Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Ten Lewy to jest za nazwisko tylko,on tam tylko 2 lata grał
3
@Hubsao Trzeba mieć łeb na karku, gówniaki młode niech się uczą,że w życiu nie ma nic za darmo
0
@jedrek7000 Nikt nie chciał zrobić nikomu krzywdy, romantyczny futbol
5
@PodkarpackiKibic Alves również był wzorem następcy Alvesa,sprowadzonego w zimowym oknie,niejakiego Daniego Alvesa
2
@Pawel13sz 4:1 dla Barcy
0
@FC1899Barca Agent Lewego i Robert przed tym spotkaniem:
A: Ty Robert,jakiś cieciu przyjechał, mówi,że jakieś nagrody ma dla ciebie,z jakiego Lucha Ponzen czy coś takiego.
L: Czekaj,aa ten,dobra we go wpuść,ja tam kiedyś grałem, wezmę nagrody się uśmiechnę,żeby im przykro nie było.
A: No już go chciałem wyp.. ale jak chcesz,tylko szybko,tam bierz to,niech nagra i się wynosi wieśniak,bo zaraz na reklamę szamponu jedziemy.
L: No daj mi 2 minuty,biorę i robi wypad,ten złom weź tam wywal cichaczem potem,bo ja muszę mieć miejsce w domu na prawdzie nagrody
0
@Vebrol No taki Modric w sumie wygląda jak taki menelik
8
@Pawel13sz Ależ on jest narcystyczny,samego siebie ogląda
1
@Emhyr A jak ty wiesz,to nie oglądam już, nie ma sensu, dzięki
3
@Woland10 Przepraszam
2
@Woland10 Naprawdę jestem pełen podziwu,że ludziom się nie znudziłeś i dalej są tacy,którzy biorą twoje wpisy na poważnie, wchodzą w dyskusje.Szapo ba czy jakoś tak to się mówiło
1
@AllBundy I cyk, idziemy na browara przyjacielu
0
@Ferran Xavi cię oebie za to,że go już podajesz Ferran
1
@SinMistico Normalna sprawa,np Ramos robił to samo z United w swoim prime, jak mu się z Realem kontrakt kończył.Taki mamy klimat,trzeba podbić cenę
1
@P33ck Narobiłeś mi smaka,ale przy obecnie rosnącej inflacji wystarczy mi tylko na bułkę,chleb tostowy będzie musiał poczekać do wypłaty
0
@wpwelement Ja za Harnasia mogę dać,stary też,to już macie 4900 przekroczone
1
@BombowiecKrawczyk Co ty myślisz,że dobry makaron dalej by był dostępny w tych czasach? Otruć chcą ludzi,żeby przesiew zrobić,kto jest mądry ten wie,a kto ten makaron kupił to ....
6
@Messibestplayerintheworld Dembele ziomka dostał do drużyny i od razu szczęśliwy
2
@AdamaTraore Najtańsze
0
@gorgota Figo, Ronaldo, Neymar
Gorgota,jesteś zdrajcą
1
@IronSanHybrid Piękny to był cytat,nie zapomnę go nigdy
2
@AllBundy Jak przegra,to tu się zlecą fani Realu i się będą tasować na LR
0
Simon Kuper weź kurła tą swoją księgę gdzie indziej reklamuj,nie LR zaśmiecasz
7
@zaiks Się zdziwisz Zenek
2
@RoBoT Wolę psy zdecydowanie,mam traumę jeśli chodzi o koty,odkąd wujek Czesiek powiedział,żebym zszedł do niego do piwnicy,bo ma mi do pokazania śliczne małe koteczki
21
Trzeba go kupić chyba,młody zdolny
2
@Kapitan hawk
https://www.realmadryt.pl/cafe-bernabeu
3
@cules100pro Nie po to 1 raz w życiu miałem czterocyfrową wypłatę (1007zł),żeby teraz niszczyli moje marzenia o bogactwie
2
@TheNekro94 Do 14 puszki zbierałem,teraz do domu odpocząć
3
PSG to jest teraz jak taki Grzechu z mojej dzielni,napinka ostra w bicu 45cm,do każdego sapie,a przyszedł tylko Jędrzej (Real),który trenował boks amatorsko i chłop 3 dni bez muzyki tańczył.A Barca Xaviego to taki Zbychu, rozważnie na spokojnie, nie podchodzi do większych (LM),tylko trenuje najpierw na bezpiecznych średniakach (LE) i łapie doświadczenie klepiąc cieciów