Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@FCBMati10 Nie no do Liverpoolu i Romy,to jednak im daleko.Tam wyebalo poza skalę frajerstwo
0
@Batys 10zł fajna liczba i łatwiej będzie policzyć,Mam 50zł kupię 5 litrów,a tak to się musisz męczyć i liczyć ile będziesz mieć
0
@clyde PSG chyba nie ma kibiców
0
@Deviler Ja obchodzę tylko od 1 do 30 dzień picia, reszta dni to wymysły niepotrzebne,co ty Andrzej tak przeżywasz,że kwiatka nie dostałeś?
1
@Vebrol Otóż nie
0
@AdiKingu96 A kwiatka nam kupiłeś,czy tylko te życzenia nic nie warte przynosisz?
0
@Ricc No Messi troszkę więcej lat gra i troszkę więcej osiągnął już
4
Przykre
https://zapodaj.net/9edd217dc431b.png.html
2
@Ls0811 Tyle dobrze,że nie dali się całkowicie wychuchać i nie oddają je na Ukrainę ze swoich lotnisk.Zachowanie USA do przewidzenia,będą dopingować Ukrainę,ale sami w to bagno wchodzić nie chcą
7
@KapiFCB Porównywanie wojny do boksu xd,może się znajdą chętni, którzy by sobie obejrzeli boks akurat.Czasami to ludzie już szukają gdzie tylko się da czegoś,do czego można się przypi..
4
@PodkarpackiKibic Obiecujący obrońca z Francji jakich jest wielu
1
@kuz To pewnie ustalili ile Christensen będzie płacić,za to,że może grać w Barcelonie
0
@Momals11 Bravo zapomniałeś dopisać
12
@Woland10 Jak wygląda twoje życie,czekasz w piwnicy na chwytliwy temat na LR,myślisz co najbardziej głupiego można napisać i wrzucasz?
4
@Hubsao No parę szarych komórek jednak chyba mają
16
Daliście się złapać wszyscy
https://zapodaj.net/e7eb9ff98502c.png.html
0
@Hubsao Bierzmy tego młodego Haalanda i podpisujmy go teraz za grosze,na 20 lat od razu,bo za kilka lat trzeba będzie za niego bulić gigantyczne pieniądze
0
@skakun95 Haaland to topka absolutna,chłop ma 22 lata a kolejny sezon strzela multum bramek.Jak tu się nie chce kogoś takiego,to ja nie wiem kto was zadowoli.Kiedyś już mieliśmy skałę na SO,kapitalny obrońca swego czasu top 5 na świecie, porównywany do Puyola.Ten Pan nazywa się Samuel Umtiti i siedzi sobie od kilku lat na trybunach/ławce
4
@MesQueUnClub_87 I tak ujowy byłeś,Miro z Witkiem cię czytali jak chcieli na treningu
0
@NaFazieHitman No można się zaśmiać z przejęzyczenia,już nie bądź aż taki poprawny i prawy na siłę
0
@DonMatteo901 Jakbym miał wybór,to wolałbym nie wystartować w zawodach niż zdechnąć zastrzelony albo zbombardowany
1
@Bobo25 Na początku tak,ale pewnego razu wypił 12 browców, olśniło go i stwierdził,że jestem jego sprawdzianem.Powiedział,że Bóg sprawdza,czy stary poradzi sobie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji i od tamtej pory jakoś żyjemy sobie, nawet mnie leje mniej niż kiedyś,raz powiedział,że mnie trochę lubi nawet czasem,jak wypije
1
@Bobo25 Stary tak ze mną zrobił jak byłem mały,ale nikt mnie nie wziął i stara po mnie wróciła
0
@michal26 Andrzej się cieszy,że starszy brat Biden i jego luzacka ekipa z USA w ogóle z nim rozmawia,więc jest gotowy na wiele.Nie rozumie co prawda za bardzo,co oni do niego rozmawiają,ale Joe się uśmiecha,fajnie gada,więc jest cool i trzeba to klepnąć
1
@mindbender84 Ja też strajkuje i nie włączam rosyjskich aktorek porno na ph,niech widzą do czego człowiek jest w stanie się posunąć w imię dobra ogółu
3
@DonAndrzejos Gratis to uczciwa cena
0
@DonAndrzejos Bardziej interesuje mnie 2 Pan o nazwisku De Jong,Frienkie no spoko niech se tam zostanie,ale to nie priorytet
0
@Cule1234 Rzygać się chce, przecież oni w ogóle nie respektują tego zawieszenia broni,zwierzęta pier
1
@NaFazieHitman Na browca starczy,reszta wydatków to są tam widzimisie jakieś tak naprawdę,wiem po sobie
7
@Gaz Po odejściu Douglasa też tak mówili,od tamtej pory ani razu nie wygraliśmy LM