0

@tomek8756 "Pieniądze to nie wszystko"
Tak powiedział mój sąsiad Andrzej,po godzinie w miejscowym domu publicznym,ale ochroniarz nie przyjął jego tłumaczeń,że się z Jolą kochają

39

Najgorzej jak śniło ci się,że wypiłeś wczoraj 14 piw i pół litra, przegrałeś walkę MMA z 33 letnim karłem synem sąsiada, dałeś kartę kredytową i portfel małym cyganom z bloku mówiąc:
Proszę dzieci,to za te wszystkie obelgi i krzywdy, które wam wyrządziłem przez lata.
A na końcu spędziłeś noc z 88 letnią Konstancją spod trójki.Wstajesz, myślisz co za powalony sen,po czym do pokoju na wózku wjeżdża Konstancja ze śniadaniem i pyta czy ją kocham czy chciałem ją tylko wykorzystać

21

@YouTuber Ta,wtedy wpisuje ich na listę kolegów,a jak ktoś pisze,że głupoty wypisuje,to idzie na czarną listę.I takiemu to już nigdy zielonego nie daje gnojowi

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@YouTuber Każdy z Top 4 Serie A ma dużo lepszą kadrę od Romy,ciężko było

0

@Bruttal Jak wypłacisz,to wejdzie wszystko dalej,a jak nie wypłacisz,to nie wejdzie i przegrasz.Więc wiadomka,że wypłacić

7

Jakieś alerty dostaliście o silnych wiatrach? Bo stary całe piwo z lodówki do piwnicy schował.I jakiś miły podejrzanie dla mnie,dał mi 20 zł i mówi,żebym się nie spieszył dzisiaj po drugiej zmianie,że ładna pogoda i żebym sobie na świeżym powietrzu wypił po pracy.Jeszcze widzę,że mi klucz z plecaka od chaty wyjął

0

@AmadiRM Czyli jak przyjdzie to go kochasz,jak nie to jest dzieciakiem głupiutkim i w sumie uj z nim

3

@Qba2312 Współczuć to można żulowi, który zbierał cały dzień na amarene,po czym wyszedł ze sklepu i mu się zbiła.A nie fanom Realu,bo maskotka nowa nie przyjdzie do klubu

0

@Antimadridista_WR Albo nie ma

2

@Mr8lack On już 1026 razy był w Realu i 1021 razy przedłużał kontrakt z PSG, także trwa zabawa

3

@tomek8756 Po 10 piwach bym ją robił

4

@YouTuber Powiedz to mojemu sąsiadowi,który bierze 500+ na swojego 33 letniego syna chorego na niskorosłość

1

@ObiwanKenobi To "albo" trochę wyglądało nieszczerze, także trochę naciągane,ale niech będzie

0

@Rust_Cohle zostało po odsiadce,muszę się przestawić

0

@FireBarca1899 Co ty pier.. pół roku w klubie,okienko letnie jeszcze się nie zaczęło,zimowe było ciężkie przez limity płacowe,a i tak wzmocnili kadrę po kosztach i mamy wicemistrza

1

@jacobFCB Kessie przychodzi w innym momencie kariery,Pjanic przychodził już wypalony i wydaje mi się,że była to tylko kreatywna księgowość.Taki walczak może się przydać,zupełnie inny zawodnik niż Pjanic.Z resztą w sumie się zgadzam

10

@Rust_Cohle No ja na miejscu Pereza sprzedałbym wszystkich,kupiłbym Sergiego Roberto za 600mln i wyjechałbym po wszystkim w Bieszczady

2

@gumaz Mam Jowite,ale tylko 4 razy w tygodniu,co drugi dzień na godzinę,zależy jeszcze jak akurat z pieniędzmi stoje (to skomplikowane)

9

@Deviler Nie,ja byłem i się okazało,że po 3 klasach podstawówki nie mogę być dyrektorem banku.Jakieś sapy miał gościu jeszcze,że pijany przyszedłem,a tylko 4 piwa na rozluźnienie wypiłem.Śmiech na sali ogólnie

3

Witam,właśnie wyszedłem z odsiadki,dostałem 30 dni.Stwierdziłem,że spędzenie tego czasu w La Ramblowskim więzieniu będzie ciekawym przeżyciem.Wiedziałem,że muszę wejść pewny siebie i budzić respekt.Po kilku akcjach dostałem ksywkę "Ciasny Lucjan.Wywalczyłem na tyle mocną pozycję,że najbardziej napakowani i najsilniejsi więźniowie trzymali się blisko mnie i stałem się ich "Pięknym Królewiczem",co budziło szacunek wśród reszty osadzonych.Moja ranga była wysoka i pozwalano mi na wiele,np jako jedyny mogłem zmieniać co noc celę, miałem wielu przyjaciół i każdy z nich chciał być blisko mnie.Pomimo krótkiego stażu moja persona szybko weszła do slangu więziennego.Tekst zasłyszany na korytarzu:
- Jestem styrany jak "Luciano" po nocce w celi "Brutusa",nie wiem dokładnie o co chodziło,ale miło słyszeć,że jestem wymieniany w jednym szeregu z tak istotnymi więźniami.nie było łatwo,ale umiem się przystosować do każdej sytuacji, więc zaaklimatyzowałem się i tam.Teraz czas na 1 piwo po wyjściu na wolność

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

6

@ProMILs Nie no,jeszcze z cyganem mogła mieć

1

@arasz1819 Tyle czasu nie gra,że nie wiem czy się z nudów nie nauczył

4

@umtiti Pique nikt raczej wyrzucić nie chce,zresztą on nawet wczoraj nie zagrał.A druga sprawa,że ty Umtiti to jesteś jedną z ostatnich osób,która się tu powinna wypowiadać

0

@macio_944 Co to za wąsaty wsiur

1

Rozpocznij dyskusję

3

@Luciano99 Dobra liczta od nowa,bo jeszcze 10 w lodówce,szkoda zostawić to tak bez opieki

2

@Pawel13sz Ja obchodzę właśnie pierwsze 10 minut bez piwa,koniec z piciem,w końcu ułożę sobie życie bez alkoholu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?