Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
9 obserwowanych
0
@Amok97 No tak,Dembele to kocha Barce i by za 5 zł nawet zagrał,ale agent pazerny i mu nie pozwala,przykre
3
@Comentateiro Sezon ogórkowy się zaczyna,niedawno był news,że Barcelona włącza się do walki o niego,co jest abstrakcją.Uja warte te wszystkie plotki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@BoRoWieC No przecież jakby chciał to by został,to nie jest kur.. 10 latek,żeby go tłumaczyć,że gdyby nie zły agent,to Osmanek kochany by dawno podpisał
0
@PodkarpackiKibic
W 1 liście Jesusa Grende z Les Corts jasno jest napisane:
Powiadam wam bracia,że Real to klub stworzony przez szatana, żywiący się duszami swych wyznawców.Kusi on pięknem na zewnątrz,lecz w środku klub ten skażony jest złem przeogromnym i nie zliczona Ilość dusz przepadła w tej otchłani.
Są wyjątki takie jak Luis Enrique,który przeszedł egzorcyzm i został nawrócony,jednak są to przypadki pojedyńcze i bardzo rzadkie.Taki egzorcyzm przeżywa średnio 1 na 100 ludzi
1
@PodkarpackiKibic Myślę,że Kylian miał objawienie i dostrzegł,że transfer do szatańskiego klubu o nazwie Real Madryt,to najgorsze co może zrobić
0
@Momals11 Dopóki nie będzie oficjalki,to nie uwierzę
0
Komentarz usunięty
4
@msmsms Siurka pokazałeś?
0
@Litman Oby Milan z Ibrą to wyciągnęli
2
@TheNekro94 Potwierdzam,kozak był
0
@July_6_BcN Za piwo mogę wypełnić
5
@BART97 albo mamą
0
@ToWinaSedziego Denis i Puig to będą cracki,7,8 lat i będą śmigać w Barcy elegancko tego
3
@Barca1992 Jak Real to wypuści,to będą frajerami dekady,szansa 1%
1
@BART97 Z herbem na sklep monopolowy nie napadniesz,a kredki to już jest jakaś opcja
3
@BART97 Blok techniczny i paczka kredek
1
@arasz1819 Dobry powrót Arasz,czekam na rewanż z @Rust_Cohle ,bo tam walka na styku była
1
@Messibestplayerintheworld No ja nie wiem czy taką dobrą atmosferę tworzy,skoro chce buta zaebać koledze
6
@macio_944
https://zapodaj.net/7f4513104184f.jpg.html
4
@kaamil1910 Dam jej jeszcze z pół godziny,może się zaraz rozkręci,takie budowanie napięcia to może być,nie chce przegapić akcji
1
@vangoor No ja jedenastego browara walę, chciałem se właśnie do dzieciństwa wrócić, włączyłem a ta głupia ryba od dwóch ebanych godzin na tym liściu.Coraz gorzej jest z tymi bajkami,0 pomysłu,trzeba iść spać zaraz
1
@Zbyszard Dani Alves dopiero co przyszedł jako następca Daniego Alvesa,musi udowodnić swoją wartość
45
@Janiama Dokładnie,to już nie jest Real
0
@Cwaniak4 Już samograj po Koemanie się wyczerpał,widać to
0
@LeoMessi1994 No kolega logicznie myśli,nie wiem o co ci chodzi
1
@Herato Pamiętam jak się kiedyś pisało,że Mou beton taki skład ma i piach gra,kilka lat później okazuje się,że ostatni większy sukces United był za .... Mourinho + staruszek Ibra, który dalej se pyka i walczy o mistrza Serie A
1
@tbas Takie myślenie,że zawsze się sprzeda jest bardzo życzeniowe,już przykład Cou pokazuje,jak się takich piłkarzy ciężko sprzedaje
15
@kamyk_23 Trzeba mieć kumpli
0
@The_Man Zależy,jeżeli z tych 11 kobiet chociaż 3 z nich miałoby w sobie dziecko płci męskiej,to bez problemu.To od razu doszedłby im boost + 50 do skilla,+40 do inteligencji i +50 do siły