- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1622 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1622 Culés
2
Real miał nadzieję że Mbappe ogłosi decyzję w zeszły wtorek ale zawodnik poprosił o więcej czasu. PSG w ciągu ostatnich 15 dniu poprawiło ofertę
1
@Cule1234 Na miejscu Pereza dałbym mu jasny komunikat, ze nie będzie żadnej umowy w 2024 i albo przychodzi jak się umówili, albo niech pogrywa z kimś innym.
Juz i tak rok tam przesiedział gdy Klub nie chciał na nim zarobić tylko trzymać u siebie.
18
@Rust_Cohle Jakbyś był na miejscu Pereza to Real by miał problem jak Ty hiszpańskiego nie znasz
0
@Rust_Cohle tam chyba bardzo duży wpływ ma rodzina bo żółw już z samego Monaco chciał iść do Madrytu ale mu rodzina kazała iść do PSG, jak widać kasa dla rodziny najważniejsza:]
10
@Rust_Cohle No ja na miejscu Pereza sprzedałbym wszystkich,kupiłbym Sergiego Roberto za 600mln i wyjechałbym po wszystkim w Bieszczady
2
@Jakchcesz Znam lepiej Hiszpański niż ty Polski
A już tak serio, to wątpię, ze Real znów da się zbyc i będzie potulnie czekał na Kylianka przez 2 lata, a jeszcze mu się coś w trakcie tego czasu znów odwidzi.
0
@Rust_Cohle Ja i tak jestem zdania że on w to lato przejdzie do Realu. Chce dokończyć kontrakt i wtedy ficiado będzie. Już w zimę jak Real dał oficjalną ofertę to Mbappe nie naciskał, nie wypowiadał się, tylko profesjonalnie dalej trenował i grał.
1
@Jakchcesz tez tak sądzę, ale mowie o sytuacji gdyby ich nagle wyrolował
0
@Cule1234 ymbappee w psg za parę lat "nadal" negocjujący swoje odejście:
https://pbs.twimg.com/media/E3OazBZXEAQlSJH.jpg
2
@Cule1234 dobrze Kylianik, siedź w PSG i stań się ich największą legendą, a później przejdź do jakiegoś Liverpoolu, a nie do RM
0
@DaPidejpi no to trzeba przyznać, ze w Anglii by siadł mocno z jego dynamiką.
Ale szkoda go żeby się tyle kisil w Ligue 1 bo nie wyobrażam sobie, ze nie zgarnie złotego balona w przyszłości, a w PSG raczej wątpię że mu się to uda.
Ten sezon wręcz genialny, a zobacz jak o nim cicho.
2
@Rust_Cohle gdyby był w PSG trener z wielka charyzma np. Zidane to myśle, ze PSG lepiej by wyglądało w UCL. Problem PSG to ze maja wielkich zawodników, a trenerów średnich. Tuchela zwolnili po tym jak 4 miesiące wcześniej im zrobił finał LM