1

@IronSanHybrid Dwa pajace,nudni już obaj,teraz będą się bili co roku do 2060,nie lubię takich pozerów

18

Xavi i Carlo cykli sobie fotkę po meczu,bardzo fajnie,rywalizacja, walka itp,ale szacunek przede wszystkim
https://zapodaj.net/327688c3dcf4f.png.html

4

@zaiks No akurat dobry komentarz,bez pitolenia tłumaczeń,pretensji,szacunek

0

@Rewolucja123 Brzmi jak prowokacja,na to są paragrafy proszę Pana

2

@MesQueUnClub96 To @Rust_Cohle kupuje ci mieszkanie i samochód i zostaje twoim niewolnikiem

1

@Rust_Cohle A jak wygra Barcelona to @MesQueUnClub96 kasuje konto

1

@AlexDark00 No ja cię nie podpuszczam Alex,ale bez cenzury nie napiszesz, bo się boisz

0

@AlexDark00 Ale tak z cenzurą,bo się trochę cykam

1

@marcin62 Władca pidolenia farmazonów

1

@Arkon Nie no, rozumiem,że Lewy to jest gigant i dlatego tam jest.Na takie rankingi trzeba patrzeć z przymrużeniem oka,ale mi osobiście chociażby Rudnevs bardziej zapadł w pamięci.Te mecze w LE,hattrick z Juve,coś pięknego

0

@Majestic Nie mam,sam na piwo zbieram na szybkości pod Lidlem

1

@Arkon Ten Lewy to jest za nazwisko tylko,on tam tylko 2 lata grał

3

@Hubsao Trzeba mieć łeb na karku, gówniaki młode niech się uczą,że w życiu nie ma nic za darmo

0

@jedrek7000 Nikt nie chciał zrobić nikomu krzywdy, romantyczny futbol

5

@PodkarpackiKibic Alves również był wzorem następcy Alvesa,sprowadzonego w zimowym oknie,niejakiego Daniego Alvesa

2

@Pawel13sz 4:1 dla Barcy

0

@FC1899Barca Agent Lewego i Robert przed tym spotkaniem:
A: Ty Robert,jakiś cieciu przyjechał, mówi,że jakieś nagrody ma dla ciebie,z jakiego Lucha Ponzen czy coś takiego.
L: Czekaj,aa ten,dobra we go wpuść,ja tam kiedyś grałem, wezmę nagrody się uśmiechnę,żeby im przykro nie było.
A: No już go chciałem wyp.. ale jak chcesz,tylko szybko,tam bierz to,niech nagra i się wynosi wieśniak,bo zaraz na reklamę szamponu jedziemy.
L: No daj mi 2 minuty,biorę i robi wypad,ten złom weź tam wywal cichaczem potem,bo ja muszę mieć miejsce w domu na prawdzie nagrody

0

@Vebrol No taki Modric w sumie wygląda jak taki menelik

8

@Pawel13sz Ależ on jest narcystyczny,samego siebie ogląda

1

@Emhyr A jak ty wiesz,to nie oglądam już, nie ma sensu, dzięki

3

@Woland10 Przepraszam

2

@Woland10 Naprawdę jestem pełen podziwu,że ludziom się nie znudziłeś i dalej są tacy,którzy biorą twoje wpisy na poważnie, wchodzą w dyskusje.Szapo ba czy jakoś tak to się mówiło

1

@AllBundy I cyk, idziemy na browara przyjacielu

0

@Ferran Xavi cię oebie za to,że go już podajesz Ferran

1

@SinMistico Normalna sprawa,np Ramos robił to samo z United w swoim prime, jak mu się z Realem kontrakt kończył.Taki mamy klimat,trzeba podbić cenę

1

@P33ck Narobiłeś mi smaka,ale przy obecnie rosnącej inflacji wystarczy mi tylko na bułkę,chleb tostowy będzie musiał poczekać do wypłaty

0

@wpwelement Ja za Harnasia mogę dać,stary też,to już macie 4900 przekroczone

1

@BombowiecKrawczyk Co ty myślisz,że dobry makaron dalej by był dostępny w tych czasach? Otruć chcą ludzi,żeby przesiew zrobić,kto jest mądry ten wie,a kto ten makaron kupił to ....

6

@Messibestplayerintheworld Dembele ziomka dostał do drużyny i od razu szczęśliwy

2

@AdamaTraore Najtańsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?