0

@Janas11224 Przygotował się,teraz jak jakiś cieciu typu Benzema będzie chciał podejść,to jest tylko:
- Wyp.. z mojej bramki

0

@Chaoss Setien go zjadał

0

@Mixtape No Xavi jechał na tym co wypracował Koeman,to się już wyczerpało i masz efekt, prosta sprawa

4

@Mroziu Czekaj odpalam w telefonie album screeny LR i zara znajdę,nick pod M,to chwilę zajmie,dam znać

1

@Janiama 0:1 dla Barcelony

3

@Bulls1938 Pewniak tak jak ci pisałem,ja bym to sam zagrał,ale akurat mam trudną sytuację i nie mam wkładu własnego.To są pieniądze, które leżą na ulicy,trzeba je tylko podnieść,ciesz się, że do ciebie napisałem akurat,bo jakoś mi się sympatyczny wydałeś.Ekspertów z LR nie słuchaj,oni sobie tam mogą cisnąć wielcy znawcy xd,ja sobie za pieniądze z wygranych już Golfa 4 kupiłem

0

@PodkarpackiKibic Kibicom Barcelony tylko pomaga

1

@Kidd Gratis to uczciwa cena, zostaje ze stronami,które mi to oferują

2

@busquets5 Za kilkanaście lat obaj będą mieli po 3 złote piłki,wtedy Szymański zdobywa złotą piłkę numer 4 i jest oficjalnie uznany za tego lepszego.Wtedy wchodzi Janiama pokazuje swój post sprzed kilkunastu lat i mówi:
Ja to wiedziałem,ja to kur.. już dawno wiedziałem

0

@Piernik Chelsea w rewanżu robi 3:0/4:1 a Lewy strzela 2 bramki i robi 2:0 z Villareal,może 3 ale nie dam sobie ręki uciąć

0

@AmigoBlancos
Real to klub stworzony przez szatana i takie zagrywki to dla nich codzienność.Ramos,Pepe,Casemiro od lat grają tam wysłannicy Lucyfera,których zadaniem jest zniszczenie rywala psychicznie i fizycznie.Benzema się jeszcze hamował,ale wczoraj pokazał swoje prawdziwie oblicze.Real to klub, który kojarzy się z cierpieniem, bólem i właśnie takim zagrywkami.Ludzie,którzy mu kibicują są zainfekowani tzw "Białym Złem", oczywiście nie oczekuje,że ty mnie zrozumiesz,bo jesteś już na tamtej stronie.Zdarzały się w przeszłości egzorcyzmy i nawrócenia np Eto'o,Luis Enrique,ale są to bardzo rzadkie i niebezpieczne praktyki

0

@AmigoBlancos No taka prawda,nie wiem po co te xd.Ogólnie taki nacisk na bramkarza jest niehonorowy i to takie "brudne zagranie",niby dozwolone,ale patrzy się na coś takiego tak samo,jak np na autobus Atletico.Jednak Real zawsze miał taką mentalność,więc mnie to nie dziwi

2

@Danny Gaucho Messi liczył se średnią z Realem i stwierdził,że lepiej odpaść niż ryzykować jej pogorszenie w kolejnych rundach.To trzeba z głową, Lewy się przeliczył

1

@Mario96w Chelsea to jest cieniutka, Brentford im czwórkę wsadzili,to Real z siedem powinien.A teraz zachwyty nad Benzem,że trójkę ogórom wsadził xd

54

@Janas11224 Nie świruj Dorota

3

@Chaoss Czyli nawet tej 14stki babci nie zostawisz?

0

@AmigoBlancos Czyli więcej

0

@Zoker No ale ciekawostka ma być ciekawa,a ta nie była,bo to była oczywistość

0

@Zoker No 1 gra w piłkę od kilkunastu lat,a 2 dopiero co zaczął karierę i ma jakiś najniższy kontrakt,szok i niedowierzanie

4

@Janas11224 Stary śpi,Ja biorę pilota,stary:
- Co ty robisz ja oglądam
Idzie spać dalej

0

@arasz1819 No zgadzam się,ale takie drużyny były,są i będą niestety.Ogólnie Cholo coś próbował w ofensywę bardziej,takie transfery jak np Cunha miały właśnie w tym pomóc,ale średnio to wychodzi.Więc no siłą rzeczy rozumiem takie wyjście na 1 z najlepszych drużyn świata.A pisanie,że Atletico jest mistrzem Hiszpanii i ma np Suareza,to są puste hasła,bo Atletico ma 1 z najsłabszych sezonów od lat,a Luis prime ma dawno za sobą

1

@Rhaan To są tylko takie puste słowa ładnie brzmiące,że wielkie Atletico,mistrz Hiszpanii.City ma o wiele więcej jakości piłkarskiej,a Atletico tak właśnie gra wielkie mecze.Teraz się krzykacze obudzili,że antyfutbol tratata

47

@DonMatteo901 Jakbyśmy tak zagrali z Argentyną i zremisowali 0:0,to byłyby nagłówki:
Gladiator Glik i spółka powstrzymali wielką Argentynę

3

@KrystianR Żony Bartomeu

3

@AlexDark00 Akurat żadnego takiego komentarza tu nie widziałem,że Lewy to wybitny drybler i kreator

23

@Criss18Barca Gdyż ponieważ,bo są to popularne piosenki,które trafiają do największej liczby odbiorców.I śmiem twierdzić,że tych piosenek jest więcej niż 20

0

@tomek8756 Baba to musi mieć czym oddychać,z 100kg chociaż ważyć,żeby było co dotykać.To dziewcze to na niedożywioną wygląda, tragedia

2

@barcowy1899 Zapłać za prąd,może pomoże

6

@Sulimo Ten ostatni legenda,taki patron LR, który siedzi cicho,ale nas ogląda z góry

4

@IronSanHybrid Facet wie jak prowadzić karierę swojej ukochanej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?