Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Dwa pajace,nudni już obaj,teraz będą się bili co roku do 2060,nie lubię takich pozerów
18
Xavi i Carlo cykli sobie fotkę po meczu,bardzo fajnie,rywalizacja, walka itp,ale szacunek przede wszystkim
https://zapodaj.net/327688c3dcf4f.png.html
4
@zaiks No akurat dobry komentarz,bez pitolenia tłumaczeń,pretensji,szacunek
0
@Rewolucja123 Brzmi jak prowokacja,na to są paragrafy proszę Pana
2
@MesQueUnClub96 To @Rust_Cohle kupuje ci mieszkanie i samochód i zostaje twoim niewolnikiem
1
@Rust_Cohle A jak wygra Barcelona to @MesQueUnClub96 kasuje konto
1
@AlexDark00 No ja cię nie podpuszczam Alex,ale bez cenzury nie napiszesz, bo się boisz
0
@AlexDark00 Ale tak z cenzurą,bo się trochę cykam
1
@marcin62 Władca pidolenia farmazonów
1
@Arkon Nie no, rozumiem,że Lewy to jest gigant i dlatego tam jest.Na takie rankingi trzeba patrzeć z przymrużeniem oka,ale mi osobiście chociażby Rudnevs bardziej zapadł w pamięci.Te mecze w LE,hattrick z Juve,coś pięknego
0
@Majestic Nie mam,sam na piwo zbieram na szybkości pod Lidlem
1
@Arkon Ten Lewy to jest za nazwisko tylko,on tam tylko 2 lata grał
3
@Hubsao Trzeba mieć łeb na karku, gówniaki młode niech się uczą,że w życiu nie ma nic za darmo
0
@jedrek7000 Nikt nie chciał zrobić nikomu krzywdy, romantyczny futbol
5
@PodkarpackiKibic Alves również był wzorem następcy Alvesa,sprowadzonego w zimowym oknie,niejakiego Daniego Alvesa
2
@Pawel13sz 4:1 dla Barcy
0
@FC1899Barca Agent Lewego i Robert przed tym spotkaniem:
A: Ty Robert,jakiś cieciu przyjechał, mówi,że jakieś nagrody ma dla ciebie,z jakiego Lucha Ponzen czy coś takiego.
L: Czekaj,aa ten,dobra we go wpuść,ja tam kiedyś grałem, wezmę nagrody się uśmiechnę,żeby im przykro nie było.
A: No już go chciałem wyp.. ale jak chcesz,tylko szybko,tam bierz to,niech nagra i się wynosi wieśniak,bo zaraz na reklamę szamponu jedziemy.
L: No daj mi 2 minuty,biorę i robi wypad,ten złom weź tam wywal cichaczem potem,bo ja muszę mieć miejsce w domu na prawdzie nagrody
0
@Vebrol No taki Modric w sumie wygląda jak taki menelik
8
@Pawel13sz Ależ on jest narcystyczny,samego siebie ogląda
1
@Emhyr A jak ty wiesz,to nie oglądam już, nie ma sensu, dzięki
3
@Woland10 Przepraszam
2
@Woland10 Naprawdę jestem pełen podziwu,że ludziom się nie znudziłeś i dalej są tacy,którzy biorą twoje wpisy na poważnie, wchodzą w dyskusje.Szapo ba czy jakoś tak to się mówiło
1
@AllBundy I cyk, idziemy na browara przyjacielu
0
@Ferran Xavi cię oebie za to,że go już podajesz Ferran
1
@SinMistico Normalna sprawa,np Ramos robił to samo z United w swoim prime, jak mu się z Realem kontrakt kończył.Taki mamy klimat,trzeba podbić cenę
1
@P33ck Narobiłeś mi smaka,ale przy obecnie rosnącej inflacji wystarczy mi tylko na bułkę,chleb tostowy będzie musiał poczekać do wypłaty
0
@wpwelement Ja za Harnasia mogę dać,stary też,to już macie 4900 przekroczone
1
@BombowiecKrawczyk Co ty myślisz,że dobry makaron dalej by był dostępny w tych czasach? Otruć chcą ludzi,żeby przesiew zrobić,kto jest mądry ten wie,a kto ten makaron kupił to ....
6
@Messibestplayerintheworld Dembele ziomka dostał do drużyny i od razu szczęśliwy
2
@AdamaTraore Najtańsze