4

@Kibic1998 Z Griezzmanem i Coutinho były jakieś wątpliwości od początku co do pozycji, zwłaszcza z Griezzmanem.Dembele talentu odmówić nie można,no ale w głowie siano.Haaland mimo wszystko wydaje się dużo sensowniejszy od początku niż Cou i Griezz.Chłop co liczby wykręca to jest kosmos w tak młodym wieku

0

@Bykunn Nie zawsze,jakby mi kasjer przy kasie powiedział,że nie muszę płacić za te 10 piw,to też bym się wzruszył,schował godności do kieszeni i bym to zaakceptował

6

@reloaded Pedri najpiękniejszy,Vinicius teraz mega gość,ale też trzeba pamiętać,że to jego pierwszy kozacki sezon tak naprawdę,długo się rozkręcał.Pedri wszedł do Barcy z buta,oby się tak rozwijał dalej

1

@LaRoja Ta,ale to było w stylu:
Weź tam Marek załatw koszulki mi,tu masz listę,zgadamy się elo.
Piłkarze to też ludzie,przecież nie będą teraz załatwiać każdemu kibicowi koszulek, gadżetów i innych dupereli

59

@gumaz Po czym Adama i Nico wyrzucili te kartki do śmieci ale już w domu

1

@JordiElNino Zmiana branży Jordi?

3

@Janiama Ukraina była lepiej uzbrojona,bo widmo wojny wisiało nad nimi od wielu lat,mieli trochę czasu,żeby się przygotować

0

@szkutnik91 Wygląda jak koszulka od Mustafy z tureckiego bazaru za 3 euro

2

Tak jakbym kupił 5 piw na promocji za 12 zł,a potem sprzedawca by przyszedł i powiedział,że mam dopłacić 2 złote i oddać jedno piwo,kpina

1

@MesQueUnClub96 Zostaw go w spokoju zwyrolu

1

@Hubsao Szkoda, że się sprzedawca kapnął,że 3 piwa wyniosłem i po policję chce dzwonić

6

@Triv44 Mogą nawet powiedzieć,że mój stary przestanie pić,jak przerwą wojnę,to nie ma znaczenia dla Putina niestety

42

@HighestInTheRoom wystygły

0

@Aristocrate_7 Mazroui może dostać up w Fifie 23 to bym go wziął.Dest będzie szybki i też może mały upgrade,karta Alvesa będzie raczej słaba,ale może dostać w przyszłości kartę specjalną,np flashbacka to tą trójkę bym widział.Azpilicueta będzie niegrywalny w Fifie przez tempo,więc jego bym odpuścił

0

2

@Rewolucja123 Co ty jakiegoś faceta w rajtuzach wrzucasz,bądźmy poważni

5

Komentarz usunięty

4

@tomek8756 Dzięki Tomek,już kasa leci,na szczytny cel oczywiście

0

Są jakieś liczby zgonów jeśli chodzi o Ukraińców? Bo zwykle podane tylko ile rusków zginęło

5

@william_wallace Równouprawnienie kończy się w momencie niewygodnym dla samic,to akurat wiadomo nie od dziś.Mam to samo zdanie,ci co wrócili bronić kraju mają jaja ze stali,wielki szacun,ale rozumiem tych którzy zostali.Sam bym się pewnie zesrał,jakbym miał iść na wojnę.Heroiczne Czesławy i Mietki z La Rambli mnie bawią, naprawdę dopiero jak znajdziesz się w tej sytuacji,okaże się co zrobisz,teraz pisanie o tym,że będzie się walczyć jest po prostu bez sensu

3

@KmN Nie wiem,ale jak chcesz zobaczyć jak będzie wyglądać mieszkanie bez tv,ps5 albo lodówki,to mogę wynieść w razie co

0

@BartqRKO No nie gra nie gra, niestety już wiek robi swoje powoli.Tylko to wytykanie Messiemu,że się skończył przez niektórych jest śmieszne.Ja bym powiedział,że schodzi z nieosiągalnego poziomu dla nikogo,do gracza klasy światowej po prostu

5

@Zielu2001 23 mecze 7 goli 11 asyst,no cieniutki strasznie,do ekstraklasy by się nie nadawał

2

@Jestjakjest Dobry chłopak,tylko tam wiek to trzeba brać pod uwagę,że to może być między 17 a 35 bardziej,niż te 17

0

@msmsms Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek

1

@MesQueUnClub96 Nie wiem,ale jak gramy to dajcie znać wcześniej,bo wolne muszę w robocie ogarnąć wtedy

1

@Ghotti Kur.. starego wezmę, łyknie 10 piw i lepsze show zrobi od tych śmiesznych gwiazd.Rodowicz miała być odmrażana tylko na sylwestra, więc nie wiem kto ją z zamrażarki wyjął wcześniej,ale takich rzeczy się po prostu nie robi

4

@LyFT Ty se Lyft uważaj,nie po to się męczyłem i trójkę dzieci zrobiłem z tą Jowitą z bloku obok 3/10,żeby teraz nic za to nie dostać

4

@Uukasz_93 Ty nie porównuj 2022 do 1939, widzę po twoich wpisach,że już tylko czekasz aż Ruscy do nas wjadą

4

@dmcteam Chłopie każdy wie jaka jest sytuacja,ale trzeba jakoś żyć,24 h myślenie o tej wojnie sprawi,że dostaniesz pierd...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?