Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
2
@Commandement Prawda taka,że musiałoby dojść do tej sytuacji,żeby się przekonać.Teraz w głowie możemy sobie pisać 100 tysięcy scenariuszy,a w sytuacji zagrożenia nie wiesz co zrobisz
3
@Keson Ja się Harnasiem psikam,ale rzadko,bo szkoda trochę
0
@macio_944 I tu się pojawia pytanie,czy to ogromne bogactwo i prestiż,czy jednak głupota,bo za tak wielkie fundusze zrobiłbym się jak księciuniu,a ty piszesz o tym tak jakby to był dzień jak codzień
5
@Pawel13sz Jakiś harnaś już wszedł elegancko tego
1
@Medium Tu trzeba się znieczulić i do monopola,bo im więcej człowiek o tym myśli tym bardziej się nakręca niestety
0
@D10SLEO A kasjerki wujek ma kolege co ma dziadka co zna się z mamą Morawieckiego i będzie wiedzieć na bieżąco wszystko
2
@Deeespacito We tam mu powiedz,że to dobry chłopak i że ma pozdro od Luciano
4
@barcanawieki Najlepsze jest to,że oni mają to w pupie
1
@IronSanHybrid Ta najpierw Superliga ble,liga dla najbogatszych.A teraz dawać Superligę
0
@GeneralXavi Dla mnie to jest jednak cios poniżej pasa
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
@PatrychoO Fajnie się zbiera karty,czar pryska jak zaczynasz grać xd
6
@barcelonaLM By taka dobra była to by były 4 złote,tak to se każdy może
6
@Deviler Japierdziele ja go już dawno w Fifie wychaczyłem,wtedy Barca mogła go mieć za grosze,mi go Ajax za 3 mln sprzedał wtedy.Tak samo z Daviesem było,szkoda gadać ile szans zmarnowali nie kontaktując się ze mną
2
@arcziFCB Taką forsę też trzeba umieć wydać,United buli non stop,a gdzie jest United a gdzie Liverpool
0
@FCB24 Tak jak łysy napisał,musi być minimalna krajowa,to jest normalna umowa tylko na krótki okres czasu po prostu
0
@buszmen Jeszcze mi powiesz może,że nie plujesz na cygańskie dzieci jak je widzisz koło bloku, dziwny jesteś gościu
2
@Hubsao I tak dobrze,że w Radomiu mają już hydraulików
2
@Zoker Kto jest sprytny i rozszyfrował plan Zokera na zdobycie zielonych daje zielonego
0
@urbipl Myślę,że dopóki się nie spróbuje takich pierogów,to nie powinno się ich krytykować.Może to być hit sezonu
1
@MrPGG Po głosie widzę,że jakiś 14 latek z ujowymi newsami,taki kanał o tym,że trawa jest zielona
7
@eckov Powiem ci więcej,dzisiaj Adama to jest dzik,mega drybler, powiew świeżości.Zagra słabo to będzie odpadem z La Masii,drewnem z Wolves i ten Trincao to wsm nie taki zły
3
@Onie Kiedyś miałem 3 kolegów, którzy byli kibicami Realu Madryt,ale zaginęli w tajemniczych okolicznościach po wspólnym wypadzie pod namioty
3
@AFA90 Ważne,żeby odpadły ciecie,a co oni tam chcieli to mniejsza o to
1
@NorbiTBOB Zależy od klasy piłkarza, ktoś będzie pamiętał,że Messi był w finale MŚ? Większość będzie pisać,że Leo jeszcze tego MŚ nie wygrał.Przy takich nazwiskach jak CR7,Messi, Mbappe liczy się trofeum,a nie ile razy byłeś w finale.Ile Messi przegrał finałów Copa America? Parę było,ale w końcu je wygrał i to się liczy,a nie to,że tu przegrana z Chile w finale,tu z Niemcami w finale MŚ
0
@Hubsao Mistrz Świata jak najbardziej,ale finalista mistrzostw Europy nic nie znaczy,liczy się tylko puchar
0
@Hubsao LM jeszcze nima
2
@IronSanHybrid Tego Vampyra byłem ciekawy,ale ta cena odstraszała,bo słabe opinie ma,ale za 40 zł może warto
1
@AnnaMarianna Też w ciągu mam te 7,8 godzin, gdzie nic mi się nie chce,nie mam chęci do życia.No ale te kilka h w ciągu dnia muszę być w miarę trzeźwy,żeby kontaktować w robocie jako tako
0
@trolownik Czemu? Pensje ma bardzo niską,prawie w ogóle nie gra i siedzi sobie chłopak.Do podawania piłek może sobie zostać