1

@tbas Takie myślenie,że zawsze się sprzeda jest bardzo życzeniowe,już przykład Cou pokazuje,jak się takich piłkarzy ciężko sprzedaje

15

@kamyk_23 Trzeba mieć kumpli

0

@The_Man Zależy,jeżeli z tych 11 kobiet chociaż 3 z nich miałoby w sobie dziecko płci męskiej,to bez problemu.To od razu doszedłby im boost + 50 do skilla,+40 do inteligencji i +50 do siły

6

@DaPidejpi 14:15 stary pije kacowe piwo

3

@paweuwarrior Nie ma sensu, idź po sześciopak i nie świruj ze śniadaniem,bo skończy się tragedią

4

@vangoor Rytuał przejścia jest taki,że najpierw palisz koszulkę Realu w ognisku , wokół ogniska są figury z drewna największych legend klubu Cruyff,Puyol itp.Na sobie masz bordowo-granatową piękna szatę uszytą przez ślepe zakonnice w ciąży z Katalonii.I jest formułka:
Ja Luciano,przyrzekam wieczną miłość Barcelonie,przysięgam wyznawać filozofię śp. Cuyffa oraz szczerze nienawidzić szatańskiego klubu z Madrytu i wszystkiego co z nim związane.Potem ksiądz Sergi Abize z Ciutat Vella oblewa cię wodą święconą z Katalonii i ostrzega, że jeśli zbłądzisz,to zostaniesz wysłany na wieczną tułaczkę do drugiego klubu z Barcelony,Espanyolu

3

@kubix05 1,78 miał,to nie taki wielki,przeciętny bardziej

1

@PodkarpackiKibic Wczoraj ze starym piłkę somsiadowi wzięliśmy,bo złodziej coś gadał,że ma oryginalną z autografami graczy Bayernu,to se ją w puszki turlaliśmy,to prawie to samo

4

Benz wie jak kręcić bajere
https://zapodaj.net/3c4b58f201031.png.html

2

@Gavinho Co łączy liczenie punktów po 20 minutach meczu z małymi cyganami spod mojego bloku? To i to jest bezwartościowe

1

@PodkarpackiKibic Bo akurat miał ochotę wrzucić Adame,a ty się dop... uj wie o co xd

0

@Rewolucja123 To akurat żaden wyczyn,on się przewraca w starciu z murawą nawet

5

@JohnA Nauczył się specjalnie,żeby spędzać czas na prestiżowej LR

0

@Zoker Zawodnicy odkryli swoje przywiązanie do Ghany,piękna historia

1

@Uukasz_93 Ee głupiego to nie będę lajkował

4

@Uukasz_93 O kuźwa,2 Brożek,gdzieś w podświadomości miałem, że ma koło 24 lat

3

@BART97 Polska o 3 będzie się bić z Arabią Saudyjską

0

@marcin62 Nie przyjąłem tego do wiadomości,mój mózg tego nie zapisał,dalej nie wiem

2

@Bykunn Nie wiem

16

@gumaz 0 zł,jak na weselu się kapną na 2 dzień,to mnie już dawno tam nie ma,a co się najem i napije za darmo to moje

0

@Homeopata8989 Ja tam coś zacząłem na orliku znowu,zawsze mi trener mówił,że dobry chłopak jestem i na lewą obronę mnie dawał.Także jeszcze mam trochę czasu,żeby się przebojem wbić do kadry

2

@MesQueUnClub96 O 22 to już lulu Mes

0

@Emhyr Lenglet Umtiti xdddd

1

@Cule1234 Ten rudy ciul zawsze musi dodać swoje 5 groszy tłumaczeń,że a no tu mogło być lepiej,ale wybór był dobry,tylko mnie Sousa oszukał

0

@Piorun Mój stary kończy z piciem

5

Stary przed chwilą powiedział mi,że mnie kocha, miło

0

@Emhyr To mu daj

4

@P33ck https://zapodaj.net/e65199eb98a21.jpg.html
Koło Ani to ona nawet nie stała

2

@PatrychoO Kurde,te ciuchy z lumpa to złoto czasami,zarąbista koszulka

4

@shahman Masz kur szczęście gówniarzu,że ojciec śpi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?