0

@Mow_mi_Douglas U mnie w Biedrze Żubr po 2,29.
2700:2,29 = 1179,0393
1179 podzielić na no powiedzmy 14 piw dziennie = to 84 dni picia
Możesz się wozić jakimś telefonikiem albo być ustawionym na 84 dni,wybierz mądrze

2

@Lionel_Messi10 Taczkę mam,starego mam.Jak kiedyś napisałem,brakuje jeszcze waszego wkładu,bo koszty operacyjne są wysokie.Lot do Barcelony,hotel,alkohol na rozruch starego itp. Ja jestem gotowy na przeprowadzenie tej akcji,ale bez funduszy jestem jak żona damskiego boksera bez podbitego oka

13

Witam po 2 dniowym pobycie w La Ramblowskiej celi.Jako,że już trochę razy tam byłem,to moja pozycja jest tam już ugruntowana, nie mam żalu do moderacji, wziąłem to na klatę.Pozwolono mi wziąć swoją betoniare,więc można było posłuchać Biebera albo innego Zenka.Na szczęście nie miałem w celi żadnego apropaka,same gity.Z 48h przez 40 byłem na fleku,ziomki zarzucili jakąś nafte.Ogólnie bailando, mój dobry herbatnik zrobił mi malowanke,tu możecie obczaić:
https://zapodaj.net/87043a7117cd8.jpg.html

Pozdrawiam wszystkich gitów,którzy to czytają,a nie mogą odpisać,bo są w cyrku.Pozdro zwłaszcza dla tych z karuzeli,dobrze jest wszystko,niech się to trzyma,dobry przekaz leci


0

@AmigoBlancos Żebym ja tam był.... No ale jeszcze nie czas na tak duże przedsięwzięcia,może kiedyś

2

@P33ck Wziął wypłatę z zasiłku,jest w delegacji,wróci jak mu się skończą pieniądze,czyli za jakieś 2 dni

3

@Mns21 Japonia,na ich tle wydawałbym się bardzo wysoki i by dostawali bęcki w razie co.Stworzyłbym gang "Luciana" i rządziłbym w biednych dzielnicach,moja ksywka wywoływałaby strach w środowisku półświatka

4

@DaPidejpi Jeszcze starej dowód podebrał,żeby potwierdzić tożsamość u buka, wstyd

1

@escarabajo Trochę nie wypaliło,ale co zarobiło na nich Monaco to ich

1

@escarabajo Nie pasuje,przyszedł jako Top napastnik,a ci w Monaco wypromowani

9

@Nano22 Zależy,ja powiedziałem babci,że mogę zrezygnować z 30% jej emerytury i jej to zostawić,ale mnie nie pochwaliła,tylko na policję na mnie doniosła

4

@Rhaan To "Nielotny Tadek",mieszka w piwnicy w moim bloku.Codziennie o 12:37 chodzi po 3 maślane bułki do osiedlowego sklepu śpiewając "I want IT That Way" Backstreet Boys,lepiej nie wdawaj się z nim w dyskusje

5

@Kamiloza91 Jak stary kiedyś sprzedał moje PS3 w Lombardzie i zamiast tego mi kupił " Telewizyjną Konsole TV Video",to też się chodziło do ziomka na PS3.Tutaj mamy ten sam mechanizm

0

@DonMatteo901 Z takimi ludźmi się nie da rozmawiać, ją trzeba po prostu omijać i nie dawać jej atencji której pragnie

4

@Klaudiaa8 Jarosław Kaczyński?

0

@escarabajo Tęsknota Sousy za Polską kadrą daje o sobie znać i ten nie jest w stanie dać z siebie 100% we Flamengo

6

@BorzyKrzys Jak Oliwka przy stole zasiądzie,to Stanowski się w kadrze nie zmieści

1

@bartekvisca Bartek ja ci już więcej piwa nie daje

0

@P33ck O stan obecny mi chodzi,w ankiecie też jest napisane:
Najlepszy trener na świecie,nie w historii

3

@Encore Klopp > Ancelotti,Carlo dobry do zarządzania gwiazdami,ale poza tym Klopp go masakruje.Z BVB zrobił mistrzowską drużynę,z Liverpoolu zrobił potwora

60

Najgorzej jak ziomek starego załatwił ci fuchę na magazynie z napojami,ale poczęstowałeś się kilkoma butelkami piwa, zasnąłeś w alejce ze skrzynkami.Obudziłeś się o 1:01 i musisz czekać do 6:00,żeby wtopić się w tłum,bo jakbyś teraz wyszedł,to kamery cię wychwycą i stracisz fuchę

0

@draxidox Pomyliły mi się Paradokumenty,to Septagon był,u niekrytego to widziałem


Ale zacny materiał

10

@P33ck Dobry był też jak syn zamknął starą w piwnicy,potem się za nią przebierał i brał jej emeryturę

5

1

@Lionel_Messi10 Trochę taki Sebek spod bloku

2

@Mario96w Kto wie,może za kilka lat przeczytamy o wielkim Polskim finale,wielka siła Marianny kontra technika Igi

2

@adi7adi8 To by się musiał jeszcze w Marianne przemienić

0

@Messibestplayerintheworld Dzisiaj to za młodego Brazola z ligi brazylijskiej się płaci 30-40 mln,taki mamy klimat

1

@Emhyr Gratis to uczciwa cena

0

@kkbarca Lewy tak,bo to mega profesjonalinista,3,4 lata jeszcze napewno na najwyższym poziomie zagra.Di Mariola to tylko z kontraktem na rok i znośną pensją, dłuższy kontrakt to będzie kryminał dla niego

3

@PatrychoO No jak tak zachęcasz,to możesz mi kupić,rozmiar M,tylko jakąś szeroką,bo na siłkę zacząłem chodzić i w bicu już z 30cm siedzi,żebym nie rozerwał jej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?