Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blanco16 Stary tak do mnie mówi,jak po zapowiedziach o nowym apartamencie przegrywa kupon,średnio 2 razy w tygodniu
8
@AFA90 rosja z małej się pisze
0
@gumaz To wolny strzelec,kafejka wygnała go na wieki gdy dowiedziała się,że robi zasięgi LR.Uznano to za niewybaczalną i dotkliwą zdradę,bo stanowił aż 25% siły Cafe Bernabeu.Przemo,Czarek i Jarek nigdy mu nie tego wybaczyli
2
@Emhyr Cola original z Biedronki,klasa sama w sobie
1
@Kapitan hawk zielone 5:0 deklasacja
3
@Clue Sobiech,Maguire, Pawełek
2
@bartas97 Stary mnie uczył,że do kaca się nie dopuszcza
2
Są z niego heheszki ciągle, są afery,że nie wytrzymuje presji.Tylko ja naprawdę mu współczuję,przyszedł pomóc temu Manchesterowi jako topka światowa,a musi sam to ciągnąć i użerać się z jakimiś grajkami śmiesznymi
https://zapodaj.net/f8724222a5129.png.html
3
@macio_944 No i to się szanuje Macio,a nie jakieś pierdy
2
@bartekvisca Nawet by gola nie mógł strzelić pewnie
0
@Witekk10 No jak tak nalegasz Witek,to mogę wpaść,tylko adres daj
4
@Pawel13sz Ten Kenny ryje beret,jak Bale wygląda na fotce
2
@Lionel_Messi10 Messi bez Xaviego i Iniesty gola nie szczeli jednego
0
@Commando Ty chociaż miałeś obiad
3
@Freudysta Mogą
3
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle No im więcej osób zobaczy to niebywałe zjawisko tym lepiej
3
Komentarz usunięty
3
@fart A pfu pfu pfu
0
@fart A pfu pfu
1
@MesQueUnClub96 Co tam robi ten papier toaletowy synek? Uważaj sobie
7
@bartekvisca A było wtedy:
Beton Mou,do niczego się nie nadaje,wypalony dziad
No może i tak,ale 2 miejsce wykręcił i to z gorszym składem + wygrana LE
13
@kryhaa Normalnie ze starym sztos się piło,tylko niebezpiecznie zaczyna brakować piwa, zostało już tylko 5,a stary podwinął rękawy,napina bica i mówi:
- Fajnie jest młody,ale kur.. uważaj teraz z tym chodzeniem do lodówki,bo może się zrobić nieprzyjemnie.
Chociaż jedno jeszcze bym chciał wziąć,ale czuję to napięcie i wiem, że stąpam po cienkim lodzie
8
@Comentateiro Nie wyglądasz aż tak źle,tylko tego wąsa dokładniej podgol i nogi gdyby nie to,to serio bym nie poznał,że jesteś mężczyzną
2
@IronSanHybrid Rewolucja w końcu za kratami?
0
@inoks Nie,to Wojciech Amaro wygląda jak Alemany,tylko to taka podróba z AliExpress
1
@Medium No brzuszki robił i muzykę odpalił na tv,o co ci kaman to nie wiem
15
@Sulimo Ponoć odbierał swój poród
2
@Ali3231 Puig zdenerwowany widzę lekko,teraz ani jemu ani Memphisowi browara nie sprzedadzą,trzeba będzie po Umtitiego dzwonić