16

@FCBMati10 Nie no do Liverpoolu i Romy,to jednak im daleko.Tam wyebalo poza skalę frajerstwo

0

@Batys 10zł fajna liczba i łatwiej będzie policzyć,Mam 50zł kupię 5 litrów,a tak to się musisz męczyć i liczyć ile będziesz mieć

0

@clyde PSG chyba nie ma kibiców

0

@Deviler Ja obchodzę tylko od 1 do 30 dzień picia, reszta dni to wymysły niepotrzebne,co ty Andrzej tak przeżywasz,że kwiatka nie dostałeś?

1

@Vebrol Otóż nie

0

@AdiKingu96 A kwiatka nam kupiłeś,czy tylko te życzenia nic nie warte przynosisz?

0

@Ricc No Messi troszkę więcej lat gra i troszkę więcej osiągnął już

4

2

@Ls0811 Tyle dobrze,że nie dali się całkowicie wychuchać i nie oddają je na Ukrainę ze swoich lotnisk.Zachowanie USA do przewidzenia,będą dopingować Ukrainę,ale sami w to bagno wchodzić nie chcą

7

@KapiFCB Porównywanie wojny do boksu xd,może się znajdą chętni, którzy by sobie obejrzeli boks akurat.Czasami to ludzie już szukają gdzie tylko się da czegoś,do czego można się przypi..

4

@PodkarpackiKibic Obiecujący obrońca z Francji jakich jest wielu

1

@kuz To pewnie ustalili ile Christensen będzie płacić,za to,że może grać w Barcelonie

0

@Momals11 Bravo zapomniałeś dopisać

12

@Woland10 Jak wygląda twoje życie,czekasz w piwnicy na chwytliwy temat na LR,myślisz co najbardziej głupiego można napisać i wrzucasz?

4

@Hubsao No parę szarych komórek jednak chyba mają

16

Daliście się złapać wszyscy
https://zapodaj.net/e7eb9ff98502c.png.html

0

@Hubsao Bierzmy tego młodego Haalanda i podpisujmy go teraz za grosze,na 20 lat od razu,bo za kilka lat trzeba będzie za niego bulić gigantyczne pieniądze

0

@skakun95 Haaland to topka absolutna,chłop ma 22 lata a kolejny sezon strzela multum bramek.Jak tu się nie chce kogoś takiego,to ja nie wiem kto was zadowoli.Kiedyś już mieliśmy skałę na SO,kapitalny obrońca swego czasu top 5 na świecie, porównywany do Puyola.Ten Pan nazywa się Samuel Umtiti i siedzi sobie od kilku lat na trybunach/ławce

4

@MesQueUnClub_87 I tak ujowy byłeś,Miro z Witkiem cię czytali jak chcieli na treningu

0

@NaFazieHitman No można się zaśmiać z przejęzyczenia,już nie bądź aż taki poprawny i prawy na siłę

0

@DonMatteo901 Jakbym miał wybór,to wolałbym nie wystartować w zawodach niż zdechnąć zastrzelony albo zbombardowany

1

@Bobo25 Na początku tak,ale pewnego razu wypił 12 browców, olśniło go i stwierdził,że jestem jego sprawdzianem.Powiedział,że Bóg sprawdza,czy stary poradzi sobie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji i od tamtej pory jakoś żyjemy sobie, nawet mnie leje mniej niż kiedyś,raz powiedział,że mnie trochę lubi nawet czasem,jak wypije

1

@Bobo25 Stary tak ze mną zrobił jak byłem mały,ale nikt mnie nie wziął i stara po mnie wróciła

0

@michal26 Andrzej się cieszy,że starszy brat Biden i jego luzacka ekipa z USA w ogóle z nim rozmawia,więc jest gotowy na wiele.Nie rozumie co prawda za bardzo,co oni do niego rozmawiają,ale Joe się uśmiecha,fajnie gada,więc jest cool i trzeba to klepnąć

1

@mindbender84 Ja też strajkuje i nie włączam rosyjskich aktorek porno na ph,niech widzą do czego człowiek jest w stanie się posunąć w imię dobra ogółu

3

@DonAndrzejos Gratis to uczciwa cena

0

@DonAndrzejos Bardziej interesuje mnie 2 Pan o nazwisku De Jong,Frienkie no spoko niech se tam zostanie,ale to nie priorytet

0

@Cule1234 Rzygać się chce, przecież oni w ogóle nie respektują tego zawieszenia broni,zwierzęta pier

1

@NaFazieHitman Na browca starczy,reszta wydatków to są tam widzimisie jakieś tak naprawdę,wiem po sobie

7

@Gaz Po odejściu Douglasa też tak mówili,od tamtej pory ani razu nie wygraliśmy LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?