Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 "Pieniądze to nie wszystko"
Tak powiedział mój sąsiad Andrzej,po godzinie w miejscowym domu publicznym,ale ochroniarz nie przyjął jego tłumaczeń,że się z Jolą kochają
39
Najgorzej jak śniło ci się,że wypiłeś wczoraj 14 piw i pół litra, przegrałeś walkę MMA z 33 letnim karłem synem sąsiada, dałeś kartę kredytową i portfel małym cyganom z bloku mówiąc:
Proszę dzieci,to za te wszystkie obelgi i krzywdy, które wam wyrządziłem przez lata.
A na końcu spędziłeś noc z 88 letnią Konstancją spod trójki.Wstajesz, myślisz co za powalony sen,po czym do pokoju na wózku wjeżdża Konstancja ze śniadaniem i pyta czy ją kocham czy chciałem ją tylko wykorzystać
21
@YouTuber Ta,wtedy wpisuje ich na listę kolegów,a jak ktoś pisze,że głupoty wypisuje,to idzie na czarną listę.I takiemu to już nigdy zielonego nie daje gnojowi
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@YouTuber Każdy z Top 4 Serie A ma dużo lepszą kadrę od Romy,ciężko było
0
@Bruttal Jak wypłacisz,to wejdzie wszystko dalej,a jak nie wypłacisz,to nie wejdzie i przegrasz.Więc wiadomka,że wypłacić
7
Jakieś alerty dostaliście o silnych wiatrach? Bo stary całe piwo z lodówki do piwnicy schował.I jakiś miły podejrzanie dla mnie,dał mi 20 zł i mówi,żebym się nie spieszył dzisiaj po drugiej zmianie,że ładna pogoda i żebym sobie na świeżym powietrzu wypił po pracy.Jeszcze widzę,że mi klucz z plecaka od chaty wyjął
0
@AmadiRM Czyli jak przyjdzie to go kochasz,jak nie to jest dzieciakiem głupiutkim i w sumie uj z nim
3
@Qba2312 Współczuć to można żulowi, który zbierał cały dzień na amarene,po czym wyszedł ze sklepu i mu się zbiła.A nie fanom Realu,bo maskotka nowa nie przyjdzie do klubu
0
@Antimadridista_WR Albo nie ma
2
@Mr8lack On już 1026 razy był w Realu i 1021 razy przedłużał kontrakt z PSG, także trwa zabawa
3
@tomek8756 Po 10 piwach bym ją robił
4
@YouTuber Powiedz to mojemu sąsiadowi,który bierze 500+ na swojego 33 letniego syna chorego na niskorosłość
0
@Robert1603 https://zapodaj.net/2b627f70a85a4.jpg.html
1
@ObiwanKenobi To "albo" trochę wyglądało nieszczerze, także trochę naciągane,ale niech będzie
0
@Rust_Cohle zostało po odsiadce,muszę się przestawić
0
@FireBarca1899 Co ty pier.. pół roku w klubie,okienko letnie jeszcze się nie zaczęło,zimowe było ciężkie przez limity płacowe,a i tak wzmocnili kadrę po kosztach i mamy wicemistrza
1
@jacobFCB Kessie przychodzi w innym momencie kariery,Pjanic przychodził już wypalony i wydaje mi się,że była to tylko kreatywna księgowość.Taki walczak może się przydać,zupełnie inny zawodnik niż Pjanic.Z resztą w sumie się zgadzam
10
@Rust_Cohle No ja na miejscu Pereza sprzedałbym wszystkich,kupiłbym Sergiego Roberto za 600mln i wyjechałbym po wszystkim w Bieszczady
2
@gumaz Mam Jowite,ale tylko 4 razy w tygodniu,co drugi dzień na godzinę,zależy jeszcze jak akurat z pieniędzmi stoje (to skomplikowane)
9
@Deviler Nie,ja byłem i się okazało,że po 3 klasach podstawówki nie mogę być dyrektorem banku.Jakieś sapy miał gościu jeszcze,że pijany przyszedłem,a tylko 4 piwa na rozluźnienie wypiłem.Śmiech na sali ogólnie
3
Witam,właśnie wyszedłem z odsiadki,dostałem 30 dni.Stwierdziłem,że spędzenie tego czasu w La Ramblowskim więzieniu będzie ciekawym przeżyciem.Wiedziałem,że muszę wejść pewny siebie i budzić respekt.Po kilku akcjach dostałem ksywkę "Ciasny Lucjan.Wywalczyłem na tyle mocną pozycję,że najbardziej napakowani i najsilniejsi więźniowie trzymali się blisko mnie i stałem się ich "Pięknym Królewiczem",co budziło szacunek wśród reszty osadzonych.Moja ranga była wysoka i pozwalano mi na wiele,np jako jedyny mogłem zmieniać co noc celę, miałem wielu przyjaciół i każdy z nich chciał być blisko mnie.Pomimo krótkiego stażu moja persona szybko weszła do slangu więziennego.Tekst zasłyszany na korytarzu:
- Jestem styrany jak "Luciano" po nocce w celi "Brutusa",nie wiem dokładnie o co chodziło,ale miło słyszeć,że jestem wymieniany w jednym szeregu z tak istotnymi więźniami.nie było łatwo,ale umiem się przystosować do każdej sytuacji, więc zaaklimatyzowałem się i tam.Teraz czas na 1 piwo po wyjściu na wolność
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
6
@ProMILs Nie no,jeszcze z cyganem mogła mieć
1
@arasz1819 Tyle czasu nie gra,że nie wiem czy się z nudów nie nauczył
4
@umtiti Pique nikt raczej wyrzucić nie chce,zresztą on nawet wczoraj nie zagrał.A druga sprawa,że ty Umtiti to jesteś jedną z ostatnich osób,która się tu powinna wypowiadać
0
@macio_944 Co to za wąsaty wsiur
1
Rozpocznij dyskusję
3
@Luciano99 Dobra liczta od nowa,bo jeszcze 10 w lodówce,szkoda zostawić to tak bez opieki
2
@Pawel13sz Ja obchodzę właśnie pierwsze 10 minut bez piwa,koniec z piciem,w końcu ułożę sobie życie bez alkoholu