyfrował plan Zokera na zdobycie zielonych daje zielonego

0

@urbipl Myślę,że dopóki się nie spróbuje takich pierogów,to nie powinno się ich krytykować.Może to być hit sezonu

1

@MrPGG Po głosie widzę,że jakiś 14 latek z ujowymi newsami,taki kanał o tym,że trawa jest zielona

7

@eckov Powiem ci więcej,dzisiaj Adama to jest dzik,mega drybler, powiew świeżości.Zagra słabo to będzie odpadem z La Masii,drewnem z Wolves i ten Trincao to wsm nie taki zły

3

@Onie Kiedyś miałem 3 kolegów, którzy byli kibicami Realu Madryt,ale zaginęli w tajemniczych okolicznościach po wspólnym wypadzie pod namioty

3

@AFA90 Ważne,żeby odpadły ciecie,a co oni tam chcieli to mniejsza o to

1

@NorbiTBOB Zależy od klasy piłkarza, ktoś będzie pamiętał,że Messi był w finale MŚ? Większość będzie pisać,że Leo jeszcze tego MŚ nie wygrał.Przy takich nazwiskach jak CR7,Messi, Mbappe liczy się trofeum,a nie ile razy byłeś w finale.Ile Messi przegrał finałów Copa America? Parę było,ale w końcu je wygrał i to się liczy,a nie to,że tu przegrana z Chile w finale,tu z Niemcami w finale MŚ

0

@Hubsao Mistrz Świata jak najbardziej,ale finalista mistrzostw Europy nic nie znaczy,liczy się tylko puchar

0

@Hubsao LM jeszcze nima

2

@IronSanHybrid Tego Vampyra byłem ciekawy,ale ta cena odstraszała,bo słabe opinie ma,ale za 40 zł może warto

1

@AnnaMarianna Też w ciągu mam te 7,8 godzin, gdzie nic mi się nie chce,nie mam chęci do życia.No ale te kilka h w ciągu dnia muszę być w miarę trzeźwy,żeby kontaktować w robocie jako tako

0

@trolownik Czemu? Pensje ma bardzo niską,prawie w ogóle nie gra i siedzi sobie chłopak.Do podawania piłek może sobie zostać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?